Rozpoczęła się operacja szykanowania propisowskiej młodzieży

kibole-141202-1100515

Jeszcze do końca nie ucichł szelest wyborczych kartek wyciąganych z urn, a już rozpoczęło się szykanowanie głosujących niezgodnie z oczekiwaniami Władzy. Szykany dotyczą zwłaszcza młodych wyborców PiS, którzy ośmielili się porzucić PO i wybrać dobro Polski. Do zakrojonej na szeroką skalę akcji prześladowań, zostały zaangażowane wszystkie siły państwa, w tym służby tajne.

icon-kreska

Jak donoszą media, operacja neutralizacji patriotów rozpoczęła się tej doby w Krakowie. Połączone siły policji i Centralnego Biura Śledczego, zatrzymały dwóch młodych ludzi, pod pretekstem niby to posiadania narkotyków. To oczywiście bzdura, bowiem prawdziwa wina owych młodych Polaków polega na tym, iż głosowali na PiS i są przykładnymi katolikami (co niedziela na mszy), oraz kibicami jednego z miejscowych klubów.

Policja poinformowała, że podczas zatrzymania funkcjonariusze odnaleźli znaczne ilości marihuany i amfy, co jednoznacznie przesądza o winie tych ludzi. Adwokat zatrzymanych zapewnia jednak, że to wierutna bzdura i ściema, a jego klienci do niczego się nie przyznają.

„To  ewidentna prowokacja służb specjalnych  na polityczne zamówienie. Nie jest prawdą,  jakoby posiadali oni jakiekolwiek narkotyki. Wiedzcie państwo, że policja jak chce u kogoś znaleźć narkotyki to na pewno je znajdzie. Znamy doskonale te numery i metody jakimi się oni posługują. Zapewniam, że moi klienci są to przykładni obywatele i prawdziwi polscy patrioci, zaś faktycznie ich przewinienie polega być może na tym, że jawnie wyrażali swoje poglądy i aktywnie popierali Prawo i Sprawiedliwość. Zakładam więc ze to zwykły lincz polityczny i zemsta wiadomych środowisk”

Wedle mojej wiedzy dziś jeszcze prezes Kaczyński wystąpi z ostrym listem do prokuratora generalnego Seremata, by ten spowodował zaprzestanie akcji szykanowania najlepszych i najwierniejszych młodych ciałem i duchem synów Rzeczpospolitej, za to, że ośmielają się mieć inną wizję ukochanej ojczyzny niźli moralnie dwuznaczne typy będące chwilowo przy władzy.