Naprawdę jesteście aż takimi baranami?

Słuchajcie otóż drodzy Bywalcy i całkiem przypadkowi turyści. W zasadzie to pieprzyć te dzisiejsze wybory. Jest dużo ważniejszy problem do rozważenia. Andrzejki mianowicie. I nim pójdziecie dziś lać wosk i chlać wódę, zastanówcie się wpierw, czy aby nie grzeszycie.

Andrzejki są bardzo niebezpieczne przynajmniej z trzech powodów. Oto budząca respekt i uznanie dla intelektu analiza księdza Sławomira Kostrzewy.

Po pierwsze, w przeszłości wieczór andrzejkowy był okazją do spotkania z przyjaciółmi, dobrej tanecznej zabawy. Lanie wosku było traktowane jako margines i traktowane z przymrużeniem oka. Dziś wszyscy wróżby traktują bardzo serio, a to już przykład zgubnych praktyk okultystycznych. Niestety, przeważnie kończy się to poważnymi problemami duchowymi, często pilną koniecznością spotkania z kapłanem – egzorcystą.

Po drugie, dzisiejsze andrzejki to zguba dla dzieci. Oswaja się bowiem je z rynkiem usług oferujących przewidywanie przyszłości. Chodzi zaś o uzależnienie ich od tego rodzaju usług. To wielki biznes a także cudowny przepis na zwolnienie się z odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Jak mi coś nie wyjdzie, mogę się łatwo „rozgrzeszyć”- to nie był mój błąd, ale wróżka się pomyliła, bo np. nie wyszło mi małżeństwo.

Po trzecie wreszcie Pismo Święte zabrania wszelkich praktyk okultystycznych. Idąc więc dziś na andrzejki, zajebiście grzeszycie i nie wiem czy starczy wam pieniędzy, by z tego ciężkiego grzechu się wykupić. Pamiętajcie, korzystanie z usług wróżek, czary oraz magię pan bóg traktuje jako jedno z najpoważniejszych wykroczeń przeciwko pierwszemu przykazaniu. Takie zabawy za chuja nie podobają się bogu.

No, to przemyślcie raz jeszcze swoje zachowanie i pamiętajcie, że kościół byłby niczym bez ciągłego traktowania was jako bezmózgich baranów. Naprawdę jesteście baranami?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Naprawdę jesteście aż takimi baranami?

  1. Skoro tak lubisz eksponować fotki ginekologiczne, a Twój blog odwiedzają też panie, może dla równowagi pokazałbyś parę dorodnych fiutów? Niewiele z nas rajcuje damska anatomia; męska i owszem.

    1. Ze statystyk wychodzi ze 70% tutejszych bywalców to faceci , stad ginekologiczny przechył. Poza wszystkim ginekologia mnie fascynuje na tyle ze kiedyś chciałem być ginekologiem. Zostałem jednak chirurgiem, ale ponieważ w końcu nie miałem do tego serca to od lat zajmuje się reklamą. Zaś w kwestii fotek panów może i da się coś zrobić choć mam obawy czy aby właściwie zostanie to odczytane. Pozdrowienia

  2. Andrzejki , to nasze narodowe święto , od którego kościół lepiej niech się od…oli , bo jak się zbiorą wszyscy Andrzeje i jak wpadną do kościołów , to nawet im św. Andrzej nie pomoże …a ja jako solenizant , świętuję w pewnym gronie już od poniedziałku …i końca nie widzę …pewnie będę potrzebował jakiegoś egzorcysty , ale z dużą butlą i dwoma piwami …

  3. Pozdrawiam wszystkich Andrzejów, a pierdoły Kostrzewy mam w dupie:) ” Nauczyciel ” się znalazł:(
    Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s