Je suis Charlie?

Oto jak zabawiają się wasi (nasi) bogowie. Rysunek nie najnowszy wprawdzie, ale w obecnej sytuacji nabiera jakby nowego znaczenia i znów staje się aktualny. Po opublikowaniu owego obrazka, w roku bodaj 2012, nikt jakoś nie stracił głowy, nawet w umownym sensie. Chociaż niektórzy członkowie żydowskich ogólnie rzecz biorąc religii, a także hinduiści i buddyści podobno poczuli się obrażeni.

Pomijając kwestie natury ortodoksyjno-moralnej, wniosek jest taki oto, że bogowie niczym ludzie też mają penisy i wiedzą jaki z nich zrobić użytek. W każdym razie relaksują się jak widać, bo dość już w swoim boskim życiu się nazapierdalali.

bogowie-150111-800

 

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Je suis Charlie?

  1. A co tu oceniać …jak wiadomo , że to człowiek stworzył te ,,Potworki ” na podobieństwo swoje i ze wszystkimi złymi przyzwyczajeniami , praktykami seksualnymi i zboczeniami . Ale jakiego trzeba mieć zajoba , żeby za boga wymyślić słonia obojniaka …

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s