Gessler. Fat girl, bad girl, ugly girl

Czy sądownie można rozstrzygnąć dylemat otyłości? Można, a nawet jest na to całkiem świeży przykład. Rzecz w tym, że nieświeża pani żąda, by sąd ukarał tych którzy twierdzą że jest nieświeża.

fatgessler-141025-1100500
Magda Gessler może mieć świetne samopoczucie i twierdzić, iż jest rzadko spotykanym w świecie kucharek szczuplaczkiem, nie zaś zapasionym nieco prosiaczkiem, ale ja tego jej dobrego samopoczucia podzielać nie muszę.

A wszystko przez Wirtualną Polskę. Na tym bowiem portalu pojawiła się taka oto informacja:

Kulinarna gwiazda dostała od lekarzy konkretne zadanie – musi schudnąć, i to sporo. Kim jest owa „kulinarna gwiazda“?

To oczywiście Magdalena Gessler. Pani Magdalena przez wrogów i przyjaciół zwana Magdą, poczuła się bestialsko zaatakowaną i śmiertelnie obrażoną. No, bo jak to tak, jakiś portal może twierdzić, że ona jest gruba, skoro jest chuda? To wierutne kłamstwo, godzące w jej wizerunek. I pani Magda poszła do sądu. Ten zaś ma potwierdzić jak rozumiem, że i owszem jest ona chuda, a nawet nigdy chudsza nie była. W obronie tuszy (a w zasadzie jej braku) celebrytki występuje chudy niczym koń mecenas Giertych, co gwarantuje że proces może być tyleż długi co i widowiskowy.

Na tym w zasadzie notatkę mozna by zakończyć. Ale postawmy może kropkę nad „i“.

To, że pani Gessler powinna schudnąć, nie podlega najmniejszej dyskusji i nie trzeba po to żadnego lekarza, ani sądu, aby to stwierdzić. To po prostu widać. I wolno mi jak najbardziej o tym napisać, bo to jest moje zdanie, moja opinia, do której wyrażania mam święto prawo. I nie obchodzi mnie, czy była u lekarza i co jej ten zalecił lub co zakazał. Zaś formułując taką opinię, opieram się po prostu na własnych oczach i na tym co widzę, zdając sobie jednocześnie sprawę, że ja widzę w niej nieapetycznego grubasa, ale ktoś inny widzi wręcz anorektyczkę. De gustibus…

Rozumiem oczywiście, że Magda Gessler może mieć świetne samopoczucie i twierdzić, iż jest rzadko spotykanym w świecie kucharek szczuplaczkiem, nie zaś zapasionym nieco prosiaczkiem, ale ja tego jej dobrego samopoczucia podzielać nie muszę.

Sytuacja jednym słowem jest dość kuriozalna, bo po mojemu Magda Gessler jest bardziej grubasem niż Grodzka mężczyzną, tylko po co do rozstrzygania takich pierdół angażować sąd? Przecież nadwaga Gessler jest faktem obiektywnym, wynikającym ze zwykłego zestawienia jej wagi z jej wzrostem, co lepiej lub gorzej widać na załączonych zdjęciach.

Więcej już na ten temat nie chcę pisać, bo szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi i kompletnie mnie nie rusza jaka jest Gessler. Niech se będzie jaka chce. Zaś wspominam o tym wszystkim dlatego, że sytuacja jest mocno niezdrowa. Może WP przesadziła, i nie powinna powoływać się na jakiegoś lekarza i jego ponoć opinie, ale napisać że kucharka Gessler jest gruba miała prawa, bo w ocenie i odczuciu portalu tak właśnie jest. Angażowani sądu nic tu nie zmieni. Niebezpieczeństwo zaś polega na tym, że za chwilę jak dobrze pójdzie, to po sądach będą nas ciągać świnie za to, że nazwaliśmy je świniami.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Gessler. Fat girl, bad girl, ugly girl

 1. Piggy girl,phat ass,big butt star Gessler i podłużny człowiek z końskim łbem (horse head) Giertych szukają roboty w Państwie Kościelnym, ha ha ha ha !!
  …to kurwa ćwoki.

 2. Brzydko tak mówić , ale na me usta cisną się tylko wulgarne określenia tej ohydnej , grubej baby , która prędzej czy później dostanie w łeb, brudnym garem od jakiegoś kucharza . Ona jest jaskrawym przykładem pewnego lobby, rządzącego w TVN bo nikt normalny nie wpuściłby jej na wizję. Zresztą cała jej rodzina jest jakaś taka ….łącznie z bratem . Gdyby miała odrobinę krytyki , toby spojrzała w lustro i krytycznie przyznała …jestem stara , brzydka i gruba dupa …mocno przechodzona i poprosiłaby Olejnik o dobrego chirurga plastycznego który by ją obkroił , naciągnął , odciągnął …i w trumnie może by nie straszyła wyglądem …Są ludzie , którzy nie powinni zaistnieć w sferze publicznej ! Ona pasuje na zmywak .

 3. Są takie opinie i oceny, których nie należy wygłaszać prywatnie, a co dopiero publicznie. Niestety wyłącznie takimi żywią się tabloidy. Dawno już bowiem zapomniano, że wystawiając komuś negatywną, wystawiamy ją tak naprawdę sobie. Swojej kulturze, swojemu poczuciu wartości i swojej inteligencji.
  Pomyślności.

  1. Tabloidy są po to , żeby można było swobodnie się wypowiedzieć , na drażniące tematy i między innymi skrytykować osoby, które istnieją i żerując na krzywdzie ludzkiej . Taką osobą jest właśnie to obleśne babsko , robiące za celebrytkę i wyrocznię w sprawach żywienia i prowadzenia różnych knajp . Podejrzewam że gdyby była możliwość uniknięcia kary , to dawno niejeden knajpiarz wbiłby jej widły w grube dupsko , a na pewno zrobiliby to górale ….A kulturę , inteligencję czy poczucie wartości niech każdy ocenia według siebie , nie obawiając się nazwać rzeczy po imieniu ….

 4. Zakładam, że Wirtualna Polska zrobiła to… w trosce o zdrowie pani Gesler. Jeśli tak – to tylko pochwalić można , bo taka ” tusza ” rzeczywiście wymaga leczenia, bądż też: ograniczenia degustowania swoich, wykwintnych, kulinarnych ” wykwitów” :)))
  Szum jaki zrobiła ” gwiazda kuchni ” świadczy o jej: małości, kurduplowatości moralnej, braku poczucia humoru i pospolitej głupocie:)
  No… jest gruba, ma za dużo o jakieś 20 kg.
  Od lat nazywam ją ” świnką piggi ” – niekoniecznie ze względu na wagę. Gesty, mimika – to cała świnka Piggy..
  A jak to jest pomówienie – to gotowym, dla towarzyswa – stanąć przed sądem, wraz z Autorem tego wpisu:)
  Stanisław

 5. Żeby nie dać dodatkowego pretekstu ” gwieżdzie ” – poprawiam się: Ta paniusia : to Magda Gessler:) Omyłkowo napisałem – Gesler.
  Stanisław

 6. Revel. Przedłużasz mendialny żywot tego dziwadła. Tak na marginesie – kompletnie nie rozumiem, jak takie coś może mieć oglądalność i frajerów, którzy usiłują z jej „pomocą” ratować knajpiane interesy. Osobiście obchodzę wszystkie restauracje po jej liftingu z daleka. Raz spróbowałem. Długo się leczyłem.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s