Mistrzowska mistyfikacja PiS

Cel został osiągnięty, wybory – przynajmniej pozory na to wskazują – zostały wygrane. W tej sytuacji można już ujawnić największą tajemnicę PiS. Tajemnicę, będącą elementem sprytnie pomyślanej strategii wyborczej. Otóż drodzy państwo, tak zwana afera madrycka z udziałem Hofmana, Kamińskiego i Rogackiego to ściema!

afera madrycka-141119-1100500

Nie było żadnej afery madryckiej!

Wszystko zostało sprytnie zaaranżowane na potrzeby kampanii wyborczej, po to, by prezes miał kogo wypierdolić z partii i udowodnić tym samym, że jest dzielnym Kmicicem. Że jest człowiekiem pryncypialnie prawym, bez sentymentów, dla którego prawo znaczy prawo a sprawiedliwość sprawiedliwość! A wszystko po to, by przypodobać się wyborcom. Przyznał to europoseł Czarnecki.

„Tak, nie łudźmy się, była to nasza gra z wyborcami. Szybkość reakcji prezesa Kaczyńskiego, jego twarde stanowisko, miało się wyborcom spodobać. Mówiąc wprost, Kaczyński miał się okazać Kmicicem, co to dla wrogów jest okrutny, ale i dla swoich też zmiłowania nie ma. Ta strategia się jak widać się sprawdziła, bo wyborcy byli zachwyceni taką niezłomna postawą pana prezesa, który w imię czystości polityki i uczciwości, pozbywa się nawet najbardziej swoich wiernych współpracowników. Wiernych, ale niestety nieuczciwych. Tak, to musiało się podobać i musiało się przełożyć w oczywisty sposób na wynik wyborczy”.

Jakieś dodatkowe pytania?

Była to więc dość sprytna mistyfikacja. Wszystko zostało dokładnie zaaranżowane, omówione w najdrobniejszych szczegółach i perfekcyjnie przeprowadzone. Nawet spreparowane do tej prowokacji dokumenty, nie wzbudziły u nikogo żadnych zastrzeżeń. Przekupiono stewardesy, kapitana samolotu, oraz niektórych pasażerów, aby uprawdopodobnić w ten sposób aferę. Sprytnie ich potem podsunięto mediom, które łyknęły to wszystko bez zastanowienia, niczym kot kolorową rybkę z akwarium.

Co teraz? No, jak to co? Posłowie Hofman, Kamiński i Rogacki, główni aktorzy tej komedii, triumfalnie powrócą za moment na łono ukochanej partii. Zadanie wykonali, zagrali role życia, poświęcili się dla partii, ba, nawet dla Polski się poświęcili. Może niektórzy będą zniesmaczeni, może niektórzy dostaną po dupie (zbyt szybko uwierzyli w winę Hofmana i mielili ozorem zamiast profilaktycznie milczeć), zaś miesiąc później wszyscy i tak o tym zapomną, a co szablą i podstępem zdobyliśmy, tego i tak nikt nam nie odbierze. Jeszcze Polska nie zginęła…

♦ [wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Mistrzowska mistyfikacja PiS

 1. No popatrz jakim ten Kmicic-Kaczyński bystrym strategiem się stał , a podstępny jak żmija jadowita , albo sam Rydzyk ! Tylko cóż z tego że wygrał , jak przegrał , tylko ,,Zielone małorolne frajerstwo ” jest zadowolone . Po co im ziemia uprawna , jak prawie cała Polska wieś siedzi w różnych ministerstwach , spółkach skarbu państwa związanych z handlem ziemią i płodami ,, frajerów ” którzy się jeszcze nie załapali z całymi rodzinami do układu . Podobno Pawlak Waldeczek obłożony młodym ciałem , siedzi w swojej willi pod Warszawą , popija drogie wino , popala cygaro i się śmieje …..może kiedyś ruski gaz mu dupą wyjdzie , ale kto to wie ….

 2. Gdy podano wiadomość o alkoholu wniesionym na pokład samolotu, zapachniało ściemą. Wnoszenie płynów do samolotu jest surowo zakazane i kontrolowane.
  Podobna ściema odbyła się podczas kampanii wyborczej prezydenta tysiąclecia (bomby w stolicy).

  1. vannelle – widocznie samolotami nie latałeś , po przejściu bramek granicznych , jesteś w strefie bezcłowej , w której możesz kupić wszystko . Różne napoje z alkoholem włącznie i tam jest taniej . Bogate gówniarstwo PiS-owskie tam zakupiło alkohol , w samolocie jest drożej ….

 3. Nie można wykluczyć ” ściemy „, ale:
  Jest tysiąc plus jeden powód, żeby do pisem- popapranych czuć zwykły wstręt i obrzydzenie!
  I to są merytoryczne powody. O gębach, charakterkach… nie wspomnę, bom jest ” obrzydliwy i mi się zbiera na rzyganie…
  Stanisław

 4. „Bogate gówniarstwo PiS-owskie tam zakupiło alkohol , w samolocie jest drożej …”.
  I generalnie o to właśnie chodzi, albowiem „oszczędnością i pracą ludzie się bogacą”. Jedyna oszczędność godna najwyższego potępienia, to oszczędzanie w datkach na tacę. Na tak rozumianą oszczędność nie ma słów potępienia i kary doczesnej! Ale wróćmy do naszych baranów: znając nieziemską, legendarność wręcz przebiegłość Prezesa, godną najwybitniejszych synów Lewantu, udupienie Trzech Muszkieterów dla Dobra Partii ( czyli Dobra Prezesa, gdyż mówiąc Partia, myślimy Prezes! ) jest jak najbardziej prawdopodobne, albowiem nie ma tak wielkiej głupoty, której zarówno Prezes jak i Rycho by nie wymyślili i nie wprowadzili w życie. Wątpiącym w prawdziwość informacji podanej przez Jaha, powyższe ku rozwadze…

  1. Oczywiście Jah zawsze powie ci samą prawdę …największy ściemniacz w internecie …podejrzewam że te wiadomości ma z pierwszej ręki , od prezesa …tylko Jah lubi dziewczyny i tu coś mi się nie zgadza ….

 5. co się nie zgadza, wszystko się zgadza. O baronie Münchhausenie krążyły różne opowieści, ale jego historyjkami żyło pół ówczesnego świata, ba, książki o nim pisano.Zaś co do supozycji, że Jah tylko dziewczynki, to może i tak, ale co to ma do jego newsu o prawdziwych kulisach madryckiej delegacji nayebanych bezcłową pisiorskich miłośników samochodowych awiacji…

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s