Rozpoczęła się operacja szykanowania propisowskiej młodzieży

Jeszcze do końca nie ucichł szelest wyborczych kartek wyciąganych z urn, a już rozpoczęło się szykanowanie głosujących niezgodnie z oczekiwaniami Władzy. Szykany dotyczą zwłaszcza młodych wyborców PiS, którzy ośmielili się porzucić PO i wybrać dobro Polski. Do zakrojonej na szeroką skalę akcji prześladowań, zostały zaangażowane wszystkie siły państwa, w tym służby tajne.

icon-kreska

Jak donoszą media, operacja neutralizacji patriotów rozpoczęła się tej doby w Krakowie. Połączone siły policji i Centralnego Biura Śledczego, zatrzymały dwóch młodych ludzi, pod pretekstem niby to posiadania narkotyków. To oczywiście bzdura, bowiem prawdziwa wina owych młodych Polaków polega na tym, iż głosowali na PiS i są przykładnymi katolikami (co niedziela na mszy), oraz kibicami jednego z miejscowych klubów.

Policja poinformowała, że podczas zatrzymania funkcjonariusze odnaleźli znaczne ilości marihuany i amfy, co jednoznacznie przesądza o winie tych ludzi. Adwokat zatrzymanych zapewnia jednak, że to wierutna bzdura i ściema, a jego klienci do niczego się nie przyznają.

„To  ewidentna prowokacja służb specjalnych  na polityczne zamówienie. Nie jest prawdą,  jakoby posiadali oni jakiekolwiek narkotyki. Wiedzcie państwo, że policja jak chce u kogoś znaleźć narkotyki to na pewno je znajdzie. Znamy doskonale te numery i metody jakimi się oni posługują. Zapewniam, że moi klienci są to przykładni obywatele i prawdziwi polscy patrioci, zaś faktycznie ich przewinienie polega być może na tym, że jawnie wyrażali swoje poglądy i aktywnie popierali Prawo i Sprawiedliwość. Zakładam więc ze to zwykły lincz polityczny i zemsta wiadomych środowisk”

Wedle mojej wiedzy dziś jeszcze prezes Kaczyński wystąpi z ostrym listem do prokuratora generalnego Seremata, by ten spowodował zaprzestanie akcji szykanowania najlepszych i najwierniejszych młodych ciałem i duchem synów Rzeczpospolitej, za to, że ośmielają się mieć inną wizję ukochanej ojczyzny niźli moralnie dwuznaczne typy będące chwilowo przy władzy.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Rozpoczęła się operacja szykanowania propisowskiej młodzieży

  1. Patriotycznych PiS-owskich ,,Staruchów ” trzeba zniszczyć , łącznie ze zramolałym pierdzielem Kaczyńskim i jego ,,Jojem ”. A potem przyjdzie pora na innych , no bo kiedyś kurwa , powinno być normalnie …

    1. Prezesie, masz problem przeto. Musisz pogłówkować. 🙂

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.,etc.,etc !!! Od czasu gdy na krakowskim „stolcu” biskupim zasiadali tacy światli Polacy jak Karol Wojtyła i obecnie Stanisław Dziwisz – nic i nikt nie jest w stanie przekonać mnie, że jakiekolwiek działania służb państwowych są tam legalne. Zawsze „Przemyka” się tam jakiś fałsz i obłuda naruszająca „odwieczne”prawa boskie. Siepacze „reżimowi” nie potrafią odróżnić „mirry i kadzidła” od zwyczajnej „marychny” a owi młodziankowie – jako godni katolicy , tylko te kadzidła posiadali. Biada nam – kiedy gwałcone są odwieczne prawa i narzuca się ludowi prawa świeckie – ignorując boskie.Po tym „wzniosłym” imprimatur, szybko schodzę do spraw bardziej przyziemnych.Wytłumacz mi Jahu – jako człowiek bywały w świecie „profanum” – co się w tym cholernym kraju dzieje. Oto pewien starszy już człowieczek, utrzymywany przy życiu z naszych podatków i stale reanimowany przez „mendia” – pluje całemu narodowi w twarz i obraza wszystkie komisje wyborcze w kraju – zarzucając fałszerstwo wyborcze i NIKT nie poczuwa się do obowiązku wsadzenia faceta do paki lub choćby do pokoiku bez klamek. Wyobraź sobie, że w całej Polsce znalazł się tylko jeden człowiek – Krzysztof Bularz z Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Działoszynie, który złożył w Prokuraturze w Wieluniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Kurdupla – obrazy państwa polskiego. A gdzie do cholery są – Prokurator Generalny, Minister Sprawiedliwości. Minister Spraw Wewnętrznych, komendanci służb wszelakich tajnych i jawnych, prezesi Trybunałów i Sądów Najwyższych lub choćby tylko Okręgowych. Kodeksu Karnego nie znają – czy co, albo co ???

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s