Wipler pijany ale na umyśle trzeźwy

Niezawodnym w robienia wody z mózgu tabloidom,  udało się dotrzeć do tajnych jakoby nagrań, które pokazują faktyczny przebieg zajścia, w którym ucierpiał czas temu jakiś poseł Wipler. I po analizie tych nagrań wyrokują, że to nie Wipler bił policjantów, tylko policjanci Wiplera.

wipler-141106-1000500

Wniosek może być taki, że ten Wipler to żaden tam pijak i degenerat, tylko biedny obywatel pokiereszowany przez policjantów dla fanu.

Jak się poogląda te marnej jakości filmiki, a na dodatek jeszcze bez dźwięku, to w formułowaniu jakichkolwiek wniosków powinno się jednak być ostrożnym. Jako tako co prawda widać, że Wipler na policjantów się nie rzucił, ale musiał ich jakoś jednak sprowokować, skoro oni rzucili go na glebę. A jak już na tej glebie był, to kopał, kąsał i pluł, więc nic dziwnego, że potraktowano go tak jak potraktowano. Czyli w ryj i do suki.

Nie wiem przeto jaki to interes ma jeden z drugim tabloidem, by bronić Wiplera.

Daleki jestem też od kibicowania policji, bo to w wielu niestety przypadkach idioci i bezmózgi (acz nigdy chyba nie spadający tak nisko jak miejscy strażnicy), na siłę dodatkowo szukający zwady, ale też z drugiej strony uważam, że takie zjawiska jak Wipler od czasu do czasu powinny dostać pokazowy wpierdol, żeby za bardzo nie odlatywały i nie traciły kontaktu z rzeczywistością, wychodząc z założenia ze im to wszystko wolno, bo przecież immunitet mają. Niech mają, ale żaden immunitet nie chroni od wzięcia w ryj w jakimś ciemnym zaułku.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Wipler pijany ale na umyśle trzeźwy

  1. Zgadam się i też zalecam umiar. W ocenie ” filmiku”, na którym niewiele widać i nic nie słychać:) Fakt, że gówniany filmik to temat nr 1 durnych mediów, świadczy o upadku i kompletnej degrengoladzie tychże…
    Będzie o czym: gadać, analizować, wymieniać ” poglądy”, bełkotać, a reklamy dobrze idą i to jest najważniejsze!
    A gdzie: honor, godność zawodowa, rzetelność – ktoś zapyta? A qrwa – co to jest????
    Stanisław

  2. Wipler ma szczęście że nie trafił na policjantów fachowców w zawodzie , tylko na jakąś młodzież . Bo z tego co wiem od znajomych wyższych szarżą sąsiadów , to obrzympała Wipler , był bardzo wulgarny . Ale co tu mówić jak wystarczy na niego spojrzeć , sam wygląd prowokuje do przy…nia pijaczkowi …Ja gdybym go wtedy spotkał i on by się na mnie krzywo spojrzał ….raczej już dużo by nie powiedział …nie lubię takich obsrańców ulicznych …

  3. Nie wiem jaki cel ma podlizywanie się Wiplerowi prze tabloidy ale mnie ten filmik nie przekonał do zmiany o nim opinii że to typowy lump z immunitetem .

  4. Mam podejrzenie, że niejaki poseł w. zapłacił mendiom za przedwyborczom pablisity (piszę fonetycznie, co by poseł w. zakumał).

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s