Zbojkotować orszak trzech żuli

Już tylko dni i godziny dzielą nas od barwnego pochodu wszystkich nawiedzonych przebierańców. Ale sens tego święta został oto całkiem niespodziewanie wypaczony a sama impreza zagrożona. I co wtedy zrobimy, mu szydercy? 

icon-kreska

Wszystko zaś z winy posła Stanisława Pięty, który wychylił się z zupełnie niespodziewanym apelem. Nawołuje do bojkotu imprezy!

„Katolicy z Warszawy nie powinni brać udziału w orszaku, jeśli organizatorzy nie wycofają zaproszenia dla Gronkiewicz-Waltz”.

Jeśli ktoś nie wie kto to jest ten Pięta (a zakładam, że tacy mogą być), to niewiele, a w zasadzie nic nie traci, ale wierzcie mi, w tym wypadku nie ważne jest kto mówi, tylko co mówi. Poza tym jeśli ktoś nie wie o jaki orszak chodzi (a zakładam, że tacy mogą być), to też w sumie nic nie traci, choć dla jasności nadmieniam, że chodzi o orszak w tak zwane święto tak zwanych trzech króli.

A w zasadzie chodzi o to przede wszystkim, że osoba tak głębokiej acz miałkiej wiary jaką bez wątpienia jest ta Gronkiewicz, nie może swym wątpliwym udziałem kalać święta prawdziwych i ciągle noworocznie skacowanych Polaków, jebiących z zasady ten rząd, a PO szczególnie jebiących, choć starego Żyda  Chrystusa wielbiących. To nie dopuszczalne i kto katolik na taki zbeszczeszczony pochód nie powinien iść.

No dobrze, ale po co w ogóle o tym wspominam?

Na pewno nie po to, by promować tak skończonych i doskonałych kretynów jak ów bez wątpienia Pięta. Jeśli już, to raczej po to, by wyrazić szczerą całkiem nadzieję, że w następnym roku honorowym gościem orszaku będzie taki na przykład Palikot. Piętę by trafił pewnie szlag, a orszak został by zbojkotowany na amen. A przecież nie ma nic bardziej pożądanego, niż brak plączących się pod nogami i tarasującym drogi nawiedzeńców, czczących niby pamięć po trzech przybłędach na chudych i wyleniałych wielbłądach.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Zbojkotować orszak trzech żuli

 1. Lubię święta, zwłaszcza te bez zobowiązań, prezentów, wymuszonej miłości. Tylko dlaczego polska nacja wymyśla święta w najgorszych porach roku? Tylko pić, żreć i spać, zamiast trzech rzeczy na literę p na zielonej trawie.

 2. No , niestety Pięta jest jednym z najwierniejszych rycerzy Chrystusa Pana , ale i najgłupszym , co nie zmienia postaci rzeczy , aby się oburzać na udział w ,,Objawieniu Pańskim ” głupszych od siebie . Niestety , bezduszny KK wymyślił to święto , aby królowie wstępujący na tron , uznawali wyższość Boga i składali mu przysięgę na wierność , czego przykładem miała być bajka o trzech królach kłaniających się jakiemuś narodzonemu gówniarzowi w obsranej stajni . Ale to wszystko , to małe piwo , w porównaniu z tym , o co walczy lobby kościelne i grupa sejmowych idiotów . Wymyślili sobie , że świąt kościelnych jest za mało i zaproponowali nowe , bardzo ważne święta .
  1.Święto nowego roku – czyli dzień pierwszej miesiączki najświętszej Marii panny zawsze dziewicy .(o te święto najbardziej walczyła panna Pawłowicz , wiecznie dziewica )
  2.Święto Niepodległości -chcą przemianować na -święto napletka Jezusowego , czyli obrzezanie Chrystusa Pana . ( tutaj za , był obrzezany prezes Kaczyński i wielu innych)
  3.Dzień miłości rodzinnej – czyli święto biblijnego Lota i jego córek tzw. loteria rodzinna ( specjalne życzenie Rydzyka i jego wielbicieli z radia Maryja )
  4. Święto młodego ciała -czyli sacrum paedophilium , innymi słowy , kochaj młodego jak siebie samego ( o to już walczyli prawie wszyscy namaszczeni słudzy pańscy z Gilem i Wesołowskim na czele)
  Ogólnie mówiąc , święto ,,Objawienia Pańskiego ” wspaniałomyślnie podpisał i wdrożył jako obowiązujące w Polsce , niejaki KOMOROWSKI i o tym trzeba pamiętać przy najbliższych wyborach .

 3. Gdyby jednak ktoś pragnął tego dnia łyknąć świeżego powietrza, jest propozycja:
  Koalicja Ateistyczna organizuje 6.01.2015 o 14.00 pikietę pod kościołem przy ulicy Sobieskiego 15 /przystanek Nałęczowska/ róg Śródziemnomorskiej odnośnie napisu na kościele: Kto traci Boga – traci wszystko. Zapraszamy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s