Jesteśmy bardziej śmieszni niż ci putinowi motocykliści

Jeśli ktoś by mnie pytał, a sprawa jest jak widzę ciągle jest gorąca, to w nosie mam,  czy ruscy motocykliści przejadą przez Polskę, czy może nie przejadą. Acz skoro mają wizy, mają ochotę, niech jadą, ich prawo. Nie bardzo mnie też interesuje w jakim celu sobie tu będą jeździć, byleby tylko zgodnie z prawem, bo motocyklistów niezależnie od narodowości, rasy i maści, uważam za potencjalnych zabójców.

icon-blackline-200

Śmieszy mnie to polskie nadymanie się i stroszenie piórek, w którym zwyczajowo celuje prawicowy katobeton. Śmieszy mnie również dlatego, że nawet grupka zwyczajnych obszczymurków i przebierańców w prosty, momentami prostacki  sposób, jest w stanie wyprowadzić nas z równowagi i widowiskowo wprowadzić w maliny. Jakiż oni muszą mieć ubaw, ubaw po pachy widząc te nasze żałosne potrząsania szabelką.

„Przejazd grupy rosyjskich motocyklistów przez terytorium Polski może stanowić zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa publicznego. Powinniśmy się zabezpieczyć przed prowokacją” – mówi pisior Krzysztof Szczerski.

A jakie to niby jest to zagrożenie?  Niestety Szczerski nie jest już w stanie udzielić sensownej odpowiedzi.

Sądzę, że z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przejazd kilkudziesięciu bikerów z Rosji stanowi dużo mniejsze zagrożenie, niż pijani katolicy dzień w dzień piratujący po drogach, czy tradycyjne procesje plus pielgrzymki skutecznie blokujące ruch drogowy wielu punktach Polski.

Więc niech sobie jadą na zdrowie, niech czczą i świętują to co chcą i kogo chcą. Polska to część wolnej i demokratycznej Europy i starajmy nie tracić tego z pola widzenia. A że może oni są debile? No przecież ani oni pierwsi ani ostatni. Spójrzmy wpierw ilu my mamy klinicznych idiotów.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Jesteśmy bardziej śmieszni niż ci putinowi motocykliści

 1. Jeżeli uważasz , że Polska to wolny i demokratyczny kraj , to ci gratuluję …Ja uważam odwrotnie i to dzięki Watykanowi i Ameryce . A ,,Nocne Wilki ” to wolni ludzie , gdzie niejeden ma ,,bogatą przeszłość ” i gówno to kogo obchodzi …Są dobrze zorganizowani i od dawna jeżdżą po całej Europie . Osobiście parę lat temu widziałem ich w Norwegii …Polscy kato-prawicowcy mogą im naskoczyć i jeszcze zarobić po ryju bo to chłopy jak trzeba , a nie jakieś Bosaki czy onaniści jak Winnicki i Zawisza …Oni będą mieli ochronę w postaci policjantów , którzy co roku jeżdżą też zrzeszeni w podobną grupę , do Smoleńska …Gdyby ,,Nocne Wilki ” nie mogły przejechać przez Polskę , to Polacy również nie przejechaliby do Smoleńska …

 2. Wolni ludzie na motorach,-a Prawicy robią widły z igły.
  Mają wizy i wszystko jest ok.
  Mam wizę jadę do Rosji i odwrotnie,co mnie obchodzi sytuacja polityczna.
  Jak tak dalej pójdzie to nie wyjedziemy nigdzie,bo do usa wiz łatwo nie dają,a sami podróżują bezwizowo.

 3. Oczywiście niech jadą , tak jak nasi motocykliści jeżdżą do Katynia i jakoś Rosjanie nie robią z tego żadnych tragedii.
  Jak słyszę niejakiego Kowala , „polityka” uważającego się za kogoś znaczącego i jego jazgot to mnie normalnie trafia. Bo oczywiście jesteśmy państwem demokratycznym ale pod warunkiem ,że takie dupki jak Kowal i jemu podobni wyznaczą ramy, których mamy się trzymać .

  1. Kowal-niejaki ekspert polityki wschodu…ha ha ha.
   I jego tzw. miękka polityka,facet może nie konfliktowy ale bez konkretów.Egzystuje w polityce jako ślizgacz poglądowy i dzięki wcześniejszym występom w pisie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s