Jaka twarz taka partia (lub odwrotnie)

boks-141109-1100500

Miło mi Bywalcom donieść, że zapowiadana jako wydarzenie roku walka dwóch intelektualnych degeneratów, czyli pana Adamka z panem Szpilką, zakończyła się zwycięstwem tego młodszego, czyli Szpilki.

Oznacza to jednak, że w ostatecznym rozrachunku i tak wygrała Małopolska, zagłębie mentalnych kalek i intelektualnych inwalidów. Panu bogu za to wyróżnienie niechaj będą dzięki.

O ile jednak o los Szpilki nieco się obawiam (skończy źle po mojemu), o tyle o los Adamka jestem zdecydowanie bardziej spokojny. Wreszcie będzie się mógł skupić na tym co najbardziej lubi, czyli na ewangelizacji poprzez politykę i prowadzeniu aut po pijaku bez obaw o konsekwencje. Dla Solidarnej Polski Adamerk, to ciągle nowa twarz, tym bardziej, że teraz to twarz niezwykle atrakcyjna, co zresztą widać na poniższym zdjęciu.

W tej sytuacji hasło wyborcze z jakim Solidarna Polska pójdzie do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, brzmieć będzie: „Jaka twarz taka partia”. W przypadku wyborów prezydenckich, również przyszłorocznych, obowiązujące hasło to: „Jak partia taka twarz“.