Najemnik Rachoń

Chciałbym żeby w tej kwestii panowała względna jasność. Michał Rachoń, to żaden dziennikarz, to najzwyczajniejszy w świecie bojówkarz, zatrudniony chwilowo przez żądna jakichkolwiek sukcesów Telewizję Republika. Bojówkarze zaś nie powinni być wpuszczani na konferencje prasowe. To chyba jasne!

icon-kreska

Niestety zdarza się też czasami tak, że mimo wszystko jakimś dziwnym sposobem bojówkarz dostanie się jednak na konferencje. Wtedy bojówkarza się wypierdala, niezależnie jakim sposobem, ale adekwatny do zachowania się bojówkarza. To mniej więcej wszystko i to najkrótsze podsumowanie historii pana Michała Rachonia.

Rozumiem oczywiście oburzenie umownego środowiska umownej prawicy, no bo to przecież to ich bojówkarza wynieśli na kopach,  a w związku z tym cała misternie tkana prowokacja się nie udała. Nie jest przecież jakąś szczególną tajemnicą, że od dłuższego już czasu,  skrupulatnie przez prawicowe media realizowane jest polityczne zlecenie, by za wszelką cenę zniszczyć Owsiaka.

Prawicowe przeto Gadzinówki i Szczujnie,  takie jak wPolityce, wSieci, Niezależna czy wspomniana telewizja Republika, zgodnie współdziałając,  publikują skrzętnie pewnie przez zleceniodawców przygotowane materiały. I to jest cała tajemnica happeningu którego pośrednim aktorem był wczoraj ów pan Rachoń. Żadna indywidualność swoją drogą, ot zwykle popychadło i najemnik.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Najemnik Rachoń

 1. Są takie mendy prawicowe jak, Rachoń ,” matka kurka,, itp. które pracują za pieniądze dla podobnych sobie źródeł informacyjnych jak właśnie TV Republika , w Sieci itp. po to, aby prowokować , kłamać i wymyślać oszczerstwa . Wiadomo że Owsiak był solą w oku kościoła katolickiego od początku działalności charytatywnej . Podobna działalność Caritasu – jest wręcz przestępczą ,nie rozliczającą się nigdy i z niczego organizacją kościelną i właśnie to , że Owsiak działa w świetle kamer i nic nie ukrywa , tak bardzo nie podoba się hierarchom i dlatego starają się go zniszczyć .

 2. Nie na temat (z którym się w pełni zgadzam), ale zaniepokoiłeś mnie Jahu wczorajszą odpowiedzią. Wyjątkowo (to moja osobowość) przywiązuję się do pewnych ludzi, rzeczy czy zdarzeń. Nie wyobrażam sobie wejścia na liiil i nie zobaczenia Ciebie 😦 Nie możesz mi tego zrobić! Dzień bez Twoich refleksji jest stracony. Nie ma mowy – Revelstein być musi!
  Pozdrawiam serdecznie – cheronea

  1. Co Ty nie powiesz jsg?! Nigdy bym się nie domyśliła! Co mi po Twojej informacji gdy Jahu zaniecha w ogóle działalności? Tak poza tym mam dziś ochotę dać komuś po mordzie. Do czego to może doprowadzić porządnego człowieka (mnie :D) czytanie durnych, durniejszych, najdurniejszych informacji tej ch*..ej, prawdziwie polskiej prasy.
   Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna 🙂

 3. Za moich czasów jak się jakiś dupek nieproszony wpierniczał na imprezę , to wylatywał z odciskiem glana na zadzie.
  Jak się przy tym sadził to w promocji dostawał po ryju.
  Gdy nadal delikwentowi było mało karesów to…no to już trzeba było sanitkę wzywać.
  Wszak wiadomo , że ulice niebezpieczne są .
  Jak nie chodniki nieodśnieżone , to skórki od bananów na każdym kroku 😉

 4. Cała Polska zna Jurka Owsiaka i zapewne potrafi określić – kim On jest.
  ” Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ” wielokrotnie była: prześwietlana, kontrolowana… i nic nagannego nie wykryto!
  A kim do kurwy nędzy jest ta młodociana menda – Rachoń? Czego dokonał? Czym się ” wsławił ” ?
  Kundle prawackie ujadają – karawana jedzie dalej!
  Do końca świata, albo o jeden dzień dłużej:)
  Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s