Pacjenci sumienia?

anarchisci-141122-1100330

Tuzy i brązowe nosy niezależnego dziennikarstwa polskiego (czytaj prawicowego) ręce załamują i dowodzą jakiego to strasznego skundlenia jesteśmy świadkami. Policja za wtargnięcie do PKW aresztowała dwójkę wybitnych patriotów i niezłomnych rycerzy wolności, a mainstreamowe media zamiast współczuć i za pokrzywdzonymi się ująć, mówią jak za Gierka o warchołach łamiących prawo i zasady demokracji. Czyż to nie skandal?

No, cóż. To czego media czasem wprost powiedzieć nie mogą, ja prosto z mostu wywalę.

Oto policja nie wiadomo czemu tak długo się ociągając, aresztowała sfrustrowaną z powodu permanentnego niedorżnięcia cipę, i fiuta niespełna rozumu, któremu odpierdala już od paru dobrych lat i który miast się poddać wreszcie leczeniu, łazi po ulicach udając patriotę.

W normalnym kraju, działanie polegające na wtargnięciu siłą do urzędu państwowego i grożenie jego zablokowaniem, nazywane jest po prostu terroryzmem. W Polsce to ponoć działanie przedstawicieli wolnych mediów w obronie zagrożonej wolności. Tylko co ma PKW do wolności, tego nijak nie mogę zrozumieć. Nie bardzo rozumiem, w czym ta instytucja, łącznie z zamkniętymi tam „leśnymi dziadkami“ (tu zgoda, dziadki to do kwadratu) zagraża wolności i demokracji? Że co, ze im się system wysypał informatyczny. No to chuj. Liczą ręcznie i zaraz będzie po zawodach. A może chodzi o to że PiS wygrał za mało, czyli miało być tak pięknie a znów jest do dupy, czyli zwyczajnie?

Nie mogę więc czuć jakiejkolwiek solidarności ze Stankiewiczową, Braunem i ich środowiskiem (do której to solidarności nawiązuje paralityk Zaręba), bo jedyne co do nich czuję, to jest niechęć. I nie jest to zapewniam niechęć bezinteresowna, czy pozbawiona postaw. Każdy z was, kto ma odrobinę rozumu i zdolność trzeźwej oceny rzeczywistości, stwierdzi to samo co ja. To barany i stado wzajemnie się nakręcających debili. Nic nie już nie jest im w stanie zaszkodzić. Ani ciemny chleb o poranku, ani cienka aresztancka zupka. Nie zadziałały psychotropy, nie zaszkodzi z pewnością ta wyszukana dieta.