Szare myśli Szarego Mietka

Ja rozumiem,  że na bezrybiu jest przemożna chęć sięgania po żywe trupy, ale panowie dziennikarze, ci niezłomni i niezależni oczywiście, miejcie litość!  Piszcie i rozmawiajcie o narzeczonej Kaczora, albo o krótkiej fujarze Brudzińskiego jeśli już musicie, ale na boga, nie straszcie chorymi myślami Szarego Mietka. Błagam.

icon-kreska

Niestety odgrzewanie padliny, to ulubione i w zasadzie jedyne zajęcie Radia Wnet, dzielnie  prowadzonego przez prezesa Krzysztofa Skowrońskiego. Nic więc dziwnego że w tym radiu (do słowa radio proszę się nie przywiązywać, bo termin w tym wypadku umowny) wystąpił ów Szary Mietek.

Kto to jest Szary Mietek?

Szary Mietek, to nie kto inny jak Romuald Szeremietiew, bywszy w niesławie zdymisjonowany, wiceminister od obrony, podejrzany o zdradę tajemnicy i  praktyki korupcyjne. Sąd ostatecznie oddalił po latach te zarzuty, ale – bądźmy szczerzy – nie takie zarzuty różnym takim sąd oddalał.  Szeremietiew jest więc niewinny, ale również do tego nie przywiązujmy się za bardzo.

Szary Mietek – pozostanę przy tej wdzięcznej ksywce – to także profesor, choć do dziś nie wiadomo z czyjego nadania i kto za tym stał. W każdym razie gdyby co, jest oficjalnie profesorem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (tak, wiem co chcecie powiedzieć), oraz profesorem w instytucie strategii Akademii Obrony Narodowej, co tym bardziej źle świadczy o tej woroszyłówce udającej West Point.

Nie brakuje oczywiście takich (którym kibicuję), którzy uważają, że może on jest i profesor, ale zamiast na katedrze od lat winien siedzieć w psychiatryku. Niestety, życie i  obserwacja zachowań pana profesora wskazuje, że ci szubrawcy mogą mieć rację.

Co powiedział Szary Mietek w Radiu Wnet

Wracamy przeto do punktu wyjścia. No bo ledwie zaczął się ten nowy rok, a już tego typu trup zaczął psuć nam humor. Chodzi w skrócie o obsesję, które ma ów starszy, siwy, mamroczący i sklerotyczny mocno pan, którymi to obsesjami dzieli się w radiu obsesyjnie spisiałego redaktora Skowrońskiego.

Profesor widzi już przeto te ruskie hordy maszerujące ulicami Warszawy i defilujące pod Wawelem. Żeby tego uniknąć należy się zbroić, doić podatników, odstraszać i straszyć. A on to od dawna już  mówił i dawna chciał to zmienić, tylko te sprzedajne chuje co w rządzie były, te Onyszkiewicze, Komorowskie i Klichy, wszystko blokowały i robiły z niego wariata, oraz zdrajcę i przestępcę. Zresztą on sam tu i ówdzie z upodobaniem i dumą twierdzi, że usunięto go z tej armii bo był zbyt… profesjonalny.

No, jest też taki problem, że Polacy (poza myśliwymi i to też nie zawsze) nie potrafią się obchodzić z bronią, a winne temu jest zniesienie powszechnego poboru. Więc trzeba ten pobór czym prędzej przywrócić i brać każdego jak leci, bez dyskusji i taryfy ulgowej, nawet jeśli nie ma nogi, a wygląd i umysłowość sugerują, iż poborowy urodził się w szpitalu profesora Chazana.

Co teraz?

Teraz trza się modlić, żeby do władzy nie doszli kumple Szarego Mietka, a Szary Mietek zamiast na ulice Partyzantów w Tworkach, nie trafił na ulicę Klonową w Warszawie. Aha, i pamiętajcie że trzeba AK reaktywować i zaręczam że najprawdopodobniej nie chodzi tu o Africa Korps.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Szare myśli Szarego Mietka

  1. Skowroński? Szeremietiew? Co to za persony? A radio Vnet? Jak to się je i słucha? Gdzie? W jakim kanale?

  2. Szary Mietek , to cwaniaczek i to niezły . Gdy był wiceministrem u Komorowskiego , to wraz ze swoim asystentem Farmusem , chcieli przejąć ,, koryto ” agentów SB i Komorowskiego . To były czasy kiedy wojsko zbroiło się i o zakupie sprzętu decydował ktoś z resortu . Więc firmy zbrojeniowe szukały takich ludzi i przez łapówki otrzymywali zamówienia , to był bardzo intratny biznes . Niestety ,,Szary Mietek ” zaczął więcej wydawać jak zarabiał , postawił sobie ogromną willę pod Warszawą , a Farmusa uciekającego do Szwecji , złapano na promie . No to Mietka , Komorowski wypieprzył z resortu …Dla mnie Szeremietiew , to coś takiego jak Macierewicz , tylko bardziej dbający o własną dupę i mimo że był jednym z założycieli KPN-u , gdzie działał razem z agentem SB Moczulskim , to jest takim ,,Okazem ” cwanego świra polskiego , który zawsze w odpowiedniej chwili będzie krzyczał ,, Bóg honor i ojczyzna ” , a w gruncie rzeczy ma to wszystko w dupie ….najważniejsza jest forsa .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s