Poświąteczny przewodnik po biskupich stołach

Nie odkryję niczego nowego, jeśli napiszę, że tak zwane święta, czyli taki sobie długi weekend wczesnowiosenny, minęły jak zwykle ukraszone intelektualnymi ekscesami kolegów biskupów. Wszelkiego rodzaju biskupów: od tych najgłupszych, którzy w przewadze, do jako tako czytatych i kumatych. Każdy z nich czuł się w obowiązku zabrać głos, każdy dał upust własnym abicjom by opowiedzieć jakąś pierdołę. Idzie im to tak łatwo, jak kurze łatwo znosi się jajko.

icon-blackline-200

Palmę pierwszeństwa w świątecznym panteonie idiotów, bez wątpienia dzierży pan biskup Gądecki. Sławę i wręcz nieśmiertelność, zapewniły mu te oto słowa wypowiedziane przy okazji wielkanocnych życzeń.

„Niech małżeństwa dotknięte krzyżem bezdzietności nie ulegają pokusie użycia złych i niegodnych metod poczęcia dziecka“.

To oczywiście nie pierwszy pierd pana Gądeckiego, specjalisty od wyrafinowanego pierdzenia mózgiem zamiast zwyczajowo dupą. Z tego też powodu, nie widzę za bardzo potrzeby komentowania tego, bowiem nie da się sensownie skomentować słowa ludzi „dotkniętych krzyżem bezgranicznej głupoty, ulegających pokusie użycia złych słów w niegodnym celu“.

Tak, Gadecki to człowiek z niepokojącymi zaburzeniami psychicznymi i dalsze zajmowanie się jego ekscesami, miało by znamiona znęcania się nad człowiekiem chorym i niepełnosprawnym. Zostawmy go więc w spokoju, niech parcieje.

Inni biskupi też dali czadu.

Cwaniaczek z Łodzi czyli Jędraszewski, nie chciał być gorszy od swego szefa (czyli owego Gądeckiego). Też myślał o in vitro, bo strasznie ich ta metoda niepokoi, tak jak by ich osobiście tą pipetką w klinice zapładniali.

„Jak można z jednej strony (…) widzieć w Janie Pawle II autorytet, (…) a z drugiej strony wprowadzać tego rodzaju prawo, które uderza w przyszłość narodu polskiego i podejmować decyzje sprzeczne z nauczaniem Ojca Świętego“.

Rozumiecie coś z tego? Jak in vitro może uderzać w przyszłość narodu polskiego? No przecież im więcej dzieci (nie ważne jaką metodą zrobionych), tym dla tego narodu lepiej. Więcej tego narodu, więcej dzieci do ruchania przez kolejne zastępy i pokolenia księży i biskupów, więcej mięsa armatniego, więcej taniej siły roboczej, więcej owieczek do strzyżenia. Biskupi słysząc o in vitro powinni być wręcz zachwyceni, a nie zasmuceni jak teraz.

Nie wnikając w szczegóły, bo w szczegółach biskup Jędraszewski może się pogubić, powiem też, że in vitro to poprostu konieczność, zaś rok pawłowy, to fantazja i efekt ciężkiej schizy kilku wyrywnych parlamentarzystów. Poraża więc ta wyjątkowa naiwność arcybiskupa, ten szokujący brak wiedzy, zrozumienia procesów społecznych i umysłowe ograniczenia. To po prostu nie przystoi, żeby biskup był takim tępakiem.

I nie przesadzajmy ze znaczeniem tego Roku Jana Pawła II.

Przecież dla zdecydowanej wiekszości Polaków, Wojtyła to tylko zabawny dziadek z kremówkami, który poza politowaniem nie budzi już jakiejś większej refleksji, bo niby dlaczego.

To czywiście niezaprzeczalna zasługa panów biskupów, tych pokroju Gadeckiego i Jędraszewskiego, bo to przecież ci panowie, w zdobnych sukienkach (ach ten gender), zrobili z Wojtyły idiotyczną kukiełkę, wychodząc z założenia, że to lepiej działa na ciemne masy. Chcieliście, więc macie! Wasz rok a papieża i tak wszyscy mają w dupie.

Przyboczny papieża, Dziwisz, też błysnął.

W kazaniu w Kalwarii Zebrzydowskiej wspomniał o skandalu jakim jest dopuszczenie do sprzedaży i to bez recepty, pigułek wczesnioporonnych. Dziwi mnie jego niepokój, bo przecież jesli nawet zajdzie w ciążę ze swoim sekretarzem, to łykać tego świństwa nie musi, przymusu nie ma. Wystarczy, że łyka viagrę.

Co ciekawe, to mówi to i larum podnosi facet, który sam dopuszcza a nawet wprowadza do sprzedaży różne śmieci po Wojtyle zwane relikwiami, duzo bardziej szjkodliwie i obrzydliwe, niż najbardziej nawet nieudana pastylka na zygoty. Mógłby gość wyluzować, prawda?

Chciałem jeszcze wspomnieć o Głodziu…

by dać mu satysfakcję. Tym bardziej, że on dla odmiany nie o in vitro rozprawiał, tylko o związkach jednopłciowych. Mówił:

„Szyderstwem z rodziny są projekty legalizacji prawnych związków jednopłciowych. (…) To są prawdy fundamentalne i niezmienne i nigdy Kościół od nich nie odstąpi.“

Nawet go rozumiem. Bo gdyby te związki były legalne, to jakby go sekretarz zdradził albo porzucił, to wtedy w grę (gdy prawnik sprytny i sąd orzekł by rozpad związku z winy Głódzia), wchodził by podział majatku. A na kim jak na kim, ale na Głodziu jest co dzielić. A tak, jak legalnych związków nie ma, to i sprawy nie ma. Ot, niegroźny konkubinat bez jakichkolwiek skutów prawnych.

O innych biskupach, nadbiskupach i arcybiskupach już nie wspominam, bo i tak tekst nieco przydługi wyszedł i pewnie nikt go do końca nie przeczyta. Do następnych świat przeto.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Poświąteczny przewodnik po biskupich stołach

  1. Wychodzi na to , że prawdopodobnie rodziców Gądeckiego dopadł KRZYŻ BEZDZIETNOŚCI , więc go NIEGODNIE POCZĘLI , za co niegodnie poczęty Gądecki z tej rozpaczy modli się do KRZYŻA BEZGRANICZNEJ GŁUPOTY …..! Innego wytłumaczenia nie ma , chyba , że Gądecki to normalny idiota ..

  2. Biesiady Judaszy, i Faryzeuszy, ale kogo Oni sprzedadzą teraz, a raczej za ile, ile….., i tak żerują pasożyty- paciorkowce od wieków..

  3. Jahu, wyszły na jaw pełne stenogramy pogawędek w wiadomym kokpicie. I się poruta zrobiła, bo wychodzi na to, że kabina pilotów w trupolewie była czymś w rodzaju deptaka – każda łajza mogła tam wleźć i wydawać dyspozycje. Szwejowa prokurakurwa wije się jak piskorz, żeby wmówić publice, że białe jest czarne, a nawet różowe. Napiszesz o tym? Niby nihil novi sub sole, każdy, kto ma więcej zwojów nerwowych niż dżdżownica, od dawna o tym wiedział, ale zawsze to satysfakcja, kiedy skurwiele wyją z bezsilnej wściekłości.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s