Jaka twarz taka partia (lub odwrotnie)

Miło mi Bywalcom donieść, że zapowiadana jako wydarzenie roku walka dwóch intelektualnych degeneratów, czyli pana Adamka z panem Szpilką, zakończyła się zwycięstwem tego młodszego, czyli Szpilki.

Oznacza to jednak, że w ostatecznym rozrachunku i tak wygrała Małopolska, zagłębie mentalnych kalek i intelektualnych inwalidów. Panu bogu za to wyróżnienie niechaj będą dzięki.

O ile jednak o los Szpilki nieco się obawiam (skończy źle po mojemu), o tyle o los Adamka jestem zdecydowanie bardziej spokojny. Wreszcie będzie się mógł skupić na tym co najbardziej lubi, czyli na ewangelizacji poprzez politykę i prowadzeniu aut po pijaku bez obaw o konsekwencje. Dla Solidarnej Polski Adamerk, to ciągle nowa twarz, tym bardziej, że teraz to twarz niezwykle atrakcyjna, co zresztą widać na poniższym zdjęciu.

W tej sytuacji hasło wyborcze z jakim Solidarna Polska pójdzie do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, brzmieć będzie: „Jaka twarz taka partia”. W przypadku wyborów prezydenckich, również przyszłorocznych, obowiązujące hasło to: „Jak partia taka twarz“.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Jaka twarz taka partia (lub odwrotnie)

  1. Oglądałem walkę i jestem zawiedziony że się nawzajem nie pozabijali .To chyba jest regułą u facetów walących się po mordach dla pieniędzy , że maja szansę wybić sobie z głów rozum co wyraźnie widać już po,, pięknej ” twarzy Adamka , czy wysokim i ,,myślącym ”czole Szpilki ….

  2. Wszystko ok i na czasie,ale to nie są lalusie intelektualni co robiąc pierwszy krok urywają np.achillesa.
    To są faceci twardzi co robią schow i przykłuwają uwagę w świecie niedorozwojów intelektualnych niestety !!
    No i co z tego że jesteś ”intelektualistą”,a ile masz na koncie ??,podejrzewam że nie wiele, a im wpłynęło po bańce ha ha ha !!
    Takie jest życie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s