Ten Komorek to bez honoru jest

Bronisław Komorowski zdecydował, iż podejmie jednak starania, aby ważność karnetu na miejscówkę pod pałacowym żyrandolem przedłużyć o kolejne pięć lat. Dla prawicy to oczywiście wielkie zaskoczenie, bo byli przekonani do wczoraj, że jednak Komorowski ma honor i za żadne skarby nie stanie do walki z kryształowo uczciwym kandydatem prawicy. Niestety, Komorowski postanowił zaryzykować.

icon-kreska

Prawica oczywiście nie bierze pod uwagę tego, że szanse pana Dudy na objęcie prezydentury, są mniej więcej takie same, jak moje szanse na ślub z kandydatką Ogórek. No, ale pokrzyczeć zawsze można i ponapinać mocno cherlawe muskuły. Do walki więc przystąpił…

Pan Towarzysz Król

W gardłowaniu i wciąganiu przy okazji obwisłego brzucha (telewizja nie lubi brzuchatych flej na dodatek z wąsami) przynajmniej wczoraj, wiódł on absolutny prym.

Przypominam, że towarzysz Król był to nie byle jaki towarzysz. To towarzysz sekretarz Komitetu Centralnego PZPR w ostatnim, decydującym okresie, kiedy z pokładu nie uciekały tylko największe i najbardziej tłuste szczury. Czyli żaden tam z niego byle chujek był, z jakiejś dzielnicy czy powiatu. To towarzysz prominentny i towarzysz uwłaszczony, sto procent nomenklatury uwikłanej w kontakty z tymi i owymi, co to ja napisać wprost nie mogę a wy i tak wiecie o co chodzi.

No więc ów towarzysz jak już się uwłaszczył i co trzeba przywłaszczył, przestał być towarzyszem i teraz odgrywa przyzwoitego prawaka, co to nieboszczkę PZPR zna co najwyżej z książek i gazet, i to tych prawdziwych polskich a nie polskojęzycznych. Ale powiedzmy, że to nieważne, bo w sumie każdy może być fiutem byleby na własny rachunek i nam nic do tego.

W każdym razie pan Król (bo obywatel to też brzmi podejrzanie i lewacko nieco) raczył był w tej telewizji (Republika) kandydata Komorowskiego mocno czochrać za uszy, dziwiąc się przy okazji, jak „taki ktoś ma w ogóle czelność ubiegać się o ponowną prezydenturę“.

Komorowskiego prawdopodobnie dopadł by w stress jakby tego słuchał, bo..

…siła argumentów Króla była tak ogromna, jak ogromna jest inteligencja jeża w środku zimowego snu.

Argumentem koronnym, dyskwalifikujacym Komorowskiego jest taki oto fakt, że gdyby był on mężem stanu dbającym o polskość i pamięć, to dawno by już wystawił pomnik swojemu poprzednikowi, który – o ile mnie pamięć nie myli – nazywał się Kaczyński. Jeśli przekręciłem nazwisko, proszę o skorygowanie. Gdyby zaś ktoś powątpiewał, wystarczy powiedzieć – tu cytuje Króla – „taki Lech Wałęsa, który żyje i ma się dobrze, ma nawet  port lotniczy nazwany swoim imieniem, a Kaczyński który poległ nie ma nic“.

Śpieszę przeto donieść, że według przecieków ze sztabu konkurenta (zgadnijcie którego), tamten prezydent też będzie miał swoje lotnisko. Jak tylko kandydat wygra wybory to natychmiast doprowadzi do tego – twarde żądania i siła argumentów złamią najbardziej opornych – że lotnisko Siewiernyj w Smoleńsku przyjmie uroczyście imię najsłynniejszego pasażera, który poległ tu męczeńską śmiercią. Tajne negocjacje w tej sprawie trwają i ponoć są już na ukończeniu.

icon-kreska

PS. Przy okazji wyszło na jaw, że ten prezydent Kaczyński, wcale nie był prezydentem z ramienia PiS jak się powszechnie sadziło, ani jakiejkolwiek innej partii. On nawet tego drugiego Kaczyńskiego nie znał. Widział go co najwyżej dwa razy w życiu, a raz mu tylko rękę podał, bo przez przypadek spotkali się na ulicy. Każdy kto twierdzi inaczej, dopuszcza się zniesławienia i działa w interesie grup chcących zniszczyć wizerunek tego największego (nie chodzi o wzrost) prezydenta.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Ten Komorek to bez honoru jest

 1. Na samym początku , zgodzę się z tobą co do chęci skonsumowania ,,ogóreczka ”, oczywiście po opłatku . Co do ,,Szmaciaka ”Króla , to takich jak on to 50 % siedzi i pierdzi w sejmowe fotele łącznie z byłym płatnikiem z PiS-u . Co do ,,Bulla ”, czyli gajowego z pod żyrandola i jego ,,Rozłożystej ” żony , pomijając KUL-owskie wykształcenie i seminaryjne obycie i ortograficzne wyczyny , to mam ich serdecznie dość , ponieważ rzygać mi się chce jak widzę tych ,,dzieciorobów ”obcałowujących brudne łapy hierarchów kościelnych i wiecznego klęczenia po kościołach . Nijakiego Dudy nawet nie biorę pod uwagę z racji obcowania z pederastami z PiS-u . Na prezydenta najbardziej pasowałby mi Palikot , który ma tak ładną żonę i do tego aktorkę , że taki Ogórek , może i apetyczny , ale co najwyżej może za księdzem tacę nosić .O innych kandydatach nawet nie warto wspominać bo wstyd .

 2. Wolę ” brak honoru ” u Komorowskiego niż ” patriotyzm ” dudowy, korwinowy, a zwłaszcza tego buca – kandydata narodowca!
  Bo jak teraz kurz spokojnie osiada na żyrandolu, w pałacu prezydenckim… to gdyby te indywidua objęły Urząd moglibyśmy własnych tyłków szukać w kosmicznym bezkresie, biorąc pod uwagę sytuację za wschodnią granicą.
  Mimo wszystko zastanawiam się nad oddaniem głosu na Palikota, choć wiem, że szans realnych nie ma. Żeby B. Komorowski był mniej kościelny- miałbym ułatwione zadanie. Czy kiedyś doczekamy na przykład, żeby wprowadzić ceremoniał świecki, państwowy dla uroczystości państwowych? Bo teraz to kompletnie oddali pole czarnym, a ci… każą sobie nie żle płacić. Poza tym: chciałbym też czasem poświętować, a te wszechobecne – ” religijne stękanie ” – mnie odstręcza:)))
  Stanisław

 3. ….bazylika mariacka wymaga szybkiej interwencji,wstępnie 9 mln złotych,gdyż grozi zawaleniem)))

  1. Jaki „pan” taki kram. Jak ktoś jest WŁAŚCICIELEM – w dodatku obrzydliwie bogatym, to niech sobie remontuje. Za komuny wyremontowano „kościółek” i oddano matolikom do użytku. Władze budowlane Gdańska powinny nałożyć karę za zaniedbania i brak troski o zabytek.

  2. To był kościół ewangelicki – oddać go prawowitym właścicielom. Kradzione nie tuczy !!!!

  3. Gospodarzem tej diecezji jest nijaki Leszek Sławoj – co przechlał pieniądze parafialne ??? Podobno chce gdzieś tam w Gdańsku stawiać nowy kościół – na to pieniądze ma???? Kurewstwo i nic więcej !

 4. Rany julek! odczepcie się od tego żyrandola, no! Poza pilnowaniem go prezydent robi także coś innego, np. podpisuje lub nie, ustawy. Jest szansa, że nie podpisze tego jedynego dokumentu, który jest coś wart, mianowicie może uzna, że jednak lepiej nie podskakiwać klerowi stosować nadal przemoc. Kościół bardzo pragnie poniżania kobiet i bicie dzieci. Przemoc? Jaka przemoc? Cholera, a może tego prezydent nie musi podpisywać?
  Ukłony – cheronea

 5. Komorek to cienki bolek alle relekcje wygra nie ma rzadnych kontr kadydatow: duda kukis ogorek korwin- mikis i podobni. Jeden powarzny kandydat to Janusz Palikot alle jego te dzbuki nigdy nie wybiera wkurwil strasznie narod

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s