Boguś, ty jak zwykle nic nie wiesz!

Dziennik Rzeczpospolita pod przywództwem intelektualisty z Nowej Huty Chraboty, by podnieść się z rynsztoka w którym zalega, wyspecjalizował się w drukowaniu przemyśleń różnych dziwadeł. No, proszę mi powiedzieć, jak można w takiej sytuacji mieć zaufanie do gazety i traktować ją poważnie, tym bardziej że i o na chce uchodzić za poważną, która regularnie drukuje rzygi choćby Terlikowskiego, a ostatnio Rymanowskiego? No nie da się!

icon-blackline-200

Już tytuł wywiadu z gościem rzuca na kolana: „Wciąż nie wiemy, co się stało w Smoleńsku“.

No więc po kolei.

Rymanowski to – dla przypomnienia – jeden z czołowych dziennikarzy TVN, specjalizujący się w robieniu dość tandetnych i płytkich widowisk, czasami też wywiadów, polegających głównie na wzajemnym szczuciu na siebie niezbyt lotnych polityków.

W „Kawie na ławę“, programie który Rymanowski firmuje, zazwyczaj tacy właśnie pojawiają się polityce, a wzorcem intelektu jest tu poseł Kłopotek. Każdy kto Kłopotka choć o centymetr przerasta, z zasady nie nadaje się do programu. Dotyczy to również prowadzącego program.

Nie pamiętam kiedy i czy w ogółe słyszałem jakiekolwiek mądre pytanie, które zadał by Rymanowski. W tym też sensie nie za bardzo dziwi mnie jego zacytowane tu oświadczenie, że jakoby „wciąż nie wiemy, co się stało w Smoleńsku“. Wiemy Boguś, tylko ty kurwa jak zwykle nic nie wiesz!

Tak, to wystawia Rymanowskiemu fatalną cenzurkę, acz – tak na marginesie – jest to cenurka pasująca bardzo do standardów TVN. Chodzi o to, że Rymanowski za bardzo się nie wyróżnia.

Raz więc jeszcze podkreślam, jeśli dorosły i na swój sposób rozumny facet, mieniący się na dodatek dziennikarzem, mówi dzisiaj, że nie wie co się stało w Smoleńsku, to znaczy że w ogóle nie wie gdzie żyje i kompletnie nic nie rozumie i jest pierwszej wody, doskonałym wręcz matołem. I wcale nie jest usprawiedliwieniem, że intelektualnie choruje tylko dlatego, że zadaje się z Wassermannówną. Ma to oczywiście jakiś wpływ, bo Wassermannówna infekuje, ale nie demonizujmy tu tej blondynki. To nakręcona lala, ale nie jedyna sprawczyni zaślepienia Rymanowskiego.

Deklaruje Rymanowski: „Jestem dziennikarzem i moim pieprzonym obowiązkiem jest szukać prawdy. Mieć wątpliwości i rozmawiać z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia“.

No, nie jest dziennikarzem ten Rymanowski, jest co najwyżej dzienniarskopodobną kukiełką, trybikiem w złowrogiej maszynie pod nazwą szczujnia.pl. Kiedy na stole leży cała masa jednoznacznych dowodów co faktycznie zdarzyło się w Smoleńsku i dlaczego się to zdarzyło, kwestionowanie tego jest jedynie tandetną dość ekstrawagancją. Tak, trzeba mieć wątpiwości i rozmawiać z ludźmi, ale zasadniczego przebiegu wydarzeń nie ma co kwstionować. A zresztą… co mnie to kurwa obchodzi?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Boguś, ty jak zwykle nic nie wiesz!

 1. TVN coraz częściej przypomina pisowskie kurewstwo!
  Owszem… przedstawiają – czasem – opinie, dowody i fachowe wyjaśnienia, prawdziwych specjalistów.
  Ale… zaraz potem – dla równowagi – prezentują ” wywody ” pierwszego lotnika R.P. – qtasa macierewicza& s-ka!
  I… ” opiniami ” politycznych debilów, chcą na siłę, zrównoważyć przedstawione – wcześniej – fakty! Jest to: najwyższa forma ” obiektywizmu „, / według nich / , bo przecież: starają się wysłuchać ” obu stron ” !
  Zapominają, karły i skurwysyny, że:
  Nie można równoważyć: dowodów i opinii specjalistów – bełkotem szaleńców!
  Sorry, ale ja już tego gówna nie trawię.
  Stanisław

 2. Czy samo to zdjęcie, gdzie : Rymanowski na spółkę z Wassermanówną – prezentują jej gówniane dziełko, nie stanowi dowodu i nie powinno stać się powodem do: wyrzucenia ” żurnalisty ” na zbity pysk?
  Stanisław

 3. Często używam określenia do tzw. dziennikarzy „3 RP” PAPARAZIAKI, a nawet posuwam się dalej, i rozszerzam to, o GÓWNOJADY- muchy na pastwisku, czekające na świeży, ciepły placek krowiego łajna…, a tvn, szczególnie tvn 24 jest tego dobitnym przykładem, każdy bzdet potrafią maglować dniami/nocami, jak nową dziwkę w burdelu(słychać, i widać !) Ale tylko jeśli to nie dotyczy ich”barłogu”- spr. Durczoka np. Ps. Kawa na Ławę powinna mieć tytuł ŚMIECHU WARTE !

 4. Rymanowski dziennikarz? Uśmiałem się Revel. Popełniłeś dowcip roku.

  TVN24 dziennik? Od czasu tzw. afery podsłuchowej z Begerową i korumpującym politycznie w imieniu PiS Mojzesowiczem oberwało im wszystkie jądra i pozbawiło kanał resztek zawodowego profesjonalizmu. Właściciele z zarządem zrozumieli, że robienie faktów może obrócić się przeciwko nim samym, zwłaszcza gdy JarosławPolskęZbaw pogroził im swoim krótkim a grubym paluszkiem. Zajęli się więc głównie wyrabianiem gówna (intelektualnym równaniem do poziomu Kiepskich i Badziewiaków), a przede wszystkim zysków dla wierzycieli z Kajmanów.

  Dlatego od lat bojkotuję wszystkie stacje TVN z wyjątkiem TVN Meteo. W prognozach pogody nie da się kłamać i robić faktów, a i prezenterki, mimo upływu lat, nadal przyciągają wzrok podrasowaną przez wizażystów urodą, aczkolwiek wciąż nie intelektem. Intelektowi wizażyści niestety nie pomogą. Nie zastąpią trudu nauki i nie wyrobią poczucia dystansu do TVN-owego Mordoru.

  Cóż. Nie każdy kraj zasługuje na BBC na ten przykład.

  PS.
  Moim zdaniem, to co wyraziłem w sprawie TVN, dotyczy w takim samym stopniu wszelkiego abonamentowego szajsu opanowanego przez Peowski prokościelny styropian. O Polsacie nie wspominam, bo Polsat nigdy nie krył swojego uwielbienia dla kiepskiego i badziewiakowatego poziomu. Pozostali równają do poziomu narzuconego przez głównych graczy. Szkoda, że nie dostrzegają, że ci, którym coś się tli jeszcze pod czaszką, już dawno nie oglądają tego łajna z sikami.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s