Na złodziejach czapka gore

Drodzy Państwo, sytuacja jest niezwykle poważna. W Polsce oto trwa bezprzykładna nagonka na PiS, zaś wszystko to możliwe jest dlatego, ze w tejże Polsce od dłuższego już czasu obowiązują białoruskie standardy.

icon-kreska

Bo weźmy pod uwage takiego choćby posła Girzynskiego. To przecież chodzący przykład ofiary bezprzykładnej nagonki. Mówi:

Trwa nagonka na Prawo i Sprawiedliwość. Nikogo nie interesuje prawda, fakty. Chodzi tylko o wojnę z PiS. W tej sytuacji zamiast spokojnego i rzeczowego wyjaśnienia sprawy odbywają się igrzyska. Nie pozwolę, aby posługiwano się mną do walki z partią, która jako jedyna dziś na wizję naprawy państwa.

Tytułem wyjaśnienia, bo poseł Girzyński nie był łaskaw powiedzieć w czym rzecz. Nagonka na PiS polega na tym mianowicie, że tegoż Girzyńskiego przyłapano na kradzieży. Orżnął sejm, a w zasadzie państwo polskie, na ponad 2 tysiące złotych. Uczestniczył w posiedzeniu komisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Paryżu, a delegację rozliczył jako wyjazd samochodowy. Tymczasem poleciał samolotem i to w towarzystwie matki. Media to ujawniły i to jest właśnie najlepszy przykład nagonki na PiS. Ujawnienie fanaberii Hofmana, Kamińskiego, Jackiewicza i Rogackiego, to też był przykład zmasowanej nagonki. Ale żeby było jeszcze śmieszniej, to ten drobny złodziejaszek tak komentuje swoje odejście z PiS:

Uznałem, że to będzie rozwiązanie honorowe. Wyjaśnię sprawę, to będzie można się zastanawiać co dalej.

No, trzeba mieć kurwa tupet!

Bo gdzie ten buc miał honor, kiedy kradł kasę i zeznawał nieprawdę? Drodzy państwo chuj zawsze będzie chujem.

Zresztą zasadę tę i smutną przy okazji prawdę, potwierdza inny pisi celebryta, niejaki Waszczykowski, nota bene jeszcze o dziwo nie złapany na żadnym przekręcie. Otóż ten Waszczykowski nie od dziś chodzi po mediach i trąbi, że w Polsce mamy olbrzymie kłopoty z demokracją, a protesty społeczne są uzasadnione.

… dzisiaj mamy u nas metody białoruskie. Stosuje się argument siły, czyli restrykcje administracyjne.

Nie wnikając w meandry kurzego rozumu Waszczykowskiego, wystarczy powiedzieć jedynie, że gdyby w Polsce rzeczywiście panowały białoruskie metody, to Waszczykowski za tego typu bredzenie, od dawna by już chodził z odbitymi nerkami, albo w ogóle nie chodził. A gdyby wybitnie nie miał szczęścia, to słuch by po nim zaginął. Czego mu oczywiście nie życzę, acz w mordę dla zasady ktoś mogłby mu jednak dać.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Na złodziejach czapka gore

 1. Nie ma w sejmie bardziej obrzydliwej mendy jak Giżyński , no może jest , ale on znajduje się w czołówce .Niby wykształcony , ale wzorem dla niego jest złodziej Rydzyk , a dewizą ,,Bóg , honor i ojczyzna ”. Jakim trzeba być perfidnym idiotą , żeby okradać Polskę z honorem i bogiem na szyi . Z wyglądu niby facet , a w gruncie rzeczy typowy rozmodlony i zakłamany platfus , pewnie prawiczek , bo przy mamie . Możliwe że zdeflorowany od zakrystii , bo z kościoła nie wychodzi . Ale czego można się spodziewać po popaprańcu z PiS-u , upodobnił się do swojego przywódcy Kaczyńskiego , a Rydzyk nauczył go kraść …A jak widzę Waszczykowskiego , to od razu przypomina mi się Fotyga i podwójnego pawia mam na wylocie …i też z przyjemnością zobaczył bym go w trumnie …czego mu życzę i jej też !

 2. Proponuję zamianę Giżyńskiego i kradzierzy na Girzyńskiego i kradzież.
  Nawet po zamianie pozostanie gnidą i drobnym krętaczem.

  1. PiS w sejmie reprezentują Girzyński Zbigniew i Giżyński Szymon. Ten od delegacji to Zbigniew.

 3. Ależ Wy jesteście niewdzięczni… One tak się poświęcają: dla Was, dla Polski, dla boga, że mogą przecież ” zapomnieć „, jakieś ” marności ” rozliczyć, czy też – w nawale pracy – schować do kieszeni!
  W tych dniach ” święci watykańscy ” odkryli / ciekawe kto zakrył / , na watykańskich: kontrach, podkontach, subkontach – tajnych i bardzo poufnych – kilkaset milionów euro! Takie… drobne na ” czarną godzinę ” :))
  A przecież: dla giżyńskich, hofmanów, kamińskich – Watykan wskazuje kierunek, a ” łone ” – tylko – realizują każde jego/ Watykana / – zadanie!
  Bo to wszystko przecież: nie dla nich… to dla nas, dla Polski, boga i łojczyzny.
  Pozdrawiam
  Stanisław

 4. Stanisław – nawet nazwiska „upadłych” posłów z PiS-u pisze się z dużej litery. I nie „Watykana” ale „Watykanu”. I zdecyduj się czy chodziło ci o „giżyńskiego” albo „Girzyńskiego” – pisanego przez „R-Z”. Niby drobne różnice, ale świadczą o znajomości pisowni polskiej, lub jej braku.

  1. Wiem, szanowny Babiniczu, że nazwiska piszemy z dużej litery! To, że napisałem małą – odzwierciedla mój pogardliwy stosunek, do tych, których wymieniłem. Myślałem, że nie trzeba będzie tak oczywistej-oczywistości – tłumaczyć:) To samo miało miejsce, gdy napisałem : ” Watikana ” , szanowny ” polonisto ” 🙂
   Stanisław

  2. Cały czas mówimy o toruńskim pośle, zaufanym grzyba-rydzyka/ znowu z małej litery/ – Zbigniewa Girzyńskiego.

 5. stanisław – no to wszystko jasne – można wyrazić „pogardę” z malej litery. A „Watykana” zamienile kolejno na „Watikana”- co jest takim samym bykiem. Ogarnij się waćpan i nie wyzłośliwiaj, tam gdzie potrzebna jest odrobinka pokory.

 6. A ten Girzyński całkiem podobny do ojca – dyrektora !!! I „kształcony” był w Toruniu !!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s