Korwin jest nie z mej bajki, ale tym razem chylę kapelusza

Nie można nie zauważać faktu, że Korwin Mikke to jednak kretyn. Nie mniej jakże często się zdarza, że kretyn miewa racjonalne, a nawet bardzo racjonalne pomysły. Przyznaję się więc bez bicia, choć może z lekkim zażenowaniem, że wczoraj wysłuchałem trzech jego propozycji i dwie z nich kupuję w ciemno, czyli w pełni się z nimi zgadzam.

icon-blackline-200

Dwie pierwsze propozycje, to w zasadzie jedna, tyle że dwuczłonowa. Brzmi ona mniej więcej tak:

„Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. (…) Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania”

Sądzę, że każdy z rozsądnie myślących ludzi, jest w stanie się podpisać pod tego typu diagnozą, czyli stop pospolitym rabusiom, żerującym na naszym majątku. Tak, państwo górnictwo wydarło na chama kasę dla swoich bankrutujących interesów, a wydarło tę kasę tylko dlatego, że są siłą zbrojną w owe kilofy, łańcuchy i kamienie. To jest rabunek i okradanie wszystkich pozostałych, również wiszących na garnuszku owego socjalistycznego w swej istocie państwa.

Nie mogę się zgodzić jedynie z drugą propozycją, stanowiącą w istocie element tej pierwszej, że mianowicie do górników należałoby strzelać. Nie mogę się z nią zgodzić nie z powodu jakiś obciążeń czy analogii historycznych, tylko z powodu takiego, że generalnie nie lubię strzelania, przede wszystkim do zwierząt, ale też i do ludzi (z wyłączeniem oczywiście myśliwych, bo do nich strzelałbym bez zastanowienia).

Propozycja trzecia jest już racjonalna do bólu i do kupienia od a do z, w całości!  Chodzi o tak zwany pomnik smoleński. Wedle Korwina właściwym miejsce na pomnik upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej, byłoby skrzyżowanie ulic Żwirki i Wigury oraz 17 stycznia. To punkt wręcz idealny i symboliczny o tyle, że plus-minus 200 metrów stąd znajduje lotnisko z którego wystartował do ostatniego lotu feralny Tu-154, ze wszystkimi innymi pasażerami a nie tylko z kulawym lokatorem pałacu na Krakowskim.

„Tu jest piękna panorama, widok na pomnik Żwirki i Wigury z daleka. Cała piękna zielona oś. Tu jest miejsce, gdzie można zrobić rondo i postawić na nim wielki pomnik“ – stwierdził Korwin i tym mnie ujął autentycznie i aż dziw bierze, że nikt do tej pory na taki pomysł nie wpadł. Ale na tym właśnie polega geniusz niektórych debili.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Korwin jest nie z mej bajki, ale tym razem chylę kapelusza

 1. Bez ukłonów w stronę kretyna i bez strzelania do kogokolwiek, zgadzam się z niektórymi pomysłami, tegoż. Wydaje mnie się także, że wiele osób całkiem „nieskretyniałych” też tak myśli. Pan Korwin jednak, powinien dawno odpoczywać w zaciszu. Chociaż miejsce na pochówek, objawiło się tylko w jego wydaniu. Warto się nim zainteresować. Miłego dnia.:)

 2. ”z wyłączeniem oczywiście myśliwych,do nich strzelałbym bez zastanowienia”
  pozdrowienia,darz bór !!

  1. Również popieram , a nawet bym użył pały odpowiedniej …Niestety w Kurwinie nic mi się nie podoba …ja go po prostu nie mogę zrozumieć , przecież on tak niewyraźnie mówi , że aż się dziwię jak go zrozumiała ostatnia zapłodniona przez niego kobieta …chyba mową ciała …podobno raptem 12 cm i to z przyciętym napletkiem …oczywiście po sporej dawce viagry …

 3. Kutwin to chujik nieprzeciętny,hazardzista i stary specpsychol. Zdesperowanych studencików bez przyszłości owinął sobie wokół palca,dzięki czemu ufundowali mu byt na stare lata wraz z liczną rodziną.
  Wierzcie dalej w oszustom a skończycie marnie !!!

 4. Revel. Nienawidzisz myśliwych. A co powiesz o rzeźnikach, którzy zwierzęta tłuką seryjnie na taśmie produkcyjnej? Myśliwych widać i słychać, zwłaszcza jak mendia nagłośnią. O rzeźnikach ani mru mru, bo ich nie widać za bramą rzeźni czy ubojni, bo mendia lubią sznycel, golonkę albo udka?

 5. Górnicy czy nauczyciele głośno artykułują swoje żądania ( pomijam ich słuszność). Natomiast prawdziwe pieniądze koszą ludzie z cienia. Polecam choćby „ZUS nie mus ” J.Solskiej sprzed kilku miesięcy w POLITYCE.
  Każdy antysemita chce mieć własnego Żyda, aby się zakamuflować. Revel ma szansę u JK-M.

 6. Odnośnie pomnika katastrofy „Tupolewa” – nigdy i nigdzie.
  Odnośnie Kurwina-Mikke to ten „psycho”, zwolennik szariatu, obrzydliwiec wciągający bez przerwy ślinę już dawno powinien być pacjentem instytucji dla nieuleczalnie chorych psychicznie.
  Nie chce się wierzyć, że w Polsce jest tyle głupiej tępej z wypranymi móżdżkami przez kościół młodzieży, która go popiera.
  Odnośnie myśliwych – przyłączam się do pomysłu odstrzału tych morderców zabijających zwierzęta dla przyjemności.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s