Dżihad jest dla nagich cycków

Oto kolejnych kilka słów o beznadziei religii. Pewien islamista z Anglii zrobił wykład na temat niewiernych. Nie jest chyba zaskoczeniem, że owi niewierni są dla tego wiernego czymś zupełnie nie wartym uwagi, acz dziwi z kolei, że poświęca im (nie tylko on zresztą) tyle uwagi.

icon-red-line

feministyczny-dzihad-150301-350Rozumiem, że to kwestia po wielokroć udowodnionego wyjątkowego poczycia niższości, ale mógłby się przynajmniej kontrolować i nie wygadywać głupot. Choć z drugiej strony oczekiwać jakiś madrości od wiernego, to zadaje się zbyt daleko idąca ekstrawagancja.

Do rzeczy jednak.

Kim są niewierni? To wyjątkowo proste: „Są mniej warci od mrówki! Mniej warci od robaków, od psów. Pies jest przynajmniej wierny. „

Najciekawsze zaś jest kwestia tak zwanego raju. Wy chrześcijanie, a zwłaszcza polscy katolicy doskonale wiecie co was czeka w raju. Sama słodycz, dobroć i – już widzę to drżenie i podniecenie – spotkanie z najlepszym synem Ojca czyli Wojtyłą. Muslemy też nie chcą być gorsi i oni także wiedzą dużo o raju i o swojej w nim przyszłości, właśnie dzieki takim wizjonerom jak ten odziany w szmaty pasterz z Anglii.

„Ludzie w raju będą siedzieć, będą wchodzić do swojego domu. Będzie tam klejnot. Wewnątrz klejnotu będzie łóżko. A w łóżku będą twoje hurysy, hurysy, hurysy…twoje dziewice o czarnych oczach. Będzie tam twoja żona. Ale nie tylko ona! Nie będzie tam sama. (…) Będą miały wiele ubrań, ale wszystkie będą przezroczyste. Tak jak wam mówiłem, dobrze mieć kobiety, które są nagie, ale lepiej mieć kobiety, które mają przezroczyste ubrania! To o wiele lepsze (…). Będziecie mogli widzieć jej nogę, wszystkie jej kształty. Wszystkie te wspaniałe rzeczy dostaniecie w raju! To jest lepsze, niż to życie”.

No, i tym samym wszystko się rozjaśniło. Już wiecie po co jest ten dżihad i po co ci wariaci w ręcznikach na łbie i na gębie giną taśmowo. Oni giną nie dla żadnego tam Allaha, tylko dla widoku gołej baby!

Ale trzeba być naprawdę stworzeniem o inteligencji kozy, żeby z tego powodu ginąć. Są przecież dużo lepsze, dużo prostsze i zdecydowanie mniej hardcorowe sposoby na popatrzenie sobie na gołą dupę, zresztą nie tylko popatrzenia… Czy te muslemy o tym nie wiedzą? Może by wpierw nas zapytali, zamiast dla kilku par nagich cycków i cipek robić kipisz i rewolucje.

(A poza tym, czy ktoś widział dziewice w niebie? No chyba tylko Matkę Teresę, ale jej nawet Terlikowski nie chciałby ogladać nagiej)

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Dżihad jest dla nagich cycków

  1. Jak sam wspomniałeś, Jahu, od wierzących w mzimu nie można oczekiwać myślenia. Gdyby myśleli, nie mieliby niewidzialnych ziomów, a zwłaszcza nie strzelaliby do jednostek jak najbardziej widzialnych i realnych w celu zrobienia mu dobrze. Religia i myślenie po prostu wykluczają się wzajemnie.

  2. Jak ktos czerpie radość i zadowolenie z seksu z koza, no to jakie inne wyobrażenia moze mieć o niebie?

  3. Tak na marginesie pewne tezy chyba są genetycznie wspólne dla rasy przyszłych panów.Żydzi również mówią podobnie o przyszłości w której będą tak traktować gojów.Żeby nie brzmiało to jak kalka,zostały usunięte hurysy.Widocznie rabini uznali viagre jako narzędzie szatana.Ale chyba im to przejdzie.Zwłaszcza za 10 lat,kiedy prezydentem USA ma być Żyd.

  4. Pastafarianie nie nastają na życie innych religiantów, a w niebie czekają na nich wulkany piwne!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s