Módl się jąkało!

Żeby weselej nam nieco było, zamieszczam dziś taką oto krótką notatkę dotyczącą… jąkania.  Żadne tam niepodległości, osrane przez gołębie pomniki, czy bezwstydne miśki  bez jajec i majtek. Dziś liczy się tylko jąkanie.

Jąkanie dla niektórych, a w zasadzie dla wielu, to bardzo poważny problem, z którym nijak sobie nie mogą dać rady. Cierpią. A w tym cierpieniu, nie zawsze mogą im ulżyć lekarze. Ale od czego do kurwy nędzy mamy matkę boską? Ano właśnie do rozwiązywania takich wyjątkowo chujowych i wyjątkowo beznadziejnych  problemów.

Wyjątkowe sukcesy w leczeniu jąkania za pomocą matki boskiej ma Klinika Leczenia Jąkania w Warszawie. Tak, moi drodzy w tej klinice podstawową terapia lecząca z jąkałów jest żarliwa modlitwa. Przynajmniej trzy razy dziennie i nie mniej niż 10 minut. Jeden z pacjentów, jąkający się od kiedy tylko zaczął mówić, tak oto tłumaczy swoje uzdrowienie:

„Trzeba tylko wierzyć i żarliwie się modlić. Z choroby pomogła mu wyjść Matka Boska Częstochowska. Aby podziękować za tę łaskę, wraz z innymi wyleczonymi z jąkania udaję się na pielgrzymkę na Jasną Górę”.

Innowacyjną terapię pochwala i zachwala doktor Ewa Galewska owej Kliniki.

„Trzeba w tym problemie zaufać Bogu i Matce Boskiej. Oto nasza tajemnica”.

Cudownych uzdrowień jest więcej, co pozwala sadzić, że ta mało inwazyjna, mało kosztowna, acz niezwykle skuteczna metoda leczenia, za moment znajdzie na liście zabiegów refundowanych przez NFZ. Mówi szef NFZ Jędrzejczyk:

„Ponieważ leczenie jąkania przynosi efekty, mamy wiele przypadków uzdrowień, należy się zastanowić nad objęciem tej metody naszym patronatem. Myślę tu o refundacji wszystkich kosztów jakie placówka ponosi, tym bardziej, że nie są to koszty szczególnie wysokie i budżet z pewnością nie ucierpi.”

Na razie  słynna już Klinika Leczenia Jąkania w Warszawie zorganizowała ową pielgrzymkę osób jąkających się na Jasną Górę. Trzeba podziękować matce boskiej za jej wstawiennictwo i złożyć dziękczynne pokłony najlepszemu lekarzowi jaki nam się trafił.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Módl się jąkało!

 1. Matka Boska jest dobra na wszystko , jak powiedział ,,Matka Kurka ” po wygranej sprawie z Owsiakiem o przekręty finansowe . Tylko podobno Owsiak wyleczył się z jąkania chodząc nago po tłuczonym szkle , trzymając w ustach order po ojcu i powtarzając ,,Róbta co chceta ” . Natomiast inny znany jąkała z Wyborczej został wyleczony terapią picia wódki z SB-kami ….każdy ma jakąś matkę , czy inny sposób na kłopoty , nie tylko ,,Bednarski ”

  1. Robicie sobie jajca, towarzysze, rozumiecie, ale w dobie fizyki kwantowej takie cuda są na porządku dziennym. Stwierdzenie, że „myśl tworzy rzeczywistość” coraz częściej będzie docierać do naszych mózgownic. Sama wiara w wyzdrowienie, bez względu na to, czy to będzie bioterapeuta, Jasna Góra i niezwykle Jego Fluorescencja mądry purpurowy autorytet np. Pacyfik Dydycz czy Flacha Głódź już może dać 100% wyzdrowienia.

  2. Myślę że największe szanse ma drukarka cyfrowa w 3D . Już w najbliższym czasie wszyscy inwalidzi będą mieli utracone kończyny …niestety sztuczne . Coś się mówi , że ma powstać dodatkowa nagroda Nobla , w dziedzinie przedłużenia męskiego członka . Wykluczona jest metoda wieszania na członku cegły na sznurku , tylko transplantacja . Obecne próby są nieefektywne . Stary (krótki) stoi , doszyty zagina się …

  3. Andrea, odczep się łaskawie od Owsiaka i Michnika!!! Niewykluczone, iż nie wyczaiłam Twoich intencji. Ciężko ostatnio mi myśleć i czasem nie wiem jak się nazywam. No i kurde blaszka, zapomniałam jak się ta choroba nazywa.
   Ty zaś Jahu, dajesz jak zwykle trującego czadu – refundacja z NFZ hehehe…dobre!
   Pozdrawiam – cheronea

 2. ” W dniu 08.11.2014 (sobota), w Klasztorze Ojców Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie, ponownie spotykamy się przed obliczem Matki Bożej Jasnogórskiej. Przed Jej obliczem chcemy dziękować za łaskę powrotu do zdrowia oraz chcemy wyprosić łaski i wsparcie dla osób aktualnie leczących się oraz osób wspierających naszych pacjentów w terapii. Prosząc o łaski, nie zapominamy o osobach jąkających się, które jeszcze nie podjęły trudu terapii. Osobiście będzie towarzyszył naszej modlitwie i pobłogosławi nam Metropolita Częstochowski J.E. Abp Wacław Depo. Opiekę duchową nad tegoroczną pielgrzymką będzie sprawował o. Waldemar Gonczaruk CSsR. Tradycyjnie też, w dniu tym odbędzie się bezpłatna konsultacja dla osób jąkających.”… koniec cytatu.

  Q-q-q-rwa… czytając takie brednie zaczynam się: ją-ją- jąkać:)
  Stanisław

 3. a propos jakania:

  Policjant do kolegi:

  • Nie wiesz przypadkiem co to jest kurtyzana ?
  • Nie, ale tam stoi facet wyglądający na profesora, spytaj się go.

  Policjant, podchodzi i pyta:

  • Przepraszam, czy nie wie pan co to jest kurtyzana?
 4. To taka rokokowa kokota.

 5. Drugi policjant pyta:

  • I co ci powiedział ?

  • Eee tam, to jakiś jąkała.

  1. Dorzucę swój dowcip o jąkaniu:
   „Kumpel zaprosił drugiego kumpla na małą popijawkę do siebie w bloku. Po kilku ładnych godzinach gość dojrzał na ścianie wiszący rondel i pyta gospodarza, co to takiego. Ten odpowiada, że to zegar z kukułką. Tamten: -Chyba zwariowałeś. Gospodarz na to walnął lachą kilka razy w rondel i rozległ się wielki huk. Wtedy zza ściany odezwał się głos: -Ku, ku, ku, … rwa, jest trzecia nad ranem!

 6. Na przystanku podchodzi dres do gościa i pyta: prze.. prze… przepraszam, k..k..k..k..k..która g…g…g…g…g godzina?
  A gość tylko patrzy i milczy. Dres popatrzył i odszedł. Do zagadywanego wcześniej podchodzi inny gość i pyta: czemu pan nie odpowiedział? grzecznie przecież pytał… – Nie…nie…nie…nie…nie chcia…chcia… chciałem o…o…o…o…o…o…berwać…

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s