Watykan tupie, biskupi pod siebie robią

Ci panowie (przynajmniej niektórzy) słynną z hulaszczego trybu życia i wygłaszania niekończących sie tyrad o moralności, rodzinie i interesie Rzeczpospolitej. Uważają się za bezkopromisowych i odważnych, gdy tymaczesem krótko i karnie chodzą na pasku obcego państwa. Krótko, niczym nieposłuszne psy.

icon-kreska

Generalnie moi mili uważam to za wyjątkowy skandal i zamach na mityczną już suwerenność Rzeczpospolitej. Bo jak doskonale wiecie, panowie biskupi Dydycz, Frankowski, Mering, Dec i Depo, wycofali się z udziału w kaczorowym marszu. I nie to jest najważniejsze, mimo że świadczy o ich wyjątkowo chwiejnych charakterach. Najważniejsze i najgorsze i najbardziej skandaliczne jest to, iż uczynili tak pod wpływem rozkazów z Watykanu. Tamci tupnęli nogą, a ci zesrali się w majtki.

To jest ten skandal!

biskupi-141213-650Pytam przeto ministra Schetynę, jak to możliwe, że obce mocarstwo (a co tam, niech się czują dowartościowani) ingeruje tak bez pardonu w życie obywateli Rzeczpospolitej, że wydaje im polecenia i rozkazy, że żąda takich a nie innych postaw, że gnębi poczucie naszej dumy i owej suwerenności? Jak pan panie ministrze może coś takiego tolerować?

Jako obywatel, oczekuję od pana, od Polski kurwa mać oczekuję zdecydowanej reakcji, oczekuję, że tego ichniego ambasadora (czy jak tam ten fiut się nazywa), wezwie pan na dywanik, wcześniej gruntownie odkurzony, żeby ambasadorowi sukienka się nie pobrudziła i opierdoli go pan jak należy, niczym burą – przepraszam – niczym purpurową sukę! Dosyć takiego bezpardonowego wpierdalania się w nasze sprawy i dyrygowania naszymi obywtalmi. To już nawet Rosja nie pozwala sobie na takie wybryki.

Oczywiście zdaje sobie sprawe, że rzecz dotyczy tylko pięciu, i to wyjatkowo marnej jakości buskupów, raczej bezrefleksyjnych głuków, wycierusów i chujków, niźli poważnych postaci, ale zazwyczaj tak to się zaczyna. Od manipulowania motłochem. Proszę przeto raz jednak o przykładną reakcję, bo nie będzie nam tu jakaś agentura z Watykanu mówiła co jest czarne a co jest białe i gdzie są granice naszej wolności. Amen!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Watykan tupie, biskupi pod siebie robią

 1. No właśnie ! Już chciałem iść na ,,kaczy marsz” , ale tylko ze względów dydaktycznych , aby zrobić parę zdjęć właśnie biskupom , a w szczególności Dydyczowi , ponieważ mu podobno dupa urosła do niebotycznych rozmiarów , a morda coraz bardziej już przypomina mordę czerwoną , ochlapusa z Gdaniska , niejakiego Głódzia …a tu klapa. Jestem rozczarowany tą dyscypliną watykańską . Dopiero teraz zrozumiałem , jakie męki piekielno-duchowe muszą przeżywać nasi prawie święci hierarchowie , w swojej niemocy. A z drugiej strony , czy te ,,Purpurowe suki ” nie powinny być na krótkim łańcuchu ? No i nie tylko na łańcuchu , ale patrząc na grubą dupę Dydycza , to i na wiecznej diecie , czyli poście . A Kaczyński mnie gówno obchodzi , ale cieszyłbym się , gdyby bóg go pokarał jak ,,Bolka” i żeby złamał nogę , albo dwie …najlepiej . A , przypomniało mi się , że niejaki Depo , tłumaczył się , że biskupi dlatego nie idą , bo myśleli że to miała być PROCESJA , a nie drugi Majdan .

 2. Huraaaaaaa! Jak się czepnę to nie odpuszczam i dociekam, dociekam…Musiałam, musiałam dogrzebać się co oznacza ów ocean i już wiem aha! 😀 To imię zakonne! Takie otrzymał wstępując do kapucynów. Dlaczego takie idiotyczne? Tego sie nie doczytałam.
  Uściski – cheronea 🙂

 3. słowo z piątku na na sobotę:

  Mówił Dydycz raz do Depo: mój drogi biskupie
  ja ten cały kaczy marsz, mam głęboko w meinen Arsch
  ps
  skoro oni tacy bezkompromisowi i odważni, to chuj wie czemu nie olali ciepłym moczem nadzorcy z Centrali powołując się na tak polecaną przez siebie i kolegów ” klauzulę sumienia”…

 4. Sprawa jest prosta jak 10 metrów PKL-elki w kieszeni : to Putin kazał Watykanowi zabronić udziału biskupom w świętym marszu. Macierewicz jest już na tropie…

 5. Jak zwykle – czego się Kaczy dotknie , to zawali. Mieli być biskupi w pochodzie – nie było. Miała być świąteczna szopka – nie było, miało być „reality show” – nie było. I jak tu wierzyć Kaczemu ? Zabrakło mi brygad ZOMO, policyjnych polewaczek, gazów wszelakich i pałowania. To co to za „święto” – gdzie się podziali „rekonstruktorzy” zdarzeń. Przynajmniej na trasie „marszu” mogli opróżnić sklepy
  aby nie było niczego – jak powiada taki jeden z Białegostoku.. Ocet i musztarda. Kaczy i jego przyboczni powinni nosić wieńce z papieru toaletowego – dla przypomnienia. Zimy wprawdzie nie ma , ale kilka koksiaków mogli ustawić i palić tam portrety reżimowych przywódców. I kapelanów z kropidłami mi zabrakło – no jak to tak ? Bez pokropku maszerować – hańba.

 6. No to Kaczyński przegrał następne wybory. Takiego pier…dolenia kotka za pomocą młotka juą dawno nie było !!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s