Jak PiS samolotami na wycieczki lata

pisrozrabia-141105-1100550

Okazuje się, że samolotowe burdy, to nie tylko specjalność aktualnych bądź byłych polityków PO. Całkiem dobrze w tymże burdelowaniu radę dają sobie pisiaki. Ba, wyznaczają nowe, dotąd nie znane standardy. W roli głównej występują niby piękne niby żony niby polityków. Czyli cztery dupy pijane w trzy dupy.

pisrozrabia-141105-1100550

Do ekscesów doszło na pokładzie Ryanaira na trasie Warszawa–Madryt. Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński, Adam Rogacki i Dawid Jackiewicz wraz z przyległościami, w trakcie lotu zrobili szoł, jakiego dawno nikt nie widział. Zwłaszcza damy, zachowały się jak prymitywne ulicznice. Nie dość, że już nachlane, chlały nadal w najlepsze i obrażały, tudzież poszturchiwały próbujące interweniować stewardessy.

Całe towarzystwo zachowywało się poza tym tak, jakby nikogo poza nimi nie było na pokładzie. Darli ryje jednym słowem i bluzgali, zaś najaktywniejsza w owym burdelowaniu była Anna Jackiewicz, żona europosła Dawida Jackiewicza. Wedle pana męża, Ania się uchlała dlatego, że panicznie boi się latania samolotem. Towarzystwo opamiętało się dopiero po tym, jak kapitan samolotu  zagroził natychmiastowym awaryjnym lądowaniem i interwencją policji. A wtedy kończy się to wcale nieprzyjemnie, o czym doskonale wie taki na przykład Jan Maria Rokita, pionier wśród polskich polityków w konkurencji samolotowego burdelowania.

Teraz panowie PiS-politycy, w jak zwykle wysokich standardach moralnych, próbują odwrócić kota ogonem. To znaczy zwyczajowo przepraszają, próbując też wmówić temu i owemu, że to w sumie nic wielkiego, że cała sytuacja wcale nie była groźna tylko media, a zwłaszcza obsługa samolotu wyolbrzymia problem. A pytanie dlaczego wyolbrzymiają jest otwarte, choć wszyscy wiemy, że na pewnie za tą prowokacją stoi PO i pewnie Tusk osobiście, który zza brukselskiego biurka nadal knuje i prześladuje PiS.

[W galerii poniżej bohaterowie wycieczki do Madrytu. Na zdjęciach żony, na szczęście trzeźwe, z wyjątkiem pani Rogackiej, której stan trudno określić ze względu na nieobecność na focie. Gdyby ktoś wizerunek pani Rogackiej posiadał, proszę o podesłanie lub linka]