Znieważyć biskupów? To niemożliwe!

Istotna informacja jest taka: Ryszarda Nowaka zapewne wypuszczono z psychiatryka. Oto dowód na to. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą złożył właśnie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Korę, która publicznie ponoć „znieważyła arcybiskupów i biskupów kościoła katolickiego”.

icon-kreska

Tekst zniewagi jest mniej więcej tak:

„Proszę go [Franciszka] sobie wyobrazić na tle tych wszystkich biskupów, arcybiskupów, purpuratów wszelkiej maści Jak oni wyglądają! Przecież to jest kupa sadła, starego zmętniałego mózgu (…) Jak może przekazywać miłość Urbi et Orbi facet, który ledwo chodzi, bo jest tak spasiony, więc wtacza się do swojego luksusowego auta, gdzie zza przyciemnionych szyb nie widzi swoich owieczek. Oni mają wszystkie siedem grzechów głównych wypisane na twarzy…”

Po pierwsze, nie za bardzo rozumiem jak można znieważyć biskupów. Co prawda definicja zniewagi jest dość obszerna, a w zasadzie niejednoznacznie niejednoznaczna, ale nijak nie podpada pod nią zgodne z prawdą wyrażenie opinii o innym człowieku. Gdyby Kora skłamała, powiedział coś niezgodnego z rzeczywistością, no to jeszcze rozumiem. Ale przecież jacy ci znieważeni są, to każdy widzi, nawet bez okularów. No bo proszę szanownego państwa, jak ktoś jest chujem, to nim jest i koniec, niezależnie od tego jaka jest definicja chuja. W tym więc sensie inicjatywa niezmordowanego pana Ryszarda Nowaka jest chybiona i bez szans. Pod warunkiem wszak, że prokurator nie jest kruchtowym sługą i obciągaczem biskupiego wacka.

Co ciekawe składający donos Nowak, powołuje się na Art.256. § 1 Kodeksu Karnego który mówi:

„Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.   

Czyli uwaga Bywalcy! Jeśli ktoś  z was wpadnie na pomysł nazwania jakiegoś biskupa spasionym burakiem, na dodatek o zmiętym i wyżartym przez korniki mózgu, to niechaj wie, że jest pierdolonym faszystą, nawołującym do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych, oraz – koniecznie trzeba to do kodeksu dopisać  – estetycznych. Miejsce takiego degenerata jest w umownej Norymberdze, a potem stryczek i po zawodach.

I jeszcze dwie uwagi na koniec,

1/ Nowak to palant

2/ Je suis Kora

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Znieważyć biskupów? To niemożliwe!

 1. Nowak jest ofiarą amerykańskiej „diety”. Jego doniesienia do prokuratury świadczą o złogach cholesterolowych, hipoglikemii, nadmiarze hormonu wzrostu we krwi, nadciśnieniu i kilku innych cechach potwierdzających uwielbienie dla śmieciowego żarcia. Przydałby mu się czterodniowy post od żarcia i wódy. Może by wyrwał się z zaciemnienia, które pozwala mu nie dostrzegać tego, co każdy przecież widzi własnymi oczami.
  PS.
  Taki mądry to ja jestem po ostatnim filmie nadanym w BBC Earth.

 2. Ryszard Nowak , to chory psychicznie człowiek, który kiedyś otarł się o politykę . On po prostu duchem i ciałem nienawidzi ludzi normalnych , utalentowanych , niewierzących . To człowiek dla którego wiara katolicka i jej ,,ohydni przedstawiciele ”, są sensem życia . To on założył i jest szefem ,,Komitetu obrony przed sektami ” , to on wskazuje który zespół muzyczny szerzy satanizm , to on walczył z Nergalem , Dodą , Owsiakiem i różnymi artystami … dla niego czas zatrzymał się w czasach inkwizycji .Kora , w swoim opisie ,,kościelnych złoczyńców ” wyraziła się bardzo subtelnie . Ja , zrobiłbym to bardziej dosadnie , wręcz wulgarnie i wymieniłbym z nazwiska , opisał zboczenia i gwałty jakich dokonał i ile i co ukradł . Na szczęście Kora ma mądrego przyjaciela Kamila , który idiotę Nowaka zapnie w kaftan z długimi rękawami wiązanymi z tyłu .

 3. „Naruszenie artykułu 136, paragraf 3 Kodeksu karnego, poprzez publiczne znieważenie głowy państwa Watykan”.
  Zgadnijcie, kto z Polaków ostatnio szefa Watykanu znieważył i czy Nowak doniósł do prokuratury na tego antykatolickiego skurwysyna?

 4. Pan Nowak, który przewodniczy Ogólnopolskiemu Komitetowi Obrony przed Sektami, na podstawie tylko tej definicji powinien zostać opluty przez katolików. Przecież katolicy to też sekta, no może nieco większa (ale pewności nie mam) od mormonów czy jehowi.

 5. Cóż to za wiara, której zwolennicy czują się ciągle ” obrażani ” ? A pierwszy ” obrońca ” przypomina ” sprawnego umysłowo inaczej ” ?
  Czy te obrażone ” biskupy ” – są tej wiary podmiotem? Coś – choć słabo – pamiętam, że to nie oni są tu najważniejsi… A może się mylę?
  A czy ten pozew oznacza, że te biskupy są chude jak najniższa krajowa wypłata? To ja apeluję do Nowaka:
  Kup pan se okulary, albo sam se zrób, z denek od musztardówek! Boś: nie dość żeś durny, to jeszcze ślepy!
  Pozdrawiam
  Stanisław

 6. Co to za kurwa wiara która to wymaga tak DUŻYCH nakładów pieniężnych i przymusowego cotygodniowego powtarzania tzw.świętych bzdur powszednich w oparciu o prawo konkordatowe(z zasady miliardowe z budżetu) i m.in.paragrafy jak 256 k.k.
  Nowak dostaje konkordatowe by bronić wiary przed dechrystianizacją i demistyfikacją-czego ?? Kościoła Św.i Arcybiskurwysynów,którzy to niby oddają sie mesjańskiej posłudze dla ludu bożego za pośrednictwem Boga Ojca Mesjasza JP2.
  …komu

 7. „Pod warunkiem wszak, że prokurator nie jest kruchtowym sługą i obciągaczem biskupiego wacka.”- zapomniałeś o obowiązkowej , wielkanocnej spowiedzi prokuratorów i sędziów ?

 8. TO CO ONI WYPRAWIAJĄ TO SKANDAL ALE JEST JEDNA RACJA NIE CHOĆ NIE DAWAJ A ŻYJ WE WŁASNEJ WIERZE ZA DUŻO TEGO KUR …TWA NIE WYPLENISZ NIE WYSTRZELASZ IGNORUJ

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s