Kukiz, anty systemowy systemowiec

Dobra wiadomość dla wielbicieli rozlicznych talentów eks-artysty Pawła Kukiza. Po latach starań został wreszcie tym. kim chciała zostać. Kandydując z listy Bezpartyjnych Samorządowców jest już radnym sejmiku Dolnego Śląska. Zdobył – sprawa nie bagatelna – ponad 14 tysięcy głosów.

Poglądy Kukiza są dość oczywiste (jak na Kukiza), czyli nie bardzo wiadomo jakie. Generalnie anty systemowe, cokolwiek to znaczy.

W swoich felietonach pisanych dla publikatora „Od Rzeczy”, daje  często niekontrolowany upust swoim frustracjom, wskazującym jednoznacznie, że poziom krwi  w alkoholu jest zdecydowanie za wysoki. Całą politykę nazywa jedną wielką kloaką, ale pchając się do tej polityki informuje jednocześnie, że nie ma dla niego nic przyjemniejszego niż codziennie pływanie w tych odchodach.

Zaczęło się to zaś mniej więcej w roku 2011, kiedy obywatel  Kukiz oznajmił swojej rodzinie, że idzie na… wojnę z systemem. Minęły trzy lata, wojna trwa, ale Kukiz wygrał pierwszą istotna bitwę, zostając owym radnym. W rozmowie z jednym z portali podkreślił, ten sukces go cieszy, bo oznacza, że jest wiele osób, które chcą zmiany systemu. Teraz system zacznie zmieniać  Kukiza. A zmieni, nie mam wątpliwości.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Kukiz, anty systemowy systemowiec

  1. Długo nie pobędzie , nałóg go zgubi . Śmieszą mnie ci wszyscy ,,Artyści ” i ,,Gimnastycy sportowi ” pchający się do koryta ….ale ich rozumiem , bo każdy by chciał pracować tam , gdzie się nic nie robi , za nic się nie odpowiada , nikt cię ruszyć nie może i jeszcze dostajesz za to super kasę …tylko się jakoś wstydzisz spojrzeć ludziom w oczy , chyba że jesteś matołem i masz wszystko w dupie …

  2. Polska to jednak kraj dużych możliwości. Anarchista zostaje radnym. Żyd brata się z faszystami. Socjaliści nazywają się konserwatystami.
    Ja chyba w ramach walki z systemem, zostanę dzisiaj królem lewego pasa, niech mnie wyprzedzają z prawej.

  3. …..i dodam że to wszystko w imię tzw. prawa !!Frustraci zagłosowali na sfrustrowanego [———-], który to bezideowo,bezsystemowo idzie na wojnę z systemem,idzie oczywiście za darmo, i z zamiarem zwycięstwa.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s