To będzie zajebiście ważny rok!

Jeszcze jeno trzydzieści dni plus godzin parę i jak dobrze pójdzie to obudzicie się w roku szczęśliwości. Nie byle jakim roku. Roku świętego Jana Pawła II, roku Wielkiego Rodaka, Wybitnego Literata, Niezłomnego Wychowawcy, Pierwszego Narciarza, Aktora i Obolałych Dusz Doktora. Cieszcie się!

icon-kreska

I to żadne jaja nie są moi drodzy, tylko prawda najprawdziwsza. Uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2015 Rokiem DżejPiTu, proponują posłowie Platformy Obywatelskiej, tej samej, którą to do niedawna dowodził ten, co to przed żadnym biskupem klękać nie miał. Ale tylko brakło karbowego a chołota natychmiast po podwórku się rozbiegła. No i sobie wymyślili.

Bo w tym przyszłym roku, zbiegają się dwie radosne rocznice, pierwsza kanonizacji i dziesiąta wyboru tego lepszego ze światów. Najradośniejszy w tym radosnym roku, będzie oczywiście kwiecień, bo zarówno kanonizacja jak i wycieczka do domu ojca, w jednym wręcz zbiegły się terminie. Nie niej ważne jest również to, że  w tym miesiącu Jah obchodzi swoje równe urodziny, co tym bardziej – mnie przynajmniej – nastraja do zabawy. Niech się święty więc nam święci i rozwija, a Jah niech w zdrowiu pozostanie.

Mam w ręku projekt uchwały, w którym z uznaniem czytam, iż:

„Sejm RP postanawia ustanowić rok 2015 Rokiem św. Jana Pawła II w poczuciu moralnego obowiązku i głębokiego szacunku wobec postaci, która wywarła tak znaczący wpływ na losy nie tylko naszego narodu, ale i całego współczesnego świata”.

No, to co Bywalcy, Przypadkowi Turyści i cała reszto bluźnierczej hołoty, wypijemy za zdrówko Janka Karola Pawła? Niech mu się tam w tym niebie dobrze wiedzie, niech pije, pali i konia pogania, niech zachłannie próbuje wszystkiego, czego za życia nie zaznał, a kobiety niechaj mu spod kołdry nie wychodzą. Wiwat!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “To będzie zajebiście ważny rok!

 1. Wybrali dziada , bo chcą poparcia klechów w wyborach parlamentarnych . A co do miejsca pobytu , to jestem pewien że jest gdzieś grzany przez diabłów w piekle , na co sobie zasłużył i ja tęż mu tego życzę !

  1. Przeczytaj mój komentarz trochę dalej ichociaż przez chwilę pomyśl zanim coś napiszesz

 2. Jeśli w kwietniu zrobią z tego święto państwowe, to popieram. Wiosną człowiek pracy powinien częściej odpalać grilla niż pracować.

 3. To jest przesada,żeby tak honorować trupa !!
  Trupa który po trupach kardynałów znalazł się w świątyni Diabła-Watykanie !!
  To jest domena polskości i ikona dziadostwa polskiego.
  Kult Maryi, Wojtyły i Piłsudzkiego – Wielki Trianon Państwa Kościelnego bez którego państwo nie może istnieć !!
  …….a te wszystkie honory mają tylko jeden cel- €€€€$$$$

 4. Ja pier… nicze! Przejezdzajcie do Niemiec, tu nie ma takich cyrkow. Tylko co ja bede ogladala w polskiej telewizorni? Strach bedzie dekoder odpalac.
  Buzinki, Jahu! :*

 5. Czy to ten sam Karol Wojtyła, który przez lata – robił wszystko, żeby tuszować zbrodnie swoich kolegów: w Ameryce, Irlandii, Włoszech, Polsce? Zbrodnie pedofilii? Czy to ten sam Karolek, który jest winien śmierci tysięcy Afrykanów, którzy mu uwierzyli, że prezerwatywy to beee? Kanadyjczycy zrobili, na tę okoliczność – dobry film dokumentalny. Czy to ten sam Karol, który zygotę bardziej ” umiłował” – niżli człowieka już ukształtowanego?
  Platforma z pisem – teraz – będzie się ścigała, żeby zaskarbić sobie wyborcze poparcie czarnych sukienek! To wstyd i hańba!!!
  Stanisław

 6. Oj tam, trzeba myśleć pozytywnie. Takie Wadowice, dla przykładu, to mogą na doniczkach z żywą roślinką i ciasteczkach z owym ziołem, sprzedawanych pielgrzymkowiczom, wypracować budżet większy niż ma Kraków, albo nawet sama stolica. Trzeba tylko stosowne nazwy artykułom nadać i opatrzyć we właściwa legendę.:-)))))
  Pomyślności.

 7. Andrea, Andrea , Wchodzę na twoje wypowiedzi i widzę ,ze jesteś nastawiony bardzo agresywnie i negatywnie właściwie do wszystkiego i wszystkich. Jestem osobą niewierzącą i kościół jako instytucja również mnie wkurza. Ale są ludzie , którym wiara jest bardzo potrzebna do życia i niech sobie wierzą w co chcą , mnie to nie przeszkadza. A co do papieża to Polak i dlatego jestem za – aby go promować za co się tylko da , aby promować w ten sposób Polskę. Są pewne osoby/Polacy/ -symbole znane na całym świecie, dzięki którym świat usłyszał o Polsce.Nie plujmy na nich, chociażby dla nas nic nie znaczyły.Miejmy dla własnego NARODU więcej szacunku.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s