Celebryckie kreatury

Naprawdę zabawnym jest słuchać i oglądać, jak trzech drobnych, malutkich niczym pył złodziejaszków, organizuje konferencję tłumacząc, że oni nie są patologicznymi przekrętasami, jeno bohaterami poświęcającymi wszystko dla dobra Polski (walczyli z Rosją i o prawdę smoleńską).

icon-kreska

Jeśli ktoś z was uwierzył tym debilom, to proszę o kontakt plus zdjęcie, chętnie opiszę wasz beznadziejny przypadek.

Nie wiem co wy widzieliście, ale ja widziałem trzy beznadziejne i wyjątkowo żałosne kreatury, którzy otrząsnąwszy się nieco z pierwszego szoku, na bezczela próbują teraz „zracjonalizować“ swój złodziejski proceder. Przecież w te ich kłamstwa nie uwierzy nikt łącznie z ich chyba już trzeźwymi żonami.

Wyjątkowo zaś mnie rozśmieszył ów wymoczkowaty laluś Kamiński, który zagroził, że będzie/będą pozywać do sądu wszystkich, którzy rozgłaszają prawdę inną, niż ta którą on tu przedstawił. Mógłbym napisać gdzie pan poseł Kamiński może mnie pocałować i gdzie może mi skoczyć, ale zwyczajnie szkoda mi klawiatury. Napiszę jedynie, że podtrzymuje to, co już pisałem i co niezmiennie myślę: Kamiński, Hofman i Rogacki to drobne złodziejaszki łaszczące się na kilka marnych groszy publicznych pieniędzy. Nawet (udowodnił to już wcześniej Hofman) porządnego przekrętu nie potrafią zrobić. To pospolita, uliczna żulia, okradająca automaty z drobnych, dla niepoznaki chwilowo przebrana w garnitury. Finito!

Po raz kolejny też gratuluję mediom, tym wszystkim telewizyjnym infotabloidom zwłaszcza, że z pokazywania Hofmana i jego kompanów uczynili celebrycki spektakl. Robienie celebryty każdego złodzieja i oszusta, zwłaszcza z sejmową legitymacją, to ich specjalność.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

12 thoughts on “Celebryckie kreatury

 1. Obecność tych kreatur w mendiach państwowych jeszcze jednym powodem uzasadniającym konieczność zawieszenia abonamentu RTV. Bo że TVN i kilku innych prywaciarzy nie zasługuje na skupioną uwagę, to mi wiadomo od kilku lat coraz bardziej.

 2. Metoda na rympał z przestrzeni złodziejskiej weszła do „kultury politycznej” , a pokazywanie tych trzech bezczelnych ariergardczyków Kaczyńskiego stało się newsem dla dziennikarzy. Do udławienia siebie i słuchaczy.

 3. Co tu pisać , dla mnie to takie obszczymórki w krawatach , picusie glancusie o brudnych łapach i bezczelnych mordach przykamuflowanych okularami . Najgorsze jest to , że takich cwaniaków sejmowych jest o wiele więcej . Kilometrówek nie pobierał tylko taki niemota jak Kaczyński , który sam nic nie zrobi i czuje się premierem , więc go wożą za partyjny szmal, nałogowi menele jak Dorn i Kruk , którym wóda nie pozwoliła jeździć, cwaniacy którzy poruszali się tylko służbowymi i wiedzieli ze nie mogą sobie pozwolić na wpadkę , jak Schetyna bo walczył o stanowisko , czy bogaci faceci jak Palikot , dla których te parę tysięcy to drobiazg …Delikatnie licząc , sejmowi złodzieje okradli Polaków , tylko w jednym roku na 13 milionów , to przez ostatnie 25 lat -325 milionów….nie licząc bezzwrotnych pożyczek , zapomóg dla biednych posłów , wypasionych pensji i innych przywilej …Cisną mi się na usta takie wyrazy , że wolę skończyć delikatnym akcentem ,, A pies ich je..ł ” cały ten sejm ….

 4. Fakt, te trio to kiełbie pośród nienasyconych rekinów. Ja się pytam do czego nam senat, w liczbie 100 osób, o którym praktycznie nic nie słyszę, miał być zlikwidowany a ma się bardzo dobrze. Takie synekury. prawnie umocowane, przynoszą wybrańcom pokaźne dochody, a my się tymczasem przyglądamy zwykłym pryszczom.

 5. Gospodarzu Szanowny – choroba lokomocyjna, jaka się ujawniła w Sejmowni jest tylko tzw. czubkiem góry lodowej. Jak Polska długa i szeroka – wielu ludzi na świeczniku korzysta z prawa używania samochodów prywatnych do celów służbowych i dzieją się tutaj rzeczy mało prawdopodobne ale realne. Kantują wszyscy, bo tak „skonstruowano” przepisy aby kantować się dało. Żadne kontrole nie tykają tego tematu, bo sami „kontrolerzy” też tak robią – jeżdżą na kontrole swoimi prywatnymi samochodami i nabijają kasę. To państwo – III i IV RP jest od samego zarania nastawione na opływanie w dostatki – przez jego „tfurców”. Reszta się nie liczy. Od setek lat tak zawsze było w Polsce – wąska grupa uprzywilejowanych i motłoch, z którym nikt się nie liczy. Takie mamy „korzenie” i taki klimat.

 6. Jak widzę cały tabun durniów, którzy – na czele z kaczką – kiwają się na ” urodzinach telewizyi sram „…i radyja co ma ryja…
  Jak widzę i słyszę prezydenta Torunia, kojarzonego z lewicą, który pokornie , zgięty w pałąk , zwraca się do oszusta, oszołoma i antypolskiego manipulanta, per: WIELCE CZCIGODNY OJCZE DYREKTORZE ” …
  Jak widzę w tvn gówniarzy, którzy w charakterze dziennikarzy pokazują – co chwilę – paru butnych gówniarzy, którzy swoje przekręty chcą przerobić na ” troskę o Ojczyznę „…
  Jak widzę – po raz kolejny bezczynność władz – wobec zapowiadanego na 13-go marszu z okazji : NIE INTERNOWANIA WIELKIEGO POLAKA KACZYŃSKIEGO, marszu wspieranego przez ” łby” kościoła – jedynie słusznego…

  To coraz trudniej przychodzi mi mówić o sobie , że jestem Polakiem…
  Stanisław

  1. Masz rację Stanisławie , w obecnych czasach kaczo-rydzykowych , aż wstyd się przyznać …A jeżeli chodzi o władzę w Warszawie , to jak wiesz prezydentem jest taka jedna , która zawierzyła duchowi świętemu i zawsze rano w drodze do pracy wpada i wali łbem w posadzkę kościelnej podłogi , to jak ona miałaby zabronić marszu , w którym idzie czterech biskupów i cała rodzina radia z ryjem ?

 7. Jedno trzeba im przyznać. Publicznie ujawnili wielkie marnotrawstwo Sejmu, który w majestacie prawa woli płacić za bilet 3 tysiące zamiast pięciuset.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s