50 twarzy Greya, jedna twarz Terlika

Absurd podobnie jak dno nie ma swojego dna. Bo zawsze znajdzie się coś lub ktoś, kto spod spodu zapuka. Podobnie jest z idiotą. Nie ma idioty na tyle skończonego, by można rzec, że to idiota doskonały. Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto jest jeszcze większym idotą. Acz w jednym należałoby się zgodzić, że Tomasz Terlikowski jak na razie spełnia wszelkie znane nam normy idioty doskonałego.

icon-red-line

grey-2-150218-1000

Terlikowski jest też idotą aktywnym, bo prawie nie ma dnia, żeby jakoś nie zaistniał. On najprawdopodobniej ma specjalnego doradcę, oraz zespół wysokiej klasy specjalistów od wymyślania ad hoc i na kolanie, kolejnych, odjebanych totalnie numerów.

No bo sami powiedzcie, że niezłym trzeba być kretynem, żeby zwracać się do minister kultury z apelem, by ta wstrzymała… wyświetlanie w kinach filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. A co ta niby miniter ma do tego filmu, w prywatnych pokazywanego kinach? No, nic nie ma. Równie dobrze Terlik mógłby pisać do ministra od handlu, żeby ten zrobił coś, bo w jego osiedlowym sklepiku nie ma jogurtu o smaku malinowym, zaś klienci terroryzowni sa truskawkowym.

Ludzie, on już nie jest chory facet, on jest dewiant!

Terlikowski zrobi aferę nawet na dworcu, kiedy nie spodoba mu się obściskująca się para. A ściślej facet, który przed wejściem do wagonu całuje żegnającą go kobitkę. Terlik wzywa wtedy policjantów, bo ta dwójka „swym nieobyczajnym zachowaniem w miejscu publicznym, narusza dobre obyczaje i porządek prawny“. A on akurat jest z bachorami, które chcąc nie chcąc „muszą obserwować tę demoralizującą scenę“. To jest ten właśnie poziom abstrakcji i absurdu moi mili.

Teraz wkurwia go film, bo pan z panią robią w tym filmie rzeczy, które on też pewnie chętnie by robił, gdyby tylko miał wyobraźnię, odwagę i jakąś normalną kobietę obok, a nie kapciowatą piczkę zasadniczkę, do użycia co najwyżej pięć razy na ćwierć wieku.

I to jest ten problem Terlika, kiedy udawne obrzydzenie, miesza się z niezdrową fascynacją. A jedyną kobietą która w tej sytuacji jest w stanie go zrozumieć, jest jego własna ręka.

Więc mój apel do ministra zdrowia dla odmiany jest taki: zrób pan coś dobrego w tym swym zasranym ministerialnym życiu, zrób pan po prostu coś z tym Terlikiem. NFZ panu nie wyszedł, kolejek pan się nie pozbył, ale może chociaż Terlikowskiego się pan pozbędzie, a nas od niego uwolni.

Bo bywało, że Terlikowski był nawet śmieszny, ale ten moment dawno już minął. Jego numery juz nudza i irytują i potrzebne są drastyczne roztrzygnięcia, a pan masz odpowiednią władzę by załatwić to bezboleśnie.

icon-red-line

PS. A film jak i książka, to niezmiennie totalne gówno, ale to zupełnie inny temat.

sex-dla-terlika-bigphoto
kawałek niewinnego seksu z dedykacją dla Terlika. Niech sobie bidok popatrzy, bo co innego mu pozostało…
Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “50 twarzy Greya, jedna twarz Terlika

 1. Jahu, miej zrozumienie dla życiowej kaliki i odpada – też byś się wkurwił, gdybyś widział, że inni dymają lachony jak wycięte z Playboya, a ty jesteś skazany na otłuszczony, zezowaty inkubator, który w dodatku za każdym wsadzeniem masz obowiązek zapłodnić. Mało kto przełknie informację, że bliźni ma w życiu lepiej, a już na pewno nie polokatolo.

 2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc.!!! Z ta drugą fotka to jednak przewaliłeś !!! Obrzydliwe !!!Ale to jest tylko moje zdanie – co sadzą inni ???? Ja bym to jednak wykasował !!!

  1. Zgadzam się! To już czysta pornografia i uważaj Jahu, bo pewnie masz kilku nieprzyjaciół. Oni mogą chcieć zrobić Ci kuku.

  2. W coż w tym obrzydliwego Bywalcu Drogi? Zwykły seks o którym po nocach Terlikowski marzy. Nawet niezbyt wyuzdany. Ten wyuzdany dopiero zacznę pokazywać.

 3. Krótki cytat, ( jest tego więcej). Według mnie idealnie opisuje tego Terlika, Cejrowskiego czy księży w rodzaju tego Wzroku czy Oka.

  Chłopak, od dziecka otrzymuje religijne pranie mózgu ze wszystkimi religijnymi obsesjami. Dorasta i z przerażeniem odkrywa, że dziewczyny mu obojętne, a inni chłopcy go pociągają. Po tresurze religijnej i w nietolerancyjnym otoczeniu zaczyna nienawidzić siebie i leczyć się pomocą patologicznej homofobii, by broń boże, go za pedała nie wzięto. Lata mijają, leczenie za pomocą codziennego klepania jaki to ten homoseksualizm odrażający nie pomaga. Chłopak jest po maturze, usiłuje udawać hetero albo ucieka do seminarium. Nienawidzi siebie, ale najbardziej nienawidzi takich jak on, którzy odważyli się być sobą i zaakceptowali swoją odmienność seksualną.
  Jeśli udaje hetero to z czasem żeni się. Kobiety mu obce, nie pociągają go, do seksu musi się zmuszać, co w końcu wywołuje nienawiść do nich – mizoginię.
  Jest na to lekarstwo i wymówka by seksu unikać – religia z kultem seksualnej czystości, kultem, embriona, zarodka, odrzuceniem środków antykoncepcyjnych i obsesyjną walką z nimi.
  I potem sperma mu się na mózg rzuca, jak się mówiło za moich czasów – dodał.

 4. Artykuł super, choć ja byłabym bardziej oględna i raczej nie podoba mi się wyrażanie się w ten sposób o Bogu ducha winnej pani Terlikowskiej. To trochę poniżej poziomu. Tak to widzę. Co do poglądów pana Terlikowskiego – to się zgadzam. Nie raz czytając co wypisuje, kładłam się spać w osłupieniu, które nie przechodziło nawet po przebudzeniu. Mam nadzieje, że kiedyś przejdzie 🙂 .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s