Aaaa, aby niewolnice kupić…

Jeśli kogoś proceder ten nie brzydzi, niechaj notatkę tę przeczyta, ryzyka nie ma. Jeśli ktoś jest natomiast wrażliwy, a nie daj boże atencją darzy religię, a prawa człowieka uważa za fundament cywilizacji, notatki tej niechaj nie czyta, bo na pewno wzbudzi ona w nim niesmak.

niewolnica-141107-1100600

Otóż w rejonach uważanych za ogólnie bezbożne i barbarzyńsko atrakcyjnych, można kupić sobie niewolnice i to nie byle jaką bo chrześcijańską. Cennik niewolnic, opublikowało właśnie Państwo Islamskie.

„W ten sposób bezbożni poganie, którzy fałszywie twierdzą, jakoby czcili Boga, upodlają chrześcijańskie i jazydzkie kobiety” – czytam w uchodzącym za autorytet ortodoksyjnie katolickim publikatorze.

Nim przejdę do krótkiej dyskusji z naszymi ortodoksami, podam cennik tamtejszych ortodoksów. I tak niewolnice możesz posiąść (w sensie zostać jej właścicielem, bo posiąść będziesz ją pewnie mógł nieco później), dysponując kwotą od 140 do 560 polskich złotych. Nie bójmy się tego słowa, to wyjątkowa okazja. Oto szczegóły:

Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 40-50 lat: 50 000 dinarów irackich (140 zł)

Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 30-40 lat: 75 000 dinarów (210 zł)

Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 20-30 lat: 100 000 dinarów (280 zł)

Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 10-20 lat: 150 000 dinarów (420 zł)

Kobieta (chrześcijanka lub jazydka), wiek 1-9 lat: 200 000 dinarów (560 zł)

Ja z okazji nie skorzystam, choćby dlatego, że nie ma żadnej pewności, czy dostanę to za co zapłaciłem, a poza tym zawsze jest szansa że za jakiś czas będzie promocja.

Natomiast nie mogę się zgodzić z naszymi ortodoksami, że to „bezbożni poganie, którzy fałszywie twierdzą, jakoby czcili Boga”. Żadni to poganie, jedno ludzie bardzo pobożni, którzy żarliwie czczą swojego boga, nawet bardziej żarliwie niż nasi ortodoksi czczą swojego, choć wedle zasady jaki bóg tacy i wierni. W gruncie rzeczy jest to problem przesadnej żarliwości, i owej pobożności. A w prostej linii zmierzam do tego, że wszelkiego typu pobożność i wszelkiego sortu religie, to chujnia do kwadratu i zarzewie wszelkiego zła. To patologia, niezależnie od tego, czy na imię ma islam czy może chrześcijaństwo. I przypomnijcie mi tak dla zasady, bo już nie pomnę, w tej Biblii to kobiety po ile chodziły? Dwie kozy i trzy szekle, czy może krowa plus dwa gliniane garnki?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Aaaa, aby niewolnice kupić…

 1. Jak do kosztu zakupu doliczyć późniejsze koszty eksploatacji, to już nie wychodzi tak tanio. Ciekawe, ile kosztuje ta niewolnica ze zdjęcia ?

  1. Takie jak ta ze zdjęcia są tylko dla kierownictwa od ministra w górę.

 2. O Mój Ty Jahu! Skąd wytrzasnąłeś ten cennik?! Przyznaj się, masz jakieś wtyczki w tamtejszych dżihadyjskich burdelach?! Na marginesie, Twój świetny cynizm nie zmieni faktu, że to prawdziwa tragedia tych kobiet 😦
  Pozdrawiam – cheronea

  1. Cheroneo, cennik to autentyk (niestety) do znalezienia w internecie. Tragedia to i owszem, ale tak to jest z religiami. Jedni nienawidzą drugich i wzajemnie to sobie udowadniają. W najgorszy z mozliwych sposobów.

 3. Ha ha ha Państwo Islamskie i niewolnice z Państwa Kościelnego- to dopiero jest jazda !!!
  Ćwoki z Państwa Kościelnego bez niewolnic ?? w imię ideologii Hosera,Głodzia a może Gocłowskiego i Ojca Świętego z dupy wziętego !!

 4. Kozojeby ustalają cenniki na kobiety, czciciele bozi dżejpitu zmuszają je do rodzenia potworków i bękartów po gwałcicielach i podnoszą jazgot, kiedy próbuje się im zabronić katowania bab, boć to przeca fundament i serce ich zabobonu. Przy tym jedni i drudzy odprawiają modły do niejakiej Miriam. Nie widzę różnicy między jedną i drugą zarazą – obie należy traktować azotoksem.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s