Wpis stosowny, problem nieistotny

Okazuje się, że nie wszyscy ministrowie pani premier Ewy „Fotoszop“ Kopacz, to udawani mistrzowie politycznej poprawności. Niektórzy z nich potrafią iść pod prąd i nie boją się powiedzieć prawdy, nawet jeśli jest ona bolesna.

icon-kreska

tweetChodzi o minister nauki Lenę Kolarską Bobińską, która szczęśliwie wyzbyła się chorobliwego odruchu, że niby nie wypada i wywaliła prosto z mostu.

     „W trosce o zdrowie dziennikarzy w 2015 cała Polska odchudza redaktora Semkę” – napisała na Twitterze.

Żeby ocenić ten gest i wagę tego tweetu, należy wpierw spojrzeć na szanownego redaktora Semkę. Dla ułatwienia (gdyby ktoś nie wiedział lub nie pamiętał) zdjęcie redaktora Semki zamieszczam poniżej.

Tak ten gość wygląda, i jest to raczej zdjęcie z tych lajtowych bardziej, bo w rzeczywistości wygląda jeszcze gorzej. Więc łatwo zrozumieć, skąd troska minister Kolarskiej o zdrowie i aparycję redaktora.

fatsemka-141228-670

To sama prawda a nawet gest dobrej woli, więc nie ma podstaw na panią minister się obrażać. Wolę ministrę tak bezpośrednią, niż ministrę oślizgłą glizdę, co to wije się i śluz wydziela, byle by tylko prawdy nie powiedzieć. Ale to jedna strona medalu.

Wydaje mi się bowiem, że o ile wpis na tweeterze jest stosowny, to wyjątkowo niestosowny i nieistotny jest problem. Bo kompletnie nie rozumiem, dlaczego to cała Polska ma się przejmować zdrowiem i tuszą jednego, skądinąd marnego dość dziennikarzyny.

Dlaczego ja, tudzież stado odwiedzających mnie tu codziennie Bywalców, mamy sobie zawracać dupę, jednym chrypiącym, charczącym, prychającym i sapiącym grubym bucem? Nie wiem jak wy, ale ja to mam serdecznie w dupie. Stąd tweet pani minister wydaje mi się niestosowny, bo zawraca mi głowę jakąś nieistotną beką.

A chuj z nim pani minister!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Wpis stosowny, problem nieistotny

  1. Oj, Jah nie jesteś na bieżąco z prawem europejskim . Pewnie nie wiesz , że Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej , uznał otyłość , za niepełnosprawność i będzie z tego powodu przyznawał renty … Niejaki Semka , który raczej mówi ,,Dupowym podgardlem ” połączonym z otworem gębowym , dobrze wie , że wypada z obiegu . Może jeszcze w TV Republika , czy radiu Maryja coś powiedzieć , oczywiście jak znajdą dla niego ponadwymiarowy fotel do siedzenia , bo on już stać nie może z powodu kolan . Więc podobno miał sobie skrócić jelito grube o cały metr , czyli pochłaniałby , jednocześnie wydalając …ale jak dowiedział się o możliwości uzyskania renty , to wręcz odwrotnie , zaczął się tuczyć . Tak to UE , dba o niedorozwiniętych przez niepełnosprawność spowodowaną otyłością .

  2. Andrea Calabrone – widzę to z trochę innej strony – tzw. „czwarta władza” też tuczy – nawet tuczy jak cholera – exemplum pan Piotr Semka. No bo gdzie się tak spasł, skoro w kraju bieda i nędza i sami bezrobotni. On – jako „liberalny konserwatysta” (jeżeli możliwe jest połączenie tych dwóch trendów) zaczynał swoją karierę polityczną w szeregach Konfederacji Polski Niepodległej (KPN) wodza Moczulskiego – jeżeli ktoś jeszcze pamięta. Dzisiaj trochę wstydno się do tego przyznać, bo okazało się, że ten od „Płatnych Pachołków Rosji” – sam był „pachołkiem” .Po tym był „pampersem” w telewizorni Wiesława Walendziaka z takimi tuzami „jurnalistyki” jak Wojciech Cejrowski, Jan Pospieszalski, Bogdan Rymanowski et consortes. A później pałętał się po wszystkich „żurnalach” prawicy i gazet naprawdę „polskich”. Obszedł wszystkie możliwe „łamy i chłamy”. Dzisiaj – razem z innymi „pampersami” osiadł na mieliźnie, ale co się nachapał, to się nachapał – widać po cyrkumferencji – wnet będzie ze 140 kg. Baaa… ma nawet epizod z Jackiem Kurskim – Kurą zwanym – razem kręcili lody w TVP – dzisiaj im się czka ! Mocno !!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s