Głupi i głupszy

W Warszawie mamy Gronkiewicz i Sasina, ale prawie każdy z was gdzieś tam w Polsce ma takich swoich własnych Gronkiewiczów i Sasinów. I każdy staje przed koniecznością zdecydowania co jest lepsze, dżuma czy cholera.

Nikogo do niczego nie namawiam, bo każdy sam musi zdecydować na którą z tych chorób chce zdechnąć. Sondaże jednak wskazują, że w większości miast gdzie dochodzi do II tury prezydenckiego starcia, góra są dotychczasowi władcy. Z wyłączeniem Poznania, gdzie malutki z puntu widzenia wzrostu i dokonań prezydent Grobelny, przegrywa z kandydatem szeroko rozumianej lewicy zdaje się. Nie jest to szczególnym zaskoczeniem, acz wielkim zaskoczenie jest, że ten dupowłaźny konus rządził Poznaniem przez tyle długich lat. To ich problem w sumie, mam nadzieje ze jakoś z tym dadzą sobie radę.

W Warszawie sprawa wygląda na przesądzoną, no bo trudno będzie przegrać Gronkiewiczowej z mentalnym woźnicą spod Wołomina.

Tępi i na dodatek ślepi analfabeci z obozu Sasina, zdają się tego nie przyjmować do wiadomości, co dobrze świadczy o ich wyobraźni, zaś nie najlepiej o trzeźwości. No bo nie może zostać prezydentem ktoś, dla którego głównym puntem wyborczego programu dla stolicy jest budowa wyjebistego pomnika dla prezydenta samobójcy. Prezydent stolicy bowiem, musi rozwiązywać problemy dwóch milionów jej mieszkanców, a nie osobisty problem jednego tylko jej obywatela. O bezpłatnej komunikacji Sasina nie wspominam, bo jest to tak samo wydumany i fantazyjny pomysł, jak próba zbudowania w Łodzi portu pełnomorskiego.

Innymi słowy, zmierzam do tego, by tępić przy urnach, wszelakich fantastów i wariatów. My w Warszawie wiemy o kogo chodzi, wy u siebie pewnie też. Powodzenia.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Głupi i głupszy

 1. Trochę rozumiem Sasina, że chce stawiać pomnik. W końcu był jednym z organizatorów tej samobójczej wycieczki. Ale chyba gwóźdź do trumny Sasina wbił swoim poparciem Wipler. Czy ja nie naruszam ciszy wyborczej ? Chyba nie, bo przecież piszę bezszmerowo.

 2. Nie idę ! Głosowałem na Rozenka , warszawiacy mieli wybór, teraz już nie . Ale w obecnej Warszawie warszawiaka nie uświadczysz , tylko same ,,Słoiki ” a jako małorolne towarzycho , wszystko im jedno kto rządzi , czy ,,Hajka ”z dupą pełną ducha świętego , czy PiS-oski kołek z pod Ząbek, Sasin . Dla nich Warszawa to sypialnia i poczekalnia , na starość i tak wrócą na ojcowiznę . Nikt nie wspomina że to Sasin skompletował wylot do Smoleńska , a on milczy ….Dziwią mnie tacy bezduszni ludzie jak Sasin , wybrał na śmierć tylu ludzi i jeszcze chce władzy ….

  1. Niestety, wybór między dżumą a cholerą. Ale brak głosu na mniejsze zło, to głos na zło większe.

 3. Coraz częściej przyłapuję się na tym, że politycy stawiają mnie przed wyborem… ” mniejszego zła „. .
  Bo jak, na przykład – zgadzam się z X-em, w kwestii poglądów gospodarczych, proeuropejskich, to : w dupie mi się przewraca, gdy temat dotyczyć zaczyna – ” kościoła bardzo, bardzo świętego „:) Ciężko być w Polsce wyborcą:)
  Stanisław

  1. Stanisław – a jaki masz rozmiar tej doopy ? W każdym swoim komencie piszesz tylko o swojej doopie – masz na tym tle jakieś nieprzyjemne wspomnienia lub kompleksy, byleś molestowany ???

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s