Duda przeciwko Dudzie

Źródła zazwyczaj nieźle poinformowane donoszą, że szykuje się dudzia wojna. Duda związkowiec, Dude kandydata, oraz jego ludzi, o stosowanie niedozwolonych praktyk. I pyta: jak to się dzieje, że po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „duda“ jako pierwszy zawsze wyskakuje kandydat Duda, a związkowiec Duda nie łapie się nawet na koniec pierwszej strony wyników?

Duda związkowiec jest święcie przekonany, że mam do czynienie z ewidentnymi i zaplanowanymi działaniami na jego szkodę, mającymi na celu zdyskredytowanie zarówno jego jako lidera związkowego, oraz samych związków. Takie działanie nie przystoi komuś, kto chce zostać prezydentem Polski.

Sprawdźmy więc jak sprawy się mają

Wpiszcie sobie w Googla hasło „duda“. I co? Otóż w pierwszej kolejności wyskakują takie na przykad wyniki: Andrzej Duda/Facebook, Andrzej Duda – Wikipedia, Wolna Encyklopedia, Andrzej Duda – kandydat na prezydenta, Andrzej Duda – Twitter, a o drugim Dudzie nota bene Piotrze, cisza.

Kończy się pierwsza strona i nigdzie, najmniejszego nawet śladu, nawet mikrośladziku po Dudzie związkowcu, jakiejkolwiek nawet sugestii, że istnieje ten drugi Duda, kto wie czy nie ważniejszy, bo prominentny jednak watażka, związkowy lider, chłop z jajami do kolon i z kolanami do pięt, prawdziwy ktoś, a nie jakiś mdły chujek z Krakowa.

Ba, kończy się druga strona, i też ni chuja. Piotr Duda nadal nie istnieje, a Andrzej Duda znany też jako Doda polityki,  jak najbardziej!

No, ale pewnie będzie lepiej jak wybierze się sekcję grafika, czyli zdjęcia.

Rzeczywiscie jest postęp, ale jest też i podstęp. Bo galerię otwiera i długo jej lideruje niestety Andrzej Duda, a poszkodowany i prześladowany Piotr, gdzieś tam cichcem przycupnął w drugim rzędzie, w zdecydowanej defensywie będąc, z fotkami które o pomstę do nieba wołają. Chodzi o to, że nie zaufałbym nigdy facetowi o takim wyglądzie.

Więc jak tak się spokojnie problem przeanalizuje to dopiero robi się problem

Śmiem przeto przyznać rację Dudzie związkowcowi, że sztab Dudy kandydata, a kto wie może i sam kandydat Duda osobiście, chcąc się ogrzać w blasku znanego i haryzmatycznego przywódcy i powieść na jego sławie, wypromować się na jego plecach, robią wszystko, aby go zdjąć z widoku, ukryć i w ten sposób poniżyć.

Ale ich niedoczekanie.

Nie po Duda związkowiec rozpierduchy robi, opony pali i nie takie pożary benzyną gasi, żeby rady sobie nie dać i przestraszyć się jakiegoś cieniasa z Małopolski. A poza tym jak chłopaki Piotra z siekierami, łańcuchami i flaszkami z benzyną pod tego Googla podejdą, to zaraz się okaże kto pierwszy wyniki wyszukiwania będzie otwierał.

icon-ostrzezenie-81518-8

Jeśli ten wpis ci się podobał, możesz lajknąć fanpejdż strony na Fejsbuku

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Duda przeciwko Dudzie

  1. Eksperci Gógla wysłali do związkowego Dudy mail’a o treści:

    zmień se bucu nazwisko z duda na dupa , to będziesz lepiej pozycjonowany, może nawet ktoś ci anal zaproponuje, ale pamiętaj, że jakbyś się nie obracał, dupa i tak będzie zawsze z tyłu. Twój team Gógle’a <<

    1. McQuriosum ! A może ta styropianowa duda sama się wykasowała w „Góglach” aby sobie wstydu oszczędzić. Przecież te podrygi tej „pierwszej” dudy, to taniec śmierci wyborczej. ON JUŻ PRZEGRAŁ WYBORY. Robił zbyt wysokie podSKOKI. Koniec !!!!

  2. Powinni obaj zniknąć raz na zawsze , lecz niestety nie znikną …bo związkowiec poznał poczucie władzy i dobrobyt pasożytniczy , a drugi jako kukła technicznie sterowana , niczym nie ryzykuje i też ma dobrze …chociaż mógłby mieć lepiej jak by został prezydentem …takie normalne mendy ludzkie …

  3. Andrea – nie wiem jak Tobie, ale mnie ta „kampania” podoba się co raz bardziej. Polacy się rozbiesili i „żądają obietnic”. Ta Duda sypie obietnicami – jak z dziurawego rękawa i tak się zapamiętał, że już sam nie wie co obiecywał a czego jeszcze nie. Ciemny lud tez się już pogubił i nie pamięta czego już żądał, a czego jeszcze nie. Jest wesoło. A kandydaci do kandelabra – super egzotyczni o urodzie także egzotycznej. Jest kabaret a tam gdzie kabaret jest i pośmiewisko. Nie słyszałem aby jakiś kabareciarz został prezydentem jakiegoś kraju.Kiedyś już tego próbował J.Pietrzak oraz ten od Partii Przyjaciół Piwa. W końcu Polska to wolny kraj – każdy ma prawo być błaznem.

  4. Ja tam mam wszystkie dudy w…. no wiecie gdzie.Wiadomo – jest to instrument dmuchany a nawet dymany. Jahu – to zdjęcie papy na papa sedesie KAPITALNE. Zrobiłem sobie odbitkę i duże powiększenie. Poczekam na tych, co chodzą i kolędzą – chcę widzieć ich miny !!!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s