Korwin wydymany

Nie ma to jak dobre wiadomości a na dodatek jeszcze słońce za oknem. Jaka jest ta dobra wiadomość? Ta oto, że w jedynej prawicowej koterii, która jeszcze jako tako, pozornie przynajmniej, na nogach stała, się własnie pożarli. A prawica podzielona i nieustannie sie zrąca to jest nasz cel i nasze zadowolenie.

icon-kreska

A żarli się tam już od dłuższego czasu, zaś w momencie kiedy do partii po okresie posuchy dotarła nowa dostawa wariatów, w postaci choćby Wiplera, proces rozpadu przyśpieszył.

Teraz Kongres ma nowego króla. Król nazywa sie Marusik (czy jakoś tak) i jest takim samym mniej więcej pojebańcem jak Korwin- Mikke, tyle że nieco młodszym.

Oficjalnie niby poszło o to, że Korwin to szalenie ostatnio zajęty człowiek, bo nie dość, że zaangażowany nieprzeciętnie w prace partalmentu europejskiego (chce go przecież rozwalić a to wymaga wysiłku i czasu), to jeszcze zwyczajowo kandydować będzie w wyborach prezydenckich. W tej sytuacji nie bardzo miał czas na kierowanie partią i działacze postanowili mu pomóc i nieco go odciążyć. Stąd też wyjebali go z fotela.

W rzeczywistości poszło o coś zupełnie innego. Bo przecież ani Korwin szczególnie w tym parlamencie zajęty nie jest (zazwyczaj śpi i chrapie), ani o tego prezydenta walczyć nie będzie, bo równie dobrze mógłby się ubiegać o stanowisko dyrektora szpitala w Tworkach, bez najmniejszych zresztą szans. Choćby dlatego, że potencjalny pacjent nie może być dyrektorem. W każdym razie to przeciążenie pracą prezesa to ściema.

Rzecz zaś w tym, że ów wspomniany Wipler, zaczął się tak łokciami i kolanami rozpychać (muszkę nawet jebaniutki zaczął nosić), że całą przestrzeń wokół prezesa precyzyjnie i szybko zagospodarował, wypychając dokumentnie na margines starych druchów, co to nagle wpływy zaczęli tracić. Więc się im ulało, zawiązali spisek i sprawę rozwiązali tak jak rozwiązali. Ku naszej, jako się rzekło, radości. I zadowleniu. Zdaje się, że w ogóle zapowiada się widowisko.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Korwin wydymany

  1. Myślę , że to nie gnojki partyjni pognali ,, Kurwina ” , ale dość prężny związek weterynarzy Polskich , broniących swojej niezależności . A dlatego że ,,Kurwin ” wypowiedział się w sprawie rozwiązania problemu w systemie opieki zdrowotnej , twierdząc , że aby było dobrze , to trzeba zlikwidować Ministerstwo Zdrowia i składki na ZUS i KRUS i niech każdy leczy się za własne pieniądze jak zachoruje . I tu dał przykład , jak wolny rynek weterynarzy ,bez pomocy państwa , daje sobie radę. Dobrze zarabiają , pacjenci nie narzekają , kolejek nie ma , więc dlaczego nie brać z nich przykładu . Tak sobie myślę , może i wariat ma rację , przecież ja nigdy nie byłem w szpitalu , nie choruję , do lekarzy nie chodzę , a płacę tyle lat i sam nie wiem za co i po co ! I to właśnie nie spodobało się weterynarzom i w obawie , że państwo dołoży im więcej czynności przy badaniu swoich pacjentów , chociażby testów ciążowych , czy zachorowań na raka , co zamąci ich spokój , postanowili sobie pogonić ,,Kurwina ” . Podobno postraszyli Wiplera , że jak go złapią , to go wykastrują i to bez znieczulenia alkoholowego .

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.,etc.,etc. !!! Miodem mi wysmarowałeś tą wiadomość, że Koorwina wydutkali jego właśni kamraci. I jak tu nie wierzyć w sprawiedliwość „boską” ? Chwała Bogu, że Bogu dzięki – bo gdyby tak nie daj Boże – niech to ręka boska broni. Ten facet „pod muchą” od dawna igrał z moimi nerwami, bo tak niesłychanego cynizmu oraz zwyczajnej głupoty od dawna w „Polszcze” nie było. No…. może jeszcze panprezes mógł by konkurować o palmę pierwszeństwa.

  3. Berek! Gonisz ty!
    Wariat świra goni i pomyleńcem pogania. Czym Kurwin wojował i co zasiał – owoc wydało.

  4. Kto sieje wiatr – ten zbiera burzę. Temu pomyleńcowi Koorwinowi od dawna się należało aby mu ktoś nakopał do dupy, bo głosi takie głupoty, że aż farba na ścianach się łuszczy. Czeka go proces za to, że dał po pysku Boniemu. Prokuratura wystąpiła o uchylenie mu e-immunitetu przez Parlament UE. Myślę, ze uchylą, bo i tam popisał się już kilka razy, tak jak gdyby był na przepustce z Tworek. A swoją drogą – nie wiedziałem , że to taki jurny jebaka.

  5. To jeszcze jeden dowód na to, ze do polskiej polityki garna się tylko matoliki i zwyczajne skurwysyny.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s