Więcej mediów i Bentley dla Ryżyka!

rydzyk-150125-1100500

Tadek Ryżyk ma ewidentnie jakiś problem. Medialny interes idzie mu – jak sam deklaruje – bardzo średnio, więc chce mieć… jeszcze więcej mediów. Bo to „promień światła“ w czarnej księżej dupie. Bo mimo, że intersy medialne dołują, to Tadkowi żyje się dostatnie. I o to dostanie życie w gruncie rzeczy chodzi.

icon-kreska

Mówi ojciec Tadeusz: „Mamy TV Trwam. Tak – i co z tego? To jeden kanalik! Oczywiście, promień światła w ciemności sprawia, że wszelkie robactwo ucieka – taka jest siła prawdy”. I przekonuje:

„Należy być świadkami i wchodzić w media. W tej chwili wszyscy mogą wchodzić w media przez internet. Nie zostawiajmy tego na boku. (…) Jeżeli my nie wchodzimy, to wchodzą inni – zło jest brakiem dobra. Budować struktury dobra – i nie jęczeć, najwyżej na siebie, że tego nie zrobiliśmy”

Chodzi więc o to by przestać jęczeć że jest ciężko, pensje małe a emerytury jeszcze mniejsze. Trzeba zacisnąć pasa, przejść na mniej wymagającą dietę a to co się oszczędzi koniecznie wysłać Ryżykowi, który w waszym imieniu i za wasze te oto pieniądze zbuduje wam media jakich chcecie.

Wasze pieniądze, wasz problem niby, ale pamiętajcie, że obojętnie ile emerytury Tadkowi wyślecie, to i tak nigdy się nie dowiecie co się z tym stało. Efekt bowiem jest taki, że od gęby najtańsze serki sobie odejmujecie, w przetartych majtach trzeci rok chodzicie, a Radio Maryja plus Telewizja Trwam, do tego Nasz Dziennik (a w zasadzie Wasz), który od miesięcy błaga o pomoc, pospołu zaliczają ponoć finansowe doły. Jakoś nie sprzedaje się za dobrze ta prawda objawiona, przynajmniej jeśli by wierzyć deklaracjom Ryzyka. Ale problem w tym, że wierzyć raczej się nie da. 

Bo nie chodzi że jest źle, chodzi o to by było więcej. Bo jak jest więcej to jest lepiej i Ryżykowi żyje się dostatniej.

No to gdzie jest ta kasa w sumie?

To niezwykle ciekawe. Na tle tej pozornie mizernej sytuacji ryżykowych mediów co to „promieniem światła ciemność rozpraszają“, właścicielowi i dyrektorowi żyje się całkiem dobrze a nawet nad podziw dobrze. On nie gustuje w tanich serkach i przeterminowanych jogurtach. No, dalej! Wyskakiwać z kasy debile! Jeden kanalik to za mało! Poza tym pamiętajcie, Rydzykowi Bentley się marzy…