Nielegalny bojkot szczyn?

W zasadzie to mocno rozbrajający jest ten pan Jakubiak. Taki tradycyjny polski pieniacz z wiechciem kudłów pod nochalem. No i obdarzony ułańską fantazją, czyli jedyną fantazją jaką został obdarzony. A brak głębszej fantazji skutkuje płytkimi reakcjami.

jakubiak-ciechan-141102-1100500
ten uśmiechnięty wąsaty goryl z owadem pod szyją to Marek jakubiak

Prezes Browaru Ciechan, ów pan Jakubiak właśnie, idzie do sądu. Wkurw go wielki bowiem ogarnął, kiedy grupa dziennikarzy wylała do ścieku te jego piwne szczyny, w proteście przeciwko pana Jakubiaka wrodzonej homofobii. Ale nie dość, że szczyny publicznie i w blaksu flaszy wylali, to jeszcze nawoływali do bojkotu szczyn. Tego Jakubiakowi było już za wiele, bo interes zaczął nagle kuleć.

Twierdzi, że: „nawoływanie do bojkotu jest w Polsce przestępstwem, ja to udowodnię”.

Będzie się domagał nie tylko odwołania bojkotu ale również przeprosin i 100 tysi odszkodowania. Jak na razie bowiem właściciele klubu w którym doszło do profanacji szczyn jakubiakowych, odmawiają dialogu i każą się panu prezesowi gonić, czyli po polsku mówiąc spierdalać.

Sąd jeśli faktycznie zajmie się tą sprawą, stanie przed nie byle jakim dylematem. Będzie być może musiał przyznać rację Jakubiakowie, czyli uznać, że jego piwo, to nie homofobiczne szczyny, tylko luksus pełną gębą, a to z kolei może podpadać pod nieuzasadnioną i podprogową reklamę napojów alkoholowych, co w naszym słodkim kraju jest raczej zabronione. Czy sąd podejmie takie ryzyko?

Już dziś jestem prawie pewien, że pan Marek Jakubiak może iść się dymać. Tym bardziej, że jego koronny argument, jakoby nawoływanie do bojkotu było przestepstwem, również kupy się nie trzyma. Bo nie ma nic niestosownego w bojkocie, ani nawoływaniu do bojkotu, To szanowny panie prezesie, całkiem normalne narzędzie wolnych obywateli, w wolnym i demokratycznym kraju.

Jeśli coś takiego było przestępstwem, jak pan głupio sugeruje, to pana przyjaciel Kaczyński na przykład, siedział by w więzieniu za parokrotne nawoływanie do bojkotu TVN. A Fronda, czy portal wPotylicę dawno by nie istniał z powodu wypłaconych odszkodowań dla co rusz bojkotowanych. No, ale poniewaz pan Jakubiak jest raczej majętnym człowiekiem, więc stać go na szarże z obojetnie jaką szablą na obojetnie jaki czołg. Zaś niezależnie od wyroku szczyny szczynami pozostaną.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Nielegalny bojkot szczyn?

  1. Głupi pewnie nie jest , bo interes rozkręcił i trzeba przyznać sprawiedliwie , to piwo jest dobre i ja z moimi kolegami , jak mamy ochotę na piwo , to pijemy właśnie Ciechana , bo z małego browaru , świeże , z krótką datą ważności, z pianką i dobre w smaku . Zupełnie inne jak z skomercjalizowanych browarów które produkują piwa w puszkach mających parę lat ważności . Co innego mentalność Jakubiaka . Z jego wypowiedzi wynika że nie lubi homoseksualistów ,czyli podpada pod homofoba , na przykład ja też nie lubię , ale za homofoba się nie uważam , mam nawet kolegę który ma ,,męża ”. A knajpy które w proteście wylały tyle dobrego piwa , są mocno ,,szemrane ” sprawdziłem w internecie …jednym z właścicieli jest domorosły filozof , były gitarzysta Hołdys . Oczywiście Jakubiak jest po prostu głupi , bo lobby które dominuje od zawsze i jest wszędzie , po prostu go zniszczy , jak wielu …im trzeba albo nadstawiać dupy , albo być na tyle silnym , żeby z odpowiednią siłą kopnąć w ich nastawioną dupę …życzę miłego kopnięcia !

  2. Pomysł tegoż producenta dziadostwa zwanego przez niego piwem jest tak debilny jak właściciel browaru. Jeżeli kupię jakiś towar to nabywam prawa do jego własności i wobec tego moge z nim zrobić to co mi się spodoba. Mam ochotę wypić piwo – piję , nie mam ochoty -wylewam i gówno to obchodzi producenta co z jego produktem zrobię.

  3. Jakubiak jest cwańszy, niż paragrafy przewidują. Po pierwszym jego występie piwo zaczęli pić narodowcy. Po pozwie dołączą do picia piwa kolejni obrońcy płciowej czystości polskiej rasy. Im dłużej będzie ciągnął ten scenariusz, tym mocniej wywinduje wynik finansowy. I o to w tym wszystkim chodzi. Co do mnie, przymusowo nie gustuję w piwie, bo po każdej takiej przyjemności, którą uwielbiam nad wyraz, mam atak podagry. Ból taki, że odstręcza od picia nadzwyczaj skutecznie. Amen.

    1. Pytanie tylko, czy pogłowie narodowców i obrońców czystości rasy wystarczy do utrzymania browaru.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s