Budujące! Odchodzi w imię miłości

Jeśli wierzyć plotkom, to zapowiada nam się wielka sensacja. A co takiego mówią te plotki? Ano mówią, że znany katocelebryta ksiądz Dariusz O., nie będzie już księdzem. Ponoć zdecydował, że odchodzi z kościoła. Powód: prawdopodobnie jeden podstawowy, czyli burza hormonów i inwazja uczuć.

icon-kreska

Obeznani z tajemnym życiem konfesjonałów twierdzą, że ksiądz Dariusz po latach wiernej i pełnej oddania służbie kościołowi, postanowił dać szanse nowemu życiu.

Na wydanej dwa dni temu kolacji dla znajomych płci obojga, miał powiedzieć:

„Dzisiaj zwracam się do Was po raz ostatni, w nietypowej formie. Nie będzie to żadne kazanie, ale pożegnanie. Tak, moi drodzy, znalazłem wreszcie bratnią duszę, i odważyłem się wreszcie, żeby żyć i kochać, przestałem się bać zwyczajnej miłości i ryzyka, które z nią jest związane.“

pope-francis-141207-500
Franciszek gdy dowiedział się o decyzji Darka był zdruzgotany!

Tylko tyle do nas dotarło, tylko tyle wiemy. Z tych kilku słów wynika jednak, że nie chce już być nieużutecznym pasożytem, na dodatek przebierającym się nonstop w śmieszne ciuszki. I tu zaczyna się pewien problem.

Bowiem na pytanie kim jest ta bratnia dusza, nikt jednoznacznie nie chce odpowiedzieć. Nie znamy przeto imienia, zawodu, wieku ani nawet narodowości owej bratniej duszy. Tylko jeden z bliskich ponoć znajomych księdza O., na pytanie, czy to bratnia dusza jest blondynką czy szantynką, odpowiada po chwili zastanowienia: „blondynem“!

No i wszystko jasne. Po co było przez tyle lat z tymi niby zboczeńcami walczyć, po co było udawać, gromy miotać i kołki na homoseksulanych głowach ciosać? Ech Darku, Darku, ty pryszczaty hipokryto.

Uwaga na koniec: jakiekolwiek doszukiwanie się zbierzności imienia i pierwszej litery nazwiska, tudzież podobieństw z fragmentem postaci widocznej na zdjęciu, jest absolutnie nieuzasadnione.

* * *

[wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Budujące! Odchodzi w imię miłości

 1. Żeby życie miało smaczek, raz dziewucha raz chłopaczek. A czasem to i czarną kieckę wypada zrzucić. Tylko dlaczego ów miłośnik owieczek porównywał związek osób tej samej płci do posuwania rury wydechowej?

  1. Widocznie jak posuwał koleżkę w koloratce , to pewnie tamten oddawał gazy w tym momencie i tak mu się skojarzyło …no i ta bruzda .

 2. I tu Jah jesteś w niewiedzy wielkiej , bo ta bliska ,,Oku ” osoba gówno wie ! Oko od dawna nie spuszczał oka ze swojej wielbicielki popierającej go w każdej sprawie , niejakiej Marzence Wróbel i to z nią wiąże przyszłe grzeszne życie człowiek z bruzdą na mózgu . Tylko głupi nie wie , że jak będzie chciał mieć małe ,,ślipka ” to tylko z in vitro , bo Marzenka niestety to już stara dupa i nieruchawa taka . I wtedy przekona się naocznie , czy bruzda na mózgu to prawda , czy fikcja .

  1. Właśnie tak do końca nie byłem przekonany , ale teraz jak mnie upewniłeś to faktycznie zobaczyłem te rysy grubo ciosane , karczycho jak u byka i goleń , której by się i dobrej wagi knur nie powstydził …Cóż nigdy nie darzyłem sympatia sp. Ks. Oko , ale wydaje mi się , że Bóg go na koniec jego obrzydliwego życia ukarał , skazując na ciągły seks z tą-tym nielotem wróblowatym o obrzydliwej powłoce cielesnej .

 3. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Ło matko! Powszechnie wiadomym jest, że im kto bardziej i zapalczywiej walczy, z t.z.w. homo, tym bardziej wypiera własne pragnienia.
  P.S. Mnie się, jak to onegdaj nazwała jedna pani, „ginekologiczne” obrazki, na tej stronie, podobają. Może, po prostu, nie mam hetero kompleksów?
  Pomyślności.

 4. Jahu – nad tym „Okiem” miało oko inne OKO – tzw. OKO OPATRZNOŚCI (niektórzy piszą „OPACZNOŚCI”). No cóż – w Piśmie napisane jest – „niezbadane są wyroki Opatrzności vel Opaczności. A tak w ogóle, to kij mu w OKO.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s