Olej Dudę zagraj w Lotka

dudolotek-150319-1100550

Portal wPotylice dokonuje tylko słusznych wyborów, oraz stosuje nieszablonowe metody łączenia reklamy z istotnym przekazem politycznym. Po wielokroć mieliśmy na to żelazne dowody i w związku z tym nic nie jest w stanie nas zakoczyć. Twierdzę nawet, że wPotylice przeciera w tej dziedzinie nowe szlaki. Po prostu tak działa geniusz braci Karnowskich.

icon-blackline-200

Dowodem wyjątkowej fantazji niechaj będzie poniższa fota, czyli tak zwany zrzut z ekranu. Reklama Lotka jest istotniejsza od reklamy kandydata Dudy.

dudolotek-150319-1100550

To nawet dość logiczne. Bo przecież 17 baniek, to jednak 17 baniek. Ciężar swój mają. A Duda jaki ma za przeproszeniem ciężar? Osiemdziesiąt kilo w gaciach i w skarpetkach, ale już bez butów. Czyli taki tam sobie małopolski chujek bez większej wartości, i  gdzie mu tam łajzie do tych siedemnastu milionów.

Natomiast to co mimo wszystko dziwi nieco, to owa niezrozumiała kompletnie nonszalancja portalu wPotylice. No bo jak by nie patrzeć, ten Duda to jest jednak ich kandydat, ich miś, ich lala i ich zabawka i zamiast na niego chuchać, zamiast go fotoszopować, by był jeszcze większym ciachem niż jest, to bez pardonu zakrywają go reklamą. I to jaką reklamą?! Hazardem proszę państwa Dudę zakryli!

A to z kolei doprowadza do wniosku, że go raczej w dupie mają, bo dobrze wiedzą (choć udają że jest inaczej), iż szansa wybrania go prezydentem jest mniej więcej taka, jak szansa trafienia tych 17 baniek. Stąd mnie akurat to zestawienie bardzo się podoba, bo takie życiowe jest. No, to pozostańmy w dobrym nastroju…