Olej Dudę zagraj w Lotka

Portal wPotylice dokonuje tylko słusznych wyborów, oraz stosuje nieszablonowe metody łączenia reklamy z istotnym przekazem politycznym. Po wielokroć mieliśmy na to żelazne dowody i w związku z tym nic nie jest w stanie nas zakoczyć. Twierdzę nawet, że wPotylice przeciera w tej dziedzinie nowe szlaki. Po prostu tak działa geniusz braci Karnowskich.

icon-blackline-200

Dowodem wyjątkowej fantazji niechaj będzie poniższa fota, czyli tak zwany zrzut z ekranu. Reklama Lotka jest istotniejsza od reklamy kandydata Dudy.

dudolotek-150319-1100550

To nawet dość logiczne. Bo przecież 17 baniek, to jednak 17 baniek. Ciężar swój mają. A Duda jaki ma za przeproszeniem ciężar? Osiemdziesiąt kilo w gaciach i w skarpetkach, ale już bez butów. Czyli taki tam sobie małopolski chujek bez większej wartości, i  gdzie mu tam łajzie do tych siedemnastu milionów.

Natomiast to co mimo wszystko dziwi nieco, to owa niezrozumiała kompletnie nonszalancja portalu wPotylice. No bo jak by nie patrzeć, ten Duda to jest jednak ich kandydat, ich miś, ich lala i ich zabawka i zamiast na niego chuchać, zamiast go fotoszopować, by był jeszcze większym ciachem niż jest, to bez pardonu zakrywają go reklamą. I to jaką reklamą?! Hazardem proszę państwa Dudę zakryli!

A to z kolei doprowadza do wniosku, że go raczej w dupie mają, bo dobrze wiedzą (choć udają że jest inaczej), iż szansa wybrania go prezydentem jest mniej więcej taka, jak szansa trafienia tych 17 baniek. Stąd mnie akurat to zestawienie bardzo się podoba, bo takie życiowe jest. No, to pozostańmy w dobrym nastroju…

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Olej Dudę zagraj w Lotka

 1. Co do geniuszu Karnowskich , to faktycznie , nikt im nie dorówna …w każdym razie doszli do wniosku , że reklama LOTKA więcej im przyniesie , jak przegrany Duda , który jak się okazuje to taki kryształowy on nie jest , a może i bardzo umoczony . No bo kto przy Kaczyńskim nie umoczył …on każdego zdeprawuje …a potem albo się jest ,,technicznym ” , albo ,,namaszczonym ”….wazeliną .

 2. podobnie jak >>jsg<< uważam,że pasek powinien być trochę wyżej. Umieszczenie informacji o kasie na wysokości ust było zabiegiem uczciwym, przypominającym, że nie ma co kampanijnie pieprzyć o miliardach na „ratowanie” Ojczyzny, skoro 17 milionów ( podobnie jak mgnień wiosny ) jest na wyciągnięcie ręki i bardziej realne. To, ile Karnoszczaki – w obliczu odcięcia od finansowego cycka Biereckiego – wzięli za taką reklamę od Totalizatora, pozostanie tajemnicą, na pewno bosi i głodni chodzić nie będą, zresztą, oni są jak glisty ludzkie: w każdej dupie będzie im dobrze, byle „papu” było pod dostatkiem…

  1. Reniu:)
   Zeby zrobić z Dudą to , co proponujesz, trzeba by być: zdegenerowanym homoseksualistą. Bo myślę, że żaden szanujący się – by tego nie uczynił:)))
   Stanisław

  2. Stanisław ! Renia nie musi być Kaczyńskim , żeby ,,jebać Dudę ” ona jest kobietą i powiedziała to w przenośni zapatrzona w te 17 baniek ….które by z całą pewnością wolała ….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s