Górskiego permanentne kłopoty ze zdrowiem

Poseł Artur Górski  promuje uczynienie z dewizy „Bóg, Honor, Ojczyzna” konstytucyjnego symbolu Polski. W tym celu wydrukował i rozprowadza książeczkę z cytatami z Jana Pawła II, Lecha Kaczyńskiego i ojca Tadeusza Rydzyka. Książeczkę napisał leżąc w szpitalu i lecząc się na białaczkę.

icon-kreska

Współczując panu posłowi choroby, sugeruję jednocześnie, by nie zaprzestawał codziennych kontaktów z lekarzami, bo ewidentnie cierpi jeszcze na inne, nie do końca zdaje się zdiagnozowane schorzenia. Objawy, to właśnie ów quazi narodowy pierdolec, co z kolei sugerować może poważne problemy z głową. Niestety zwalczaniem tych przypadłości zajmują się całkiem inne oddziały szpitalne, a w zasadzie to całkiem inne szpitale, zwłaszcza jeśli mowa o tak ciężkim przypadku jak Górski. Panu posłowi wydaje się przeto, że jest jak najbardziej normalny, zaś otoczenie odbiera go tak jak odbiera, czyli jako ciężko upośledzonego oszołoma.

Ponieważ owa książeczka, a w zasadzie fanzin nawiedzonych, liczy sobie zaledwie 30 stron z małym hakiem, to jest nadzieja, że pan poseł się za bardzo nie przepracował, a stan jego zdrowia znacząco się nie pogorszył. Poseł pisząc owe bzdury żywcem zapożyczone z jakiejś XIX-wiecznej broszury, łudzi się nadzieją, że dewiza owa (te bogi i honory) trafi do konstytucji, przyczyniając się tym samym, do umocnienia polskości. „Spełni oczekiwania wielu Polaków i wypełni ideowy testament śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego”.

Niestety poszukiwania owego ideowego testamentu Lecha Kaczyńskiego trwają mniej więcej od czterech lat, bez widocznego jednak skutku. Testament wsiąkł niczym kamień w wodę.

W zasadzie jako człowiek uczuciowy, życzę panu posłowi Górskiemu zwycięstwa nad białaczka, acz przyznaję szczerze, że nie wróże mu by wyzdrowiał psychicznie. On do świata zdrowych i normalnych już nie wróci. Pytanie, czy kiedykolwiek w nim był.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Górskiego permanentne kłopoty ze zdrowiem

 1. Górskie, kaczyńskie, hofmany, kurskie, sobeckie, wróble, / przepraszam niewymienionych / , są wypadkową ” intelektu ” swoich wyborców! To jest niepokojące, a wręcz szkodliwe i niebezpieczne!
  To, że mamy w naszej kochanej Polsce: 1/3 zaczadzonych idiotów i fanatyków!. Słowo moje dokumentuję linkiem,
  Jak jajosław z pisem na urodzinach rydzyka śpiewali… Należy zwrócić uwagę na te ogarnięte fanatyzmem – oblicza… Oblicza nieskalane myślą:))

  http://tv.se.pl/wiadomosci/politycy-pis-tancza-na-urodzinach-radia-maryja,7448/

  Fanatyzm, a zwłaszcza fanatyzm religijny – jest gorszy od faszyzmu!
  Stanisław

 2. kurwa jego mać, jak to jest,że np. sprzątacz ulic przyjmując się do pracy musi przedstawić aktualne świadectwo o stanie zdrowia ( i co pewien czas je aktualizować ) zaś od posłów parlamentu RP zaświadczeń ( oraz okresowych badań ) się nie wymaga? Czyżby pracodawca ( Naród ) bał się pozwu zbiorowego ze strony wybrańców, że dyskryminuje niepełnosprawnych umysłowo? O co tu do kurwy nędzy chodzi?
  ps
  przepraszam za wyrażenia parlamentarne, ale nasłuchałem się za dużo wypowiedzi poselskich…

 3. Górskiemu (p)osłowi zaaplikowałbym przymusowe oglądanie CK-dezerterów, a zwłaszcza sceny ze sławetnymi słowami: – Jeder schuss ein Rus, jeder stoss ein Franzos oraz lekturę Dzielnego Wojaka Szwejka, w tym scenę z obrazem najjaśniejszego pana upstrzonego przez muchy. Tam kompanijnego idiotę rozpoznaje się po patriotycznym wzmożeniu podczas musztry.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s