Chwila dla Gila

kosciolek-141103-1100500

Mimo, że dowody na pedofilskie upodobania księdza Gila są niepodważalne, są tacy, którzy w to nie wierzą. Ksiądz Gil to Prawdziwy Polak i fajny facet, a dodatkowo ksiądz, więc nic dziwnego, że padł ofiarą antykatolickiego lobby.

kosciolek-141103-1100500
ksiądz to też człowiek i poruchać sobie musi. Tak mniej więcej myślą sobie członkowie chrześcijańskiej wspólnoty we wsi M,, w Polsce B, a w zasadzie to nawet C do kwadratu

Są takie rejony Najjaśniejszej (nie pokaże palcem gdzie, bo sami doskonale wiecie gdzie), że ów napalony księżulo to bohater i ofiara w jednym. No, może i on ruchał te dzieci, ale nie on pierwszy i nie ostatni, i nie tacy jak on ruchają i nic z tego nie wynika. Poza tym to ksiądz, a powszechnie wiadomo że ksiądz ruchając przy okazji ewangelizuje, więc bez przesady z tym gadaniem o krzywdach.

Po drugie te wszystkie dowody, co to je niby prokuratura już ma, to pewnie funta kłaków są warte. Wiadomo, że wszystko powstało na zamówienie, bo jak się już pasterza pod byle pretekstem dorwie (nawet za przekroczenie prędkości), to się go nie wypuści. Jest tylko kwestią czasu jak wiarygodne dowody się sfabrykuje.

A poza tym, wielkie mi przestępstwo pedofilia. Wiadomo, że ksiądz to też człowiek i poruchać sobie musi. A że dzieci? No, lepiej że on, niż jakiś ateista w ciemnym lesie by je dorwał. Tak mniej więcej myślą sobie członkowie chrześcijańskiej wspólnoty we wsi M,, w Polsce B, a w zasadzie to nawet C do kwadratu. I razem ze swym proboszczem apelują do prokuratora, by takiego Gila zwolnić z aresztu i więcej go nie prześladować za wyimaginowane czyny.

To dobry pasterz, katolik i Polak i jego miejsce jest wśród wiernych a nie we więziennych murach. Jeszcze go gdzieś tam nasłani złoczyńcy zgwałcą. Mieszkańcy wsi M. przeto jak już to zwolnienie wywalczą (a są przekonani że wywalczą), to księdza do siebie zapraszają. Będzie sobie tu mógł bidak mieszkać darmo, tak długo jak będzie chciał, domowego chlebka z domowym masełkiem se poje, konfitur wiśniowych, grzybków marynowanych w occie, a jak będzie miał ochotę to i jakiegoś małolata chętnego na wsi się znajdzie (lub wyznaczy), bo ksiądz to ksiądz, swoje prawa ma i potrzeby. Uwolnić księdza Gila. Stop prześladowaniom katolików.

gil-141103-640
przygotowania do żmudnej operacji ewangelizacji

[*wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe, acz konieczne dla uatrakcyjnienia przekazu. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]