Czym powinien bawić się Terlikowski

Chciałbym się utrzymać nieco w klimacie, stąd krótka notka dotycząca halloween. Powiem szczerze, ów halloween wisi mi i powiewa (jak pewnie większości), ale niestety nie mogę tegoż zignorować zupełnie, ze względu na Terlikowskiego. Bo jak Terlikowski zabiera głos, to świat rozdziawia gębę ze zdziwienia. 

Nadredaktor i zapewne przyszły papież Tomasz Terlikowski wystąpił bowiem w telewizji.

„Nie widzę żadnego powodu, żeby w przeddzień przepięknej uroczystości, jaką jest wspomnienie Wszystkich Świętych, urządzać przebieranki za rozmaite demoniczne siły. Dlatego że nawet nieświadomie możemy przywoływać takie duchy. Po co się bawić w niebezpieczne rzeczy?”

A są to rzeczywiście niebezpieczne rzeczy, bo jak rzecze dalej nad redaktor i przyszły papież:

„Znam historie ludzi, którzy bawili się w wywoływanie duchów i skończyli u egzorcysty”.

Nie muszę wam chyba szczególnie sugerować, kim jest dorosły facet, czy ogólnie kim jest człowiek, który wierzy w egzorcyzmy i zdaje się na pomoc egzorcysty? Napisać, że to idiota, to zdecydowanie za mało.

Terlikowskiego nie omieszkał też zauważyć, że bieganie w idiotycznych przebraniach, to nie tylko obciach, ale i kultywowanie obcej Polakom tradycji. Ale jak rozumiem, zalecane przez biskupów bieganie w przebraniach świętych, obciachem i skrajnym idiotyzmem już nie jest.

Generalnie zalecałbym Terlikowskiemu zrezygnowanie na wszelki wypadek ze wszelkich zabaw, bo nie daj boziu znów odkryje jakąś zdradę i zagrożenie i będzie nam truł dupę egzorcyzmami. Jeśli już musi, to co najwyżej niech się pod kołdrą bawi własnym siurkiem. Zawsze to lepsze, niż płodzenie kolejnych dzieci.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Czym powinien bawić się Terlikowski

 1. Owszem , widziałem i nie tylko jego wystąpienie , ale i jego ,,Pięknej ” żony . Jedyne wrażenie jakie na mnie obydwoje zrobili , oczywiście oprócz wrodzonej głupoty , to to ,że pochodzą ze związku kazirodczego , bo są tak do siebie podobni z wyglądu , niezdrowego podniecenia i poglądów , że nie może być inaczej . Cóż , przecież kościół w sprawie kazirodztwa głosu nie zabrał , bo wiedzą że według biblii ludzie zrodzeni z Adama i Ewy , nie mogli rozmnożyć się inaczej .A wracając do Terlikowskiego , to słyszałem od znajomego , który ma jakiś kontakt z Terlikowskim , że on nie jest taki głupi …podobno wybrał sobie taki sposób łatwego zarobkowania żerując jak kler , na głupocie ludzkiej i jest mu dobrze …Chociaż nie mogę uwierzyć w to , że tak dobrze się maskuje w udawaniu idioty …a żeby bawić się pod kołdrą siurkiem , to najpierw trzeba go znaleźć , co w przypadku Terlikowskiego , prawdopodobnie jest niemożliwe , ze względu krótkowzroczności i zaniku organu ….

  1. Andrea, dzień dobry:)
   Absolutnie wykluczam taką ewentualność, że Terlikowski udaje i ” gra” – dla celów własnych, materialnych. Tak przekonująco, tak wiarygodnie – grać się nie da:) On, jego szlachetnie urodzona małżonka / zapewne duch święty w ich poczęciu odegrał zasadniczą rolę / są jak bliżniacy, tfu – jednojajowi:) Wliczając w to ” nabiał ” nadredaktora, a w przyszłości papieża:)
   ” Objawione prawdy ” zwane przez sukienkowych – ” nauczaniem ” tak mnie interesują, jak::
   Wpływ plam słonecznych na kopulowanie pingwinów:) Ale,,, na przekór durniom i ortodoksom, kupiłem dynię, zaraz ją ” pozbawię wnętrzności ” , wstawię w środek świecę i… będę oczekiwał szatana:)
   Tak więc, jeśli już więcej nie napiszę – będzie to niezbity dowód, żem dostał się w jego, diabelskie szpony:)
   Stanisław

  2. Stanisławie , jak już dostaniesz się do piekła za sprawą szatana , to pamiętaj że najlepsze dziewczyny są za siódmym kręgiem po lewej stronie i gdybyś był pierwszy , to zaklep dla mnie miejsce i jakąś małą drobną , ale z różkami , bo ja mam też ochotę tam się zjawić ….tym bardziej że idzie zima której nie lubię .

 2. Terlikowski nie zostanie papieżem, bo to by była dla niego degradacja. On jest Bogiem, który zstąpił na ziemię przybierając ciało człowieka.

  1. Andrea:)
   Zaklepię, choć w najbliższym czasie się tam nie wybieram. Myślę, że jak już przyjdzie TA chwila to zaskoczenie może dotyczyć:
   I ” pretendentów” do nieba , i nas ” antychrystów „:).
   Ci pierwsi dowiedzą się, że nieba nie ma, a my… że nie ma piekła:)))).
   Stanisław

 3. Oczywiście, że ten podlec terlik odgrywa szopkę. W przeciwnym wypadku nie zrobiłby takiej kariery medialnej. Oni wszyscy są arcyqoorwy. Oczywiście katolickie, więc zawsze mogą się wyspowiadać i znowu są czyści. Na tym właśnie polega urok katolicyzmu. Nie trzeba mieć sumienia. Im który głośniejszy, tym większy z niego łobuz. Wystarczy spojrzeć im głębiej w oczy, Tam wszystko widać.
  Pozdro, guziec

 4. Ten kretyn sam z siebie wygląda jak przebrany na Halloween. Takie egzemplarze powinny być kastrowane we wczesnej młodości, bo ich rozmnażanie to obok efektu cieplarnianego, rosnącej ilości śmieci i islamu jedno z największych zagrożeń dla tej planety.

  1. Kamila , widzę że jesteś dobrą katoliczką …tylko te kastrowanie …ja bym napuścił na jego matkę Chazana …we wczesnym stadium …

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s