Duda, diler Solidarności

Przykład Dudy, szefa kabaretowej już nieco Solidarności pokazuje, iż mimo, że ma się nasrane w głowie, to można jednak zarządzać jakąś strukturą. A chodzi o to, o czym pewnie już wszyscy z rozbawieniem zdążyliście przeczytać, czyli spór o znaczek Solidarności w teledysku Mozila.

W skrócie: w teledysku szansonisty Mozila do piosenki „Nienawidzę Cię Polsko”, pojawia się znaczek Solidarności, zresztą w całkiem dobrym towarzystwie, bo godła i wizerunku Jana Pawła II. Ale ponieważ wydźwięk piosenki jest jaki jest (a w zasadzie to jaki jest?), więc Duda uznał, że takie łączenie sztuki (piosenka) z historią (znaczek) jest niedopuszczalne. I dał temu pryncypialny wyraz.

twit-duda-141022-640

Dla mnie to w zasadzie koniec historii, no bo co tu się więcej i o czym rozpisywać? O piosence, o Mozilu, czy może o koślawym znaczku koślawego związku? Żeby wię czasu wam nie zajmować, szybkie wnioski.

To że Duda jest idiotą, wiemy od dawna i nie trzeba było do tego piosenki Mozila. No, bo trzeba być idiotą, żeby nie kumać, że ten cały mocno zresztą za sprawą Dudy skompromitowany znaczek, może sobie nosić każdy, a na dodatek jeszcze, może go sobie nosić gdzie chce i kiedy chce i Dudzie nic do tego. Jeśli chce wydawać jakieś zezwolenia to poszę bardzo, będzie sobie mógł nimi dupę podetrzeć w awaryjnej sytuacji.

Poza tym, uczciwie rzecz stawiając, można by się poważnie zastanawiać, kto tu komu zajebał znaczek i go sobie przywłaszczył. Bo jak tak się patrzy na tę dudową Solidarność, to ma się dojmujące wrażenie, że to Piotr Duda przywłaszczył sobie znaczek TAMTEJ Solidarności, która to nie ma nic wspólnego z obecną sitwą półmózgów i cwaniaczków, na czele której stoi ów capo di tutti capi.

No i rzecz która martwi najbardziej. Bo Dudę rusza jakiś tam znaczek Solidarności, ale tego samego Dudy już ni chuja nie rusza – powiedzmy wprost – zbeszczeszczenie wizerunku Jasia Pawła Two, oraz nieszczęsnego orła, co na świadka jakiegoś tu się załapał. Jako patriota, katolik i Wolak z charakteru, zapachu i wyglądu, z tym właśnie migusiem do sądu powienien zapierdalać, a nie z jakimś tam obsranym znaczkiem głowę ludziom zawracać. No, ale albo Duda piosenki i kontekstu nie skumał, albo mu godło z Wielkim Polkiem koło zwiazkowej dupy lata.

A Mozil ma rację. Za takich Dudów, Gądeckich, Hoserów, Pawłowiczów i innych, można Polskę nienawidzieć. Aha… i napiszmy do Dudy gdzie sobie ten znaczek może wsadzić!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Duda, diler Solidarności

  1. Zdanie ,,Nienawidzę cię Polsko ” od dawna zagnieździło się w milionach umysłów normalnych Polaków ! I za to że Polacy nienawidzą własnej ojczyzny , winni są tylko niby-polacy w postaci niby-polityków i kościelnych oszołomów . Można by tu wymieniać tych obszczymurów polskiej polityki , czy znienawidzonych hierarchów , ale po co …i tak wszyscy wiemy o kogo chodzi . Najgorsze tylko jest to , że ONI tak się zabezpieczyli prawnie , że są nie do ruszenia i żadne głosowanie nie pomoże , bo jesteśmy ubezwłasnowolnieni ordynacją wyborczą …jedynie to tylko ogólny bunt …tylko kto się odważy…? a jak na czele tego buntu znowu stanie jakiś ,,BOLEK ” a z szafy wyjdzie jakiś Kaczyński ….

  2. W dupę Ojca- ale żałosny teledysk !!! ale na miejscu w czasie.Polska XI wieku to duda,kaczory,kościoły i wieczne głupoty głupoli polskich,patriotycznych,powszednich.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s