Nowy kierunek. Smoleńsk to już trup!

macierewicz-141217-1100500

icon-kat-politik-40 Drodzy obywatele Polskie Rzeczpospolitej Papieskiej, nie wiem czy wiecie, ale ten Macierewicz to jest naprawdę człowiek-orkiestra i specjalista od wszystkiego. Z równym powodzeniem i zaangażowaniem śledzi on i tropi trotyl, jak i szalenie niebezpieczne podziemie genderowe.

icon-kreska

W sympatycznym skądinąd Bełchatowie (och ta Skra!) doszło do niebywałego skandalu. W jednej z tamtejszych podstawówek, podczas lekcji, doszło do kontrolowanej zamiany ról: chłopcy mieli się wcielić w role dziewczynek, by w ten sposób lepiej zrozumieć społeczne różnice w pojmowaniu płci.

Niestety, znalazł się jeden niepełnosprawny umysłowo rodzic, który wykrył ten straszny spisek i w te pędy pobiegł do parafii. Ksiądz odstawiwszy napoczętą właśnie flaszkę, skargi wysłuchał i zaczął robić raban. W sprawę zaangażował się nawet znany łódzki głupek biskup Jędraszewski, który oczywiście eksperyment potępił, a nauczycieli którzy „narazili dzieci na tak poważne straty moralne“ sklął i sponiewierał. Jak to głupek.

No i teraz dochodzimy do istoty problemu. Ponieważ w Bełchatowie (na dodatek zdaje się rządzonym przez pisokomunę), opinie biskupa zlano, w sprawę z całą mocą swego autorytetu zaangażował się ów Macierewicz. Wedle zasady, że tam gdzie nie pomoże jeden wariat, pomóc może wariatów dwóch. W specjalnym oświadczeniu napisał:

„Chcę zapewnić społeczność Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie, Rodziców i Uczniów, że mają pełne oparcie w Prawie i Sprawiedliwości, które zawsze będzie stać na straży wartości zawartych w haśle: Bóg, Chuj i Chińszczyzna (…). Zażądałem również wyciągnięcia konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za tę próbę demoralizacji młodych Polaków”.

Pomijając mało interesującą kwestię, jakie pastylki znów brał pan poseł i dlaczego tak dużo, jedno wszak jest zastanawiające. Zaangażowanie się Maciory w zbrodnie bełchatowską, może dowodzić bowiem, że inna zbrodnia, nie mniej zbrodnicza, czyli domniemanego zamachu na domniemanego prezydenta, zdechła dokumentnie.

Tak, Smoleńsk kompletnie przestał grzać i nawet Biniendzie z tego powodu już nie staje, a co dopiero Macierewiczowi. Czyli jak pójdzie dobrze a sprawa się rozwinie, Bełchatów przejmie rolę Smoleńska a podstawówka będzie niczym ten biedny Tu-154. Pozostaje jedynie ustalić kto wcieli się w rolę brzozy. No i co z parówkami, pytam się grzecznie.