Elementarne poczucie prawa i sprawiedliwości

Nie jest tak, że się cieszę, bo trudno się cieszyć z nieszczęścia innych, nawet jeśli ci inni to za przeproszeniem złamane chuje i ciecze pozaustrojowe. Przeto napisze tak: współczuję Mariuszowi Kamińskiemu, że prawdopodobnie będzie musiał sobie pokiblować, na szczęście za własne grzechy i że będzie musiał się w tym wiezieniu sporo nagimnastykować, żeby mu z dupy nie zrobili kondensatora już w pierwszym tygodniu. A i pewnie tak zrobią.

icon-blackline-200

Kamiński zapytany tuż po ogłoszeniu wyroku o komentarz, raczył się wyrazić, że „wyrok godzi w elementarne poczucie sprawiedliwości, jest kuriozalny, rażąco niesprawiedliwy i niezrozumiały”.

Co oczywiście diametralnie kłóci się w z odczuciami społecznymi, w tym i z moimi.

Wyrok bowiem jest właśnie wyrazem i przykładem elementarnego poczucia sprawiedliwości i w nic nie godzi. Dowodzi zaś, że wszelkiego typu psychopatyczne gnidy, miernoty i amatorzy prowokatorzy, którym ktoś przez pomyłkę a nawet z rozmysłem dał władzę,  muszą się liczyć z konsekwencjami niewłaściwego się z nią obchodzenia.

W tym sensie więc panie Kamiński, wyrok na pana wydany, jest absolutnie sprawiedliwy i jak najbardziej zrozumiały. No bo jak ktoś ewidentnie łamie prawo i swobody obywatelskie, sądząc, że jest bezkarnym geniuszem a jest zwykłą łajzą, to musi się liczyć z takimi właśnie bolesnymi konsekwencjami.

A konsekwencje bolesne będą, bo gwałcona co wieczór tak chuda i koścista dupa, musi boleć, nie ma na to rady. Z czasem się przyzwyczai i może nawet będzie się jej to podobało. A poza tym nie przesadzajmy, to ostatecznie tylko trzy lata. 

Drugim pacjentem który będzie siedział na wczasach na koszt państwa jest nijaki Wąsik, czyli to ten zdaje się amator podsłuchiwania podsłuchów, który wygląda i się zachowuje mniej więcej tak jak się nazwywa. Niestety w wiezieniu nie będzie tego typu aparatury, więc jedyne płyty jakie przyjdzie mu słuchać, to będą te podłogowe. W sanatorium do którego trafi jest z pewnością wielu takich pacjentów, którzy sprowadzanie Wąsika do parteru uznają za ulubione zajęcie. Od tych płyt nie daj boże stanie się jeszcze melomanem.

Pytanie zasadnicze, które mnie jeszcze przy tej okazji dręczy, jest takie mniej więcej, czy i kiedy posadzą wreszcie pana Ziobrę.

Bo o ile Wąsik to leszcz i popychadło, a Kamiński zwykła sucha dupa, o tyle Ziobro to towar specjalnego sortu o którego jaja będzie się bić kilku takich, którym dokumentnie spierdolił życie. Bo oni proszę państwa wszyscy pospołu (plus do tego przywódca sprawczy tego burdelu Kaczor), wcale wbrew legendzie nie zajmowali się tropieniem korupcji i wyłapywaniem zbójów. Oni zajmowali się tępieniem politycznej konkurencji, osobistych wrogów pana Kaczyńskiego i innych, zazwyczaj normalnych ludzi, byleby tylko w sprawozdaniach wszystko ładnie wyglądało a Szef był zadowolony. Bo bandytów to trzeba było złapać, a zwykłych ludzi plus tych którzy Prezesowi w szkodę weszli, pełno kręciło się po korytarzach i po ulicy, wystarczyło więc tylko wskazać palcem. No, to teraz być może nadszedł czas zapłaty.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Elementarne poczucie prawa i sprawiedliwości

 1. A ja właśnie cieszę się z tego , że ,,Suchar” będzie przez trzy lata spał koło bardachy z rozkalibrowanym dupskiem . Zasłużył sobie jak mało kto , dziobiąc swoim brązowym nosem dupsko kaczyńskie . Oczywiście Kamiński to mały zapijaczony obsraniec , pomagier melepety Ziobry i platfusa Kaczyńskiego . Ziobro powinien już dawno siedzieć za Blidę co to się zastrzeliła z pistoletu trzymanego przez PiS-funkcjonariuszkę , a Kaczyński za śmierć całego wylotu Smoleńskiego i nie tylko .

 2. Spokojnie Revel. Coś mi się wydaje, że to tylko przedwyborczy wałek. Wyrok nie jest prawomocny. Donald były premier Tusk nie przypadkiem nie śpieszył się z osądzeniem IV RP. W ten sposób wygrał drugą kadencję, a Kopacz z Komorowskim może ugrać i trzecią. Wszyscy się boją IV RP, a to najlepszy argument, póki nikogo z ojców tej IV RP nie osądzą prawomocnie. Jak to mówią: – Kiedy miecz Damoklesa opadnie, wszystko staje się proste i jasne. Póki nie spadnie, można wszystkich trzymać w szachu. Więc po co zarzynać kurę znoszącą złote jaja wyborcze?

 3. PS.
  Bardzo sobie cenię akurat ten wyrok. Szkoda jednak, że to wyrok pierwszej instancji podlegający zaskarżeniu w trybie apelacji.

 4. Pamiętam jak trwały boje o OBUDOWANIE M. Kamińskiego – CBA. Przecież ta zbójecka organizacja od samego początku – była tworzona, pod niego!!! Przy radosnym współudziale – w głosowaniu – Platformy Obywatelskiej!!!
  To pierwszy krok w dobrą stronę. Chodzi o wyrok. Ale: zbyt póżno, bo karać należało natychmiast, po zmianie władz! Teraz: ze zwykłego szczurowatego bandyty – będą robić bohatera, ” męczennika ” – walki z korupcją. Znam gorszych bandytów IV R.P. To:
  kaczyński, macierewicz, ziobro, waszczykowski, wielu innych, którzy , realizując własne scenariusze – niszczyli wielu ludziom: życie, kariery – nie ponosząc żadnej odpowiedzialności!
  A zbrodnia dokonana na B. Blidzie? Czy ktoś poniósł karę? A bandycka likwidacja WSI, narażenie życia naiwniaków, którzy podjęli się z nimi- współpracy? A ” wystawienie „, poprzez likwidację WSI, naszych misji wojskowych? Ilu ludzi zginęło? Ilu było bestialsko zamordowanych, w odwecie?
  Wyrok zapadł w I instancji. Druga instancja – będzie na pewno bardziej pisowata i… wyrok uchyli, jak to już 2 razy było, w tej samej sprawie!
  Stanisław

 5. Wyszkolenie dobrego agenta, lojalnego i oddanego Polsce kosztuje miliony! Macierewicz rozwalił WSI, zniszczył sieć agentów! Potem, w parę tygodni ” szkolił ” swoich szczeniaków, do podjęcia pracy w tym fachu! Głupich, tępych, ale wiernych wolsce!!! Nie Polsce!
  Podważył i zniszczył bezpieczeństwo tych, którzy Polsce zawierzyli, podejmując współpracę! WSI – przypominam, że to była służba zweryfikowana, służąca wolnej, demokratycznej Polsce! jeśli były tam: nieprawidłowości, przekręty, naruszenia prawa – to trzeba było je naprawiać – nie likwidować całość! I to w chwili, gdy Polska była tak aktywna na frontach zewnętrznych.
  W tym temacie – w pełni popieram odosobnione stanowisko B. Komorowskiego.
  Stanisław

 6. Mniej znanym jest fakt, że grający wówczas rolę premiera, ponoć prawnik, Jarosłw K. powołał na szefa CBA amatora Kamińskiego, który nie miał Poświadczenia Bezpieczeństwa, czyli nie miał dostępu do informacji niejawnych!
  Fakt ten ujawniła kontrola ABW – takich orłów było w CBA, oprócz szefa, znacznie więcej!

 7. Zgadzam się z opinią Mruka, w Najjaśniejszej Pomrocznej do perfekcji opanowano manipulację ciemnym ludem, bądź co bądź stanowiącym większość.
  W mojej opinii skazany to wyjątkowa gnida, życzę mu głębokich przeżyć.

 8. Zginął od własnej broni ! Ale on był tylko „figurantem”, tak mówią w tej branży, i został poświęcony, jak ofiarny cap na stosie…, ale Ci którzy uprawomocnili te działania – gdzie się byczą ? Dalej funkcjonują w 3 RP, i są obsrani, ale qurva nietykalni…..-cuda nadwiślańskie…

 9. Chciałbym zwrócić uwagę na odwagę pana Sędziego. To chyba pierwszy taki przypadek. Okazuje się, że można. A ja jestem pewien, że warto. Wreszcie. Więcej takich niezawisłych, a szczególnie niezależnych, a niektórym oszołomionym ręka zadrży przed podpisaniem „wyroku”, bez wyroku. Czas najwyższy na tego typu hamulec w postaci pieprznięcia w łeb. Czas najwyższy.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s