Pacjenci sumienia?

Tuzy i brązowe nosy niezależnego dziennikarstwa polskiego (czytaj prawicowego) ręce załamują i dowodzą jakiego to strasznego skundlenia jesteśmy świadkami. Policja za wtargnięcie do PKW aresztowała dwójkę wybitnych patriotów i niezłomnych rycerzy wolności, a mainstreamowe media zamiast współczuć i za pokrzywdzonymi się ująć, mówią jak za Gierka o warchołach łamiących prawo i zasady demokracji. Czyż to nie skandal?

No, cóż. To czego media czasem wprost powiedzieć nie mogą, ja prosto z mostu wywalę.

Oto policja nie wiadomo czemu tak długo się ociągając, aresztowała sfrustrowaną z powodu permanentnego niedorżnięcia cipę, i fiuta niespełna rozumu, któremu odpierdala już od paru dobrych lat i który miast się poddać wreszcie leczeniu, łazi po ulicach udając patriotę.

W normalnym kraju, działanie polegające na wtargnięciu siłą do urzędu państwowego i grożenie jego zablokowaniem, nazywane jest po prostu terroryzmem. W Polsce to ponoć działanie przedstawicieli wolnych mediów w obronie zagrożonej wolności. Tylko co ma PKW do wolności, tego nijak nie mogę zrozumieć. Nie bardzo rozumiem, w czym ta instytucja, łącznie z zamkniętymi tam „leśnymi dziadkami“ (tu zgoda, dziadki to do kwadratu) zagraża wolności i demokracji? Że co, ze im się system wysypał informatyczny. No to chuj. Liczą ręcznie i zaraz będzie po zawodach. A może chodzi o to że PiS wygrał za mało, czyli miało być tak pięknie a znów jest do dupy, czyli zwyczajnie?

Nie mogę więc czuć jakiejkolwiek solidarności ze Stankiewiczową, Braunem i ich środowiskiem (do której to solidarności nawiązuje paralityk Zaręba), bo jedyne co do nich czuję, to jest niechęć. I nie jest to zapewniam niechęć bezinteresowna, czy pozbawiona postaw. Każdy z was, kto ma odrobinę rozumu i zdolność trzeźwej oceny rzeczywistości, stwierdzi to samo co ja. To barany i stado wzajemnie się nakręcających debili. Nic nie już nie jest im w stanie zaszkodzić. Ani ciemny chleb o poranku, ani cienka aresztancka zupka. Nie zadziałały psychotropy, nie zaszkodzi z pewnością ta wyszukana dieta.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Pacjenci sumienia?

  1. Qrwa, a jaki wersal był przy usuwaniu „siłą” tego tałatajstwa.Proszę uważać na głowę, o przepraszam, to niechcąco…
   Wzięliby wreszcie przykład z francuskiego CRS, wypierdoliliby tę hołotę z lokalu na podkutych butach pomagając sobie pałkami, to to bydło na drugi raz mocno by się zastanowiło, czy warto spędzić kilka tygodni w aresztanckim szpitalu i odsiedzieć wyrok wśród kryminalistów, niż choćby pomyśleć o ” akcie obywatelskiego nieposłuszeństwa” a la psychiczna prawica. Pomogłoby to bardziej niż terapia farmaceutykami.

 1. W pełni popieram opinię Autora!
  Tłustowłosa Stankiewicz nie relacjonowała, nie ” dawała świadectwa „… Ta obleśna wariatka BRAŁA UDZIAŁ w nielegalnym zajęciu państwowego Urzędu!
  Banda szaleńców, wspierana przez /p/osłów typu: Korwin/ też tam był/ i niezawodny moczymorda Wipler! I młode pokolenie durni spod znaku ” gazety wolskiej „.
  Policja powinna NATYCHMIAST ich spacyfikować, a mówiąc po polsku: spałować i pozamykać!
  Stanisław

 2. Ci idioci , mają w tym swój interes . Oni chcą się załapać na ,,Pamięć o bojowniku wolności ” i przejść do historii jak solidarnościowi kolesie . Tylko dziwi mnie też postępowanie policji i ciekawe jaki będzie wyrok , jeżeli prokuratura odważy się ich oskarżyć . Dla mnie , to był napad z włamaniem i to powinna być sprawa PRECEDENSOWA , na której w przyszłości można będzie się opierać . Ale znając polskie skorumpowane sądownictwo , to oni mogą oskarżyć i zamknąć tylko ułomnego , za kradzież batonika .

 3. Dale kea w Polsce jeszcze droga do nromalnosci.A co, jealous by wyznaczyc ustawowo jeden Dziennik w Roku na wszelkie wybory , referenda? Taki ustawowo ELECTIIN DAY , kiedy to tzw PKW uruchamia przykladowo zakupiony sprawdzony komputerowy system do przeprowadzania wyborow? Widac golym okiem , ZE w Polsce mamy Swietych „artystow programistow komputerowych” :), ostatnia uwaga dla PiSiorow! Wasza watpliwa wygrana to jednak ( moze z wyjatkiem Podkarpacia) przegrana z kretesem. NIE moge SIE doczekac, kiedy przy wyborach do Sejmu I Senatu distance is a DUPE , a Kaczor wreszcie USA SIE na emeryturke gdzies gleboko w Puszczy I daleko OD cywilizacji CZY,I zajebistej izolacji

 4. Myślę, że w ramach sojuszniczej współpracy można by im za terroryzm załatwić turnus w Guantanamo.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s