Cisza ciszą, ale liczą się pomysły

Czego to się nie obiecuje, kiedy myśli się o wyborach. I kiedy myśli się o ulubionym, wygrzanym i wypierdzianym przez lata fotelu, łaskawie pieszczącym prezydencką dupę. A ponieważ Hanna Gronkiewicz Waltz myśli, więc w ostatnich godzinach kampanii obiecała rzecz wręcz do niedawna niemożliwą.

tecza-141116-1100550

Obiecała mianowicie, że jak wygra ponownie te wybory, to usunięcie słynnej tęczy ze słynnego Placu Zbawiciela, będzie jej pierwszą decyzją nowej kadencji. W ten sposób ów Plac Zbawiciela zostanie zbawiony.

Ale nie powinniśmy z tego powodu popadać w przygnębienie. Tęcza tak całkowicie nie zniknie, żeby w depresje nie popadli ci którzy z jej podpalania ucznili swe życiowe kredo. Zostanie przeniesiona mianowicie do specjalnego warszawskiego skansenu („Warszawski skansen myśli i czynów“). Utworzenie takiego skansenu będzie drugą istotną decyzją nowej starej pani pani prezydent. Są już wszystkie potrzebne dokumenty, kosztorysy i analizy. Wystarczy tylko złożyć podpis.

Przeto tęcza będzie sobie tam właśnie stała, i każdy za odpowiednią opłatą będzie sobie mógł tę tęcze podpalić. Dla mniej zasobnych w gotówkę, na miejscu będzie można za dosłownie parę groszy kupić miniaturową tęczę, nie większą od paczki papierosów i spalić ją sobie na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku.

Wedle informacji jakie posiadam, do skansenu zostanie przeniesione również kilka stołecznych pomników, w tym słynny inaczej pomnik Dmowskiego. Po opłaceniu biletu wstępu i kupieniu na stoisku obok porcji farby w foliowym woreczku, każdy chętny będzie mógł ochlapać pomnik tyle razy ile chce i na ile go stać. A jak się znudzi Dmowski, to obok będzie czekał pomnik Wojtyły, równie wdzięczny obiekt do farbowania i olewania.

Ponoć w dalszej części skansenu, najbardziej odległej od bramy głównej, stanie też kilka szubienic. To dla miłośników wieszania. Każdy przeto powiesi sobie na sznurze własnego komunistę, faszystę lub skina narodowca. O placu zabaw do ustawek z policją nawet nie wspominam, bo to przecież światowy standard i wymóg i zabraknąć go nie może.

Reasumując przeto: jak tu nie zagłosować na taką panią prezydent?

[*wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe, acz konieczne dla uatrakcyjnienia przekazu. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Cisza ciszą, ale liczą się pomysły

  1. Dobry pomysł z tym skansenem , owszem pójdę , ale jak znajdą się tam wszystkie pomniki i tablice ku czci Kaczyńskich . A takiej prezydentówce , to za te wszystkie podwyżki ,za grunt , komorne ,wodę , odpływy , śmieci , komunikację , za zmarnowanie forsy z UE , za retusz stolicy , za całokształt – dałbym potężnego kopa w to ohydne dupsko , opanowane przez ducha świętego .

  2. Owo muzeum (czytaj skansen) należy potraktować bardzo poważnie, co oznacza także ROZWOJOWO. No, po prostu, co sobie „goście”zażyczą, to mają.;-))))))
    Pomyślności.

  3. A my nie zajmujmy się kurwa, niczym innym tylko fobiami prawicy. Czy to PiS, czy PO. Stać nas na to. K…. mać!!!!!!!

  4. Cały ten watykański bantustan to jeden wielki skansen. Tutaj czas zatrzymał się w epoce kontrreformacji.

    1. I tu się z tobą Kamila zgadzam w całej rozciągłości i dodam że papa Franulek , właśnie też pokazał pudrowanego na początku ryja dobrymi chęciami , próbując tuszować donosicielstwo faszystom . Zakazał nowoczesnych metod leczenia chorych i powiedział że ,, Bóg daje i zabiera ” i każdy musi cierpieć za niego .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s