Je suis Charlie?

Oto jak zabawiają się wasi (nasi) bogowie. Rysunek nie najnowszy wprawdzie, ale w obecnej sytuacji nabiera jakby nowego znaczenia i znów staje się aktualny. Po opublikowaniu owego obrazka, w roku bodaj 2012, nikt jakoś nie stracił głowy, nawet w umownym sensie. Chociaż niektórzy członkowie żydowskich ogólnie rzecz biorąc religii, a także hinduiści i buddyści podobno poczuli się obrażeni.

Pomijając kwestie natury ortodoksyjno-moralnej, wniosek jest taki oto, że bogowie niczym ludzie też mają penisy i wiedzą jaki z nich zrobić użytek. W każdym razie relaksują się jak widać, bo dość już w swoim boskim życiu się nazapierdalali.

bogowie-150111-800

 

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Je suis Charlie?

  1. A co tu oceniać …jak wiadomo , że to człowiek stworzył te ,,Potworki ” na podobieństwo swoje i ze wszystkimi złymi przyzwyczajeniami , praktykami seksualnymi i zboczeniami . Ale jakiego trzeba mieć zajoba , żeby za boga wymyślić słonia obojniaka …

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s