Brał albo nie brał, odpowiedzieć nie chciał. Uciekł!

Jeśli ten Duda to już prezydent, to za cholerę nie rozumiem skąd w tym PiSie taka nadzwyczajna nerwowość. Skąd też to absurdalne przekonanie, że jakakolwiek próba dopytania się o szczegóły, uchodzi natychmiast za chamstwo i za wyjątkowo perfidny atak personalny. Tak, chodzi o redaktora Kulczyckiego.

icon-kreska

Mam wrażenie, że widzieliśmy dwie różne audycje, choć te same.

Wyglądający niczym dopiero co wyciągnięty z łazienki notoryczny onanista rzecznik Mastalerek, widział insynuację jakoby „redaktor Łukasz Warzecha opłacany jest przez sztab Andrzeja Dudy“.

Ja oglądając ten program, i to dwukrotnie, nie widziałem i nie słyszałem żadnej insynuacji (przynajmniej z ust Kulczyckiego), natomiast bez wątpienia słyszałem pytanie: „Czy pan bierze pieniądze ze sztabu wyborczego Andrzeja Dudy?“.

Jest wedle mnie zasadnicza różnica między „insynuować“, a „pytać“. I – co ważne – nie było to pytanie z dupy wzięte, tylko wynikało z agresywnej obsesji Warzechy na punkcie Komorowskiego, obsesji przybierającej formę insynuacji.

Też mam (nie od dziś zresztą) dojmujace wrażenie, że Warzecha to wynajęty przez PiS fajter, sowicie opłacany po to, by obsrywać wskazanego przeciwnika. Pytanie więc Kulczyckiego nie dziwi, natomiast dziwnym by było gdyby nie padło. I wiecie co, niech sobie ten Warzecha bierze kasę od PiSu, nie mam nic przeciwko temu, tylko niech nie ściemnia i nie udaje obrażonego. Bo „niezależność“ pana redaktora, jest mniej więcej taka, jak niezależnym kandydatem jest Andrzej Duda. To niby sportowe Porsche w stajni prezesa bez prawa jazdy.

Ludzie, błagam o nieco szacunku dla samochodów Porsche! Przecież Duda ma się do Porsche mniej więcej tak, jak trabant do samochodu terenowego. Proszę o rozwagę w szastaniu porównaniami!

Poza tym redaktoro-pisiaki, nie bójcie się przyznawać, że pracujecie za kasę. Człowiek za wykonaną pracę powinien domagać się zapłaty i powinien ją dostać. Jeśli pieniądze nie są kradzione, a uczciwie zarobione, to naprwdę nie wstyd do tego się przyznać.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Brał albo nie brał, odpowiedzieć nie chciał. Uciekł!

 1. Moim pierwszym samochodem był TRABANT … którego kupiłem za 50 dolarów , sam wyremontowałem i ruszając z pod świateł , zawsze byłem pierwszy przez jakieś 50 m. bo to był silnik od motocykla 500-tki , prawdą jest że potem mnie inne samochody mijały , ale satysfakcję miałem , a wtedy takie Porsche to widziało się na obrazkach . A jeśli chodzi [ ———- ] ale za pieniądze i tak to się kręci ….

 2. To proste: Duda jest teraz najważniejszym z tragarzy niosących w lud pisią świętość nad świętościami, czyli „polityczny testament” wielbiciela małpek o poranku, świętość równą wojtylemu pierdowi zawekowanemu w szkło przez Kapciowego. Jako taki podlega ( Duda i „testament”) szczególnej ochronie, na mocy świętych praw IV RP, moralnie obowiązujących również w IIIRP. Tak więc, kto na świętą świętość się zamachnie, to go niezależni ideowcy za stosownym wynagrodzeniem ochoczo w glebę wdepczą . I tyle…

 3. Jak porównać start kampanii Gajowego zwanego też Kotylionowym do startu kampanii Dudy – to nie ma czego porównywać . I choć Duda nie jest człowiekiem z mojej bajki ,to muszę przyznać ,ze przygotował się do wystąpienia ,za co jako polityk zasługuje na uznanie.
  Stąd tez obserwuję jak wszelkiej maści dziennikarskie prostytutki, w panicznym strachu próbują odwrócić uwagę od faktu ,ze jak tak dalej pójdzie to Gajowy przerżnie wybory.
  Mój znajomy dzieli wszelkiej maści dających dupy, na prostytutki i kurwy.
  Jedne to robią dla pieniędzy inne darmo ,bo lubią lub z przymusu bo ich alfons im każe .
  I na tym bym skończył porównywanie Panów Warzechy i Kulczyckiego .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s