Degenerat od norek!

gasiorek-1401056-1100550

Miało być o kolejnych samolotowo pijackich wyczynach pisiorów, z udziałem samej pani pierwszej Gosiewskiej, ale plany uległy korekcie. Bo do pijaków z PiS zdarzyliśmy się już przyzwyczaić, zaś do autentycznych skurwysynów, bogacących się na nieszczęściu zwierząt jeszcze nie.

gasiorek-140105-800
To ten w środku. Ów flak po prawej to minister Sawicki, współwinny okrucieństw. Bo jak się promuje zbrodniarzy to jest się współwinnym zbrodni.

Tym chujem i bydlakiem w ludzkiej skórze który wyparł z pierwszej strony rurę Gosiewską, okazał się nijaki Rajmund Gąsiorek. To właściciel jednej z największych ferm futerkowych w Polsce, na której to fermie systematycznie maltretuję się w nieprawdopodobny sposób zwierzęta. Można to obejrzeć na tych zdjęciach publikowanych przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki, od lat walczącego z takimi degeneratami jak ów Gąsiorek.

Sprawa jest dość stara, bo z roku 2013, natomiast teraz odżyła za sprawą samego Gąsiorka. Ów chuj bowiem zażądał usunięcia owych zdjęć ze strony Stowarzyszenia, ponieważ – jak stwierdził – psują mu one wizerunek a tym samym interes. Ponieważ Stowarzyszenie wysłało go na drzewo mówiąc, że nie ma zamiaru nic usuwać, więc chuj poszedł do sądu.

Rozumiecie ową perfidię tego degenerata? Męczyć i mordować zwierzęta dla kasy i udawać, że nic się nie stało, uważając się jednocześnie za przyzwoitego obywatela. Trzeba mieć tupet! Może i obywatelem to on jest, ale na pewno nie jest człowiekiem.

Zresztą ów zwyrodnialec z lubością się fotografuje z władzą (sam powiązany z PO) i od tej władzy za swoją zbrodniczą działalność przyjmuje nagrody. Nota bene nagrodę wręcza mu inny zwyrodnialec i promotor zwyrodnialców wiekszych od siebie, mianowicie minister rolnictwa Sawicki. Gorący zwolennik hodowli futerkowców, tudzież bezceremonialnego podrzynania gardeł zwierzętom w ramach tak zwanej wolności religijnej.

Tak, halal dla tych dwóch między innymi panów (choć jest ich zdecydowanie więcej), to jest jakiś pomysł.

Podaje w tekście wbrew zwyczajowi trochę linków, byście poczytali, a potem się zastanowili jak owemu chujowi i degeneratowi (jako się już rzekło) można bardziej jeszcze utrudnić życie. I zapamiętajcie jego nazwisko: Rajmund Gąsiorek, Czerniejewo, woj. Wielkopolskie!