Mody przemijają, przyzwyczajenia zostają

Już od pewnego czasu wiadomo z jaką determinacją chłopcy z Watykanu walczą ze złymi nawykami. Postanowili bowiem, że pedofilia, ich podstawowa i bardzo ulubiona rozrywka, ma być zakazana.

Niestety, wiele wskazuje na to, że ta niby walka, to tylko chwilowa moda. Mody zaś mijają a przyzwyczajenia zostają.

Na dowód rzeczywistego stanu rzeczy, takie oto niewinne z pozoru zdjątko nadesłane do redakcji Tabloidu przez pana Stanisława R ., który bawiąc w Watykanie ustrzelił je na jakiejś tam uroczystości. A nawet był na tyle blisko, że usłyszał papieskie życzenie ewangelizacyjne.

papalove-141214-1100500

 

Jak dobrze pójdzie, to jutro opiszę nową, jakże frapująco-oryginalną poselską inicjatywę. Z bogiem przeto.

 

[wszystkie informacje zawarte na tej stronie mogą zawierać elementy zmyślone i nie do końca prawdziwe. Zalecane jest przeto czytanie ze zrozumieniem. Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku]

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Mody przemijają, przyzwyczajenia zostają

  1. Prędzej Kaczyński stanie się mężczyzną , a Rydzyk przestanie okradać moherowych emerytów, jak kościelni zboczeńcy zrezygnują z męskiego tyłka , a tym bardziej dziecięcego . A Franek , jest taki sam jak oni wszyscy , a dodatkowo to ,,Faszystowskim donosicielem ” . Umiejętny chwyt za głowę tego biednego dziecka , wskazuje na jego wprawę z takimi dziećmi podczas zabawy , ale w jednym się myli , jego kolegom nie zależy na tym czy dziecko kocha jakieś tam zwłoki nabite na patyk , nie musi , aby tylko za bardzo się nie wyrywał i nie krzyczał ….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s