Gdzieście byli skoro byliście?

Wiadomość która nadeszła z Niemiec jest tyleż zastanawiająca, co na swój sposób zabawna. Jeśli w ogóle jest prawdziwa, a nie zmanipulowana. Bo przecież wierzyć się nie chce, że tak mogło być.

icon-kreska

W czym rzecz?

Ano w tym, że muzułmańscy wandale zniszczyli bożonarodzeniową szopkę w pewnym katolickim kościele w Niemczech. Na dodatek jeszcze obrażali zgromadzonych w kościele wiernych, których całkiem sporo tam było.

Co jest w tym zastanawiającego i śmiesznego?

To mianowicie, że ci wandale, to zaledwie czwórka… małolatów, po kilka i kilkanaście lat! Czworo dzieciaków! Włażą do kościoła, demolują dekoracje, ubliżają, wokół stoi kilkadziesiąt dorosłych i rosłych ludzi i temu się przygląda. Nikt nie reaguje, nikt nie bierze tych zasrańców w za łeb i kopem nie wypierdala na ulicę. Nawet ryja im porządnie nikt nie obił.

Rozumiecie to, bo ja nie rozumiem. Jak tylu dorosłych daje sie terroryzować czwórce zasmarkańców? Czy naprawdę nie było ich stać na nic więcej, niż na wezwanie policji i płakanie w mankiet jak to się obraża chrześcijan?

Parafia z Rheydt (bo tam to się stało) zapowiada, że odbędzie rozmowy z rodzicami dzieci, które zakłóciły celebrację Mszy świętej. „Obrażanie chrześcijan musi zostać natychmiast ukrócone” – powiedział ksiądz Manfred Riethdorf. Tamci że strachu pewnie srają w gacie. Tylko gdzie wyście byli jak was obrażano?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Gdzieście byli skoro byliście?

 1. Policja nie podaje nawet oficjalnie wyznania szczeniakow, zeby nie wzbudzac niepotrzebnie antyislamskich zamieszek. Ten incydent to woda na mlyn dla PEGIDY i jej podobnych antyislamskich organizacji. A dlaczego dorosli nie interweniowali? To proste: kanaki maja w Niemczech wieksze prawa od Niemcow, ktorzy do dzisiaj boja sie przypiecia latki rasistow i nacjonalistow. To siedzi tak gleboko, ze predzej dadza sie zabic, niz podniosa reke na kolorowego. A ci wiedza doskonale o obawach gospodarzy i chetnie wykorzystuja argument o wrodzonym rasizmie i nienawisci Niemcow, choc to nijak ma sie do stanu faktycznego.
  Moglabym o tym ksiazke napisac.

 2. ”TO WIELKIE SZCZĘŚCIE DLA POLITYKÓW , ŻE LUDZIE NIE MYŚLĄ ,,
  -Adolf Hitler –
  Ludzie stają się bezmyślną otumanioną masą , naszpikowaną bzdurnym prawem , wygodnym tylko dla rządzących . Ja takie zachowanie kolorowych rasistów , widziałem w Niemczech już 15-20 lat temu . Niemcy wyprowadzają się na obrzeża miast , a centrum i poszczególne dzielnice , opanowane są przez wszystkie kolorowe rasy świata . Mają swoje świątynie , meczety , sklepy . I tak nie tylko jest w Niemczech , ale w całej Europie , a szczególnie w państwach z dobrym socjalem , jak Skandynawia . Na własne oczy widziałem , jak w metrze murzyn opluł białego , bo za blisko niego przeszedł . Pojęcie rasizmu zmieniło oblicze …Cóż , jak się nie chciało samemu pracować , tylko w tym celu sprowadzić sobie niewolników , to teraz proszę zamknąć mordy i znosić kopy i rzygi cwańszych niewolników , którzy zdążyli się nauczyć pisać i czytać , a nie tylko zapierdalać na rasę panów !

 3. Każdy ma to na co sobie zasłużył. Przecież tych „muslimów” ochoczo wpuszczano do Deutschlandu aby zsatąili „herrenvolk” przy brudnych i nisko płatnych robotach. Teraz się odgrywają na Niemcach za lata wyzysku i upodlenia. Rolę „muslimów” z POWODZENIEM ZASTĄPILI POLACY. ot i I „COŁKO PROWDA” .!!!

 4. Revel, w swoim czasie mówiłem o mendiach, które plotkami zakrywają niezwykle groźne praktyki polskiego Sejmu – nocne debaty pod przykryciem samochodowych diet poselskich. Mendia ani słowem nie nawiązały do listu podpisanego przez 57 milionów Amerykanów o kolejnych tajnych negocjacjach handlowych TTIP na miarę ACTA, który to list został skierowany do Europejczyków, by uniemożliwili swoim technokratom zawarcie tego śmieciowego porozumienia. Jak znam Tuska – z jego wrednego zachowania w sprawie ACTA – będzie zalecał podpisanie TTIP. To jest właśnie to śmieciowisko, którym warto się naprawdę zająć. Głupia Pawłowicz jest atrakcyjna na chwilę. Zasypanie nas GMO zmieni nasze życie w korporacyjny koszmar.
  Ot wrzuciłem trochę dziegciu w samozadowolenie Autora.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s