Jak PiS znów przegrał wybory (choć wygrał)

PiS wpadł w zachwyt!  Oto po latach, wiekach prawie, prawdopodobnie udało mu się wygrać wreszcie jakieś wybory. Tyle, że jest to zwycięstwo, które może być porażką. Bo wiarygodność tego zwycięstwa zepsuła im w perfidny sposób awaria systemu informatyczne go PKW.

To nawet nie jest już złośliwość losu, to perwersyjny spisek, którego to nici pieczołowicie i w pocie czoła przez lata tkali pisiaki osobiście. Owa awaria, trafiła więc na bardzo podatny grunt. Bo nie było jeszcze w Polsce takich wyborów, które PiS by nie przegrał, a które  nie były by efektem „fałszerstw na gigantyczną skalę”.  A dodatkowo jeszcze „serwery PKW są w Rosji„.

Ale teraz było coś jakby inaczej.

Rozumiem przeto, że Ruscy jednak zmądrzeli, albo pokłócili się z Tuskiem o podział zysków i postanowili postawić na innego konia. Pogrzebali coś tam w tych serwerach i wyszła piękna awaria, która umożliwiła efektowną wiktorię Kaczyńskiego.

Tylko tak na poważnie już, to przecież nikt dziś nie jest pewien, kto w rzeczywistości wygrał i czy twierdzenie jakoby PiS to wygrał, ma jakiekolwiek podstawy. Nic więc dziwnego, że pojawiają się coraz mocniejsze głosy, że to zwycięstwo kaczystów, to efekt zwyczajnej niewydolności systemu informatycznego, błędów w liczeniu głosów, drobnych fałszerstw i dziwnych zbiegów okoliczności.

To zwycięstwo więc przypadkowe, łatwe do podważenie i w sensie moralnym będące bardziej obciążeniem niż sukcesem.

Pytanie więc, czy odpowiada im rola zwycięzcy, który sięgnął po puchar w atmosferze skandalu i kompromitującej arytmetyki wyborczej? No, ale sami sobie zgotowali ten los, a los odpłacił im z nawiązką. Wygrali a znów przegrali. Ta jebana PKW zepsuła im smak i słodycz zwycięstwa!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Jak PiS znów przegrał wybory (choć wygrał)

  1. Kaczyńskie obsrańce myślą że wygrali …przecież oni przegrali ! Przegrali ponieważ glosowali na nich ludzie z najniższym wykształceniem , oraz rozpite gówniarstwo polno-blokowe , nie mówiąc o debilnych katolach którym z ambon drąc złośliwą mordę , nakazał księżulo . Oczywiście opłacili też ruskich hakerów , którzy zblokowali serwery . Procentowo wygrali , chociaż niema to najmniejszego znaczenia w lokalnej społeczności , no i w żadnym większym mieście nie wygrali i niestety pomniki ,,Niemoty ” jeszcze długo nie staną tam gdzie by chcieli , najwyżej w skansenie ….

  2. PIS-iorki wygrały również dzięki tanim chwytom typu Hoffmanowo-madryckim. Jaruś mógł przecież puścić sprawę płazem, bo Adaśka powinien już dawno posunąć za inne przekręty. Adaś, przywrócony do łask, wróci po wyborach i to szybko pokazując jak zwykle złośliwe różki i pazurki, od zawsze przecież pomocne Preziowi.

  3. PiS wygrał – ale na fujarce Hofmana. Prawie we wszystkich sejmikach wygrał PSL, co w koalicji z PO daje miejsce w szeregu.A jeszcze jak się rypnie, kto tam pomajstrował w programach komputerowych PKW. Kaczor przecież zapowiedział, ze do kazdej komisji wyborczej oddeleguje swoich specjalnych „obserwatorów”. Bedzie się działo !!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s