Budujące! Odchodzi w imię miłości

darek-141207-1100500

Jeśli wierzyć plotkom, to zapowiada nam się wielka sensacja. A co takiego mówią te plotki? Ano mówią, że znany katocelebryta ksiądz Dariusz O., nie będzie już księdzem. Ponoć zdecydował, że odchodzi z kościoła. Powód: prawdopodobnie jeden podstawowy, czyli burza hormonów i inwazja uczuć.

icon-kreska

Obeznani z tajemnym życiem konfesjonałów twierdzą, że ksiądz Dariusz po latach wiernej i pełnej oddania służbie kościołowi, postanowił dać szanse nowemu życiu.

Na wydanej dwa dni temu kolacji dla znajomych płci obojga, miał powiedzieć:

„Dzisiaj zwracam się do Was po raz ostatni, w nietypowej formie. Nie będzie to żadne kazanie, ale pożegnanie. Tak, moi drodzy, znalazłem wreszcie bratnią duszę, i odważyłem się wreszcie, żeby żyć i kochać, przestałem się bać zwyczajnej miłości i ryzyka, które z nią jest związane.“

pope-francis-141207-500
Franciszek gdy dowiedział się o decyzji Darka był zdruzgotany!

Tylko tyle do nas dotarło, tylko tyle wiemy. Z tych kilku słów wynika jednak, że nie chce już być nieużutecznym pasożytem, na dodatek przebierającym się nonstop w śmieszne ciuszki. I tu zaczyna się pewien problem.

Bowiem na pytanie kim jest ta bratnia dusza, nikt jednoznacznie nie chce odpowiedzieć. Nie znamy przeto imienia, zawodu, wieku ani nawet narodowości owej bratniej duszy. Tylko jeden z bliskich ponoć znajomych księdza O., na pytanie, czy to bratnia dusza jest blondynką czy szantynką, odpowiada po chwili zastanowienia: „blondynem“!

No i wszystko jasne. Po co było przez tyle lat z tymi niby zboczeńcami walczyć, po co było udawać, gromy miotać i kołki na homoseksulanych głowach ciosać? Ech Darku, Darku, ty pryszczaty hipokryto.

Uwaga na koniec: jakiekolwiek doszukiwanie się zbierzności imienia i pierwszej litery nazwiska, tudzież podobieństw z fragmentem postaci widocznej na zdjęciu, jest absolutnie nieuzasadnione.

* * *

[wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]