Kraków. Miasto wyuzdane

Kraków stał się miastem i symbolem wyuzdania! Tak orzekł właśnie nie byle kto, bo autorytet z pierwszej i najwyższej półki. To kardynał Stanisław Dziwisz, słynny kamerdyner Wojtyły, znany w środowisku zwłaszcza ortodoksyjnych katolików, diler krwi, paznokci i smarków po swoim świętym już szefie.

dziwisz-141117-1100550
kardynał Dziwisz, wezwał wiernych do obrony godności ludzkiego ciała, świętości małżeńskiej miłości i formacji młodych sumień. „Tylko my mamy koncesję na wyuzdanie, wszyscy inni jeśli to robią, to robią to nielegalnie” – dodał pan kardynał

No, ale jak to jest z tym wyuzdaniem?

Ja rozumiem, że mości pana Stacha, jedyne co kręci to pewnie fotki rozdzianych nieco małolatów, to jednak nie ma pewnie nic wspólnego z wyuzdaniem. Cała reszta, to już sodoma, gomora i grzeszne rozpasanie z wyuzdaniem.

Symbolem zaś szczególnego wyuzdania, są kluby nocne od których w Krakowie wprost się roi. Co róg to jakiś nocny klub, albo inny kościół. A w klubach tych „cielesność, szczególnie kobiet, jest wykorzystywana w sposób wręcz profanacyjny. Co wieczór i co noc w obrębie samego centrum rozdawane są tysiące zaproszeń, a młodzi nieraz natarczywiej nakłaniani są do skorzystania z tej oferty“.

W ten sposób oto „stolica Miłosierdzia Bożego i miasto tylu świętych, coraz bardziej staje się symbolem wyuzdania“ – napisał Dziwisz do wiernych w liście, który był w niedzielę odczytywany w kościołach.

W tych samych kościołach, w których „cielesność, szczególnie dzieci i kleryków, jest wykorzystywana w sposób wręcz profanacyjny a młodzi nieraz natarczywiej nakłaniani są do skorzystania z tej oferty“. Prawda, że to też dobrze brzmi.

Bo przecież nie oszukujmy się, kościół to też taki klub, czynny w zasadzie 24 godziny na dobę. Popija się w nim winko, zakąsza wafelkiem albo chrystusowym ciałem i non stop z nabożnością wielką, żeby nie powiedzieć że z lubieżnością, wpatruje się i oczy maślane się robi do nagusieńkiego faceta wiszącego na dodatek na krzyżu. Pałę gość ma co prawda zakrytą skrawkiem szmaty, ależ od czegóż jest fantazja. Poza tym to bardziej podnieca. To perwersyjne wręcz sadomaso.

Tu się chędoży kobiety wszelkiego wieku, zawodu i maści, nie gardzi się kościelnym jak chcica przypili, a jak się jakiś wspomniany już dzieciak trafi (a się trafia), albo drużyna kleryków (a sie trafia), no to ruchanko odchodzi na całego. W takich to klubach arcybiskup Wesołowski i ksiądz Gil nauki brali, tu doskonalili swoje umiejętności, żeby nie powiedzieć warsztat, by potem z posługą seksualną podążyć w dzikie rejony dzikiej Ameryki i nawracać na seks oralny i analny dzikich acz młodych jej mieszkańców. W ich języku nazywa się to ewangelizacją!

Tak, w tym sensie Kraków to miasto wyjątkowego wyuzdania. Dziwisz wie co mówi.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Kraków. Miasto wyuzdane

 1. A ja się nieustająco dziwię, że nazwisko Dziwisz i cała marna jego fizyczność – robi w Polsce za wzór , a raczej wzorzec ” moralności „!
  Jeśli handlarz podrobami/ bardzo świętymi/ może taką rolę pełnić – to ja wolę pozostać w swojej roli: antyklerykalnego, wolnego od ich indoktrynacji, ” bezbożnika „:)
  Bo tak jest, po prostu – moralniej, uczciwiej:)
  Stanisław

 2. Dziwisz się już nie dziwi, że pieniądz boską naturę posiadł,bo tak uwielbiany przez kapłanów jest.
  A o co im chodzi ? o poddaństwo głupiego ludu. Dobrze im było w komunizmie a jeszcze lepiej w kapitalizmie.
  Zawsze na czele piramidy chcą być ”we fool at you”
  Z tym że taki rozwój tych klubów krakowskich umniejsza im jednak znacznie interes.
  I oto chodzi,im więcej klubów tym mniej kościoła !!!

 3. W gruncie rzeczy to klerowi wiszą sprawy związane z seksowną rozrywką , tylko w społeczeństwie jest straszna ilość moherowych zboczeńców pilnujących tak zwanej złej obyczajowości . Taka ,,Tęcza” w Warszawie , czy pornografia w kiosku , klub z negliżem , to jest dla nich sól w oczy , no i donoszą …a klerycy atakują chociaż sami są najgorszymi zboczeńcami seksualnymi .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s