Zaczyna być naprawdę śmiesznie

Zjednoczone Stronnictwo Ludowe, od kilkunastu lat występujące pod nieco mylącą nazwą PSL, zawsze i za wszelką stara się być oryginalne. Z zadowoleniem stwierdzam, że tym razem miło mnie zaskoczyli, bo wreszcie zrezygnowali z wystawiania na jakiekolwiek stanowisko starego pierdziela Zycha. Prezydent – Zych, naczelny rabin – Zych, prymas – oczywiście Zych, no i papież gdyby co, to też Zych. Teraz nadszedł czas na zmiany. Jak tu się nie cieszyć?

icon-kreska

Ale coś za coś. Bo nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej. No bo o ile ciągłe wystawianie nie kojarzącego już otaczającej go rzeczywistości Zycha, było formą uporczywego znęcania się nad staruszkiem, o tyle nowy kandydat może wskazywać na poważne problemy psychiczne kierownictwa partii.

Jak wiecie ZSL/PSL kandydatem na urząd prezydenta Rzeczpospolitej uczynił Adama Jarubasa. To były marszałek województwa świętokrzyskiego, a od pewnego czasu członek rady naczelnej, oraz wiceprezes partii. Mister Nobody,  z naciskiem na no. Bo o ile taka nawet Ogórek wyróżnia się blond włosami i stosunkowo małą jeszcze ilością botoksu, to urok i wyrazistość Jarubasa niewiele się różni od kostki mydła. I to używanej.

Naprawdę zaczyna być śmiesznie. Duda, Ogórek, Jarubas, Braun…

W tej sytuacji zastanawiam się poważnie nad założeniem komitetu wyborczego Bolka lub Lolka. Którego z nich się wystawi, to się jeszcze sprawa otwarta. Czy tego grubego, czy tego chudego. Generalnie zaś chodzi o to, że są oni zdecydowanie bardziej znani niż Jarubas i wszyscy inni razem wzięci. Po drugie, bez dwóch zdań są sympatyczniejsi, oraz po trzecie – co niebagatelne – są niczym Kaczyńscy. Dwóch pozytywnych idiotów, mających szanse na drugie życie.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Zaczyna być naprawdę śmiesznie

  1. Ja w Kaczyńskich niczego pozytywnego nie widzę , może tylko idiotyzm . Ale faktycznie robi się rozrywkowo , jeszcze jak doda się piękną inaczej -Grodzką i grubego Rycha Kalisza , to wręcz plejada gwiazd . Aferzyści z PSL-u przestaliby się wygłupiać , bo prędzej , czy później to większość z nich będzie ścigana za przekręty . Dla mnie najlepszym byłby Palikot , lecz niestety, coś mu się musiało stać , bo zgłupiał doszczętnie i ludzie których wciągnął do sejmu , opuścili go . Myślę , że ,,ktoś ” mu zagroził śmiercią i się przestraszył . Cóż KK ma swoich ludzi , SB-PZPR też . W końcu znaleziono niejednego na klamce i krótkim pasku ….

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.!!! Tylko nie kolejna para braci do polskiej polityki – żadne tam Bolki, żadne tam Lolki lub (świeć Panie nad jego du…szą) Leszki. Praktyka wykazała, ze „braterskie” stosunki prowadzą na manowce lub do katastrof wszelakich. Z powodu Lolka i Bolka – do dzisiaj ich animatorzy toczą zaciekle boje sądowe i tylko sądowe kauzyperdy natłukli na tym sporo grosza, zaś „tfórcy” zostali o jednych gatkach. PiSowska polityka nadal nie może się oderwać od politycznego dubletu i zamiast jednej Dudy próbują zagrać od razu na dwóch Dudach , co wróży dalszy rozłam w największej partii opozycyjnej oraz pomyłki przy samych wyborach. No bo kto odróżni na jaką Dudę głosuje. Obydwaj prześcigają się w obietnicach – jak to nam zrobią dobrze i trudno rozpoznać, który zrobi nam jeszcze lepiej. Skandal !!!
    Albo ten Jarubas, nikt człowieka nie zna i tak od razu na fotel po żyrandolem. Podejrzewam, że to jakaś „opcja japońska” może być.
    Niech no Szanowny Redaktor Naczelny przeczyta jego nazwisko wspak – jak nic wychodzi SABURAJ. Że co, ze jedna litera się nie zgadza ? Wszystko się zgadza, bo te „B” bierze się od buraka – wszak wiadomo, że ci z ZSL-PSL ze wsiów się wywodzą. O ten „ogórek” się nie czepiam – bo lubię ogórki i nikomu nic do tego, że lubię. A poza tym , który z męskich pretendentów może nam jeszcze coś pokazać. Ogórek może!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s