Jak w kwietniu bohaterem stał się Marzec

Artysta Liroy zapewne wielkim jest artystą, tak jak wielkim jest patriota i przy okazji pewnie katolikiem. No, bo przecież kiedy cytują go katolickie i mocno prawicowe portale, to inaczej być nie może. Wszystko zaś za sprawą krótkiego postu zamieszczonego na profilu Marca, bo tak w istocie ów pajac się nazywa.

icon-blackmotiv-200

Otóż ten Piotr Marzec, czyli Liroy wedle ksywki, oświadczył że wszystkie te prezydenckie sondaże są nic nie warte, bo nijak nie zgadzają się z tym co widzi i co słyszy.

„Wśród ludzi których znam bądź spotykam i tylko 1 osoba zamierza głosować na Bronka!” – twierdzi raper.

liroy-facebook-500I przez to jedno właśnie zdanie, Liroy stał się natychmiast gwiazdą i autorytetem katoprawicy. Patrzcie, jak niewiele trzeba, by stać się sławnym?

Mnie to osobiscie ani ziębi ani szczególnie parzy, bo po pierwsze nie przywiązuję żadnego znaczenia do sondaży, jak i też nie uczestniczę w wyborach. W tym sensie przekaz Liroya jest mi obojętny.

Po drugie, każdy ma swojego robaka, którego zalewa a on i tak nadal go drąży i z tego punktu widzenia Liroy nie jest przypadkiem odosobnionym. Obecność robaka w jego organiźmie tłumaczyła by jego nieszablonowe zachowania, w tym bezgraniczne papracie – jak wynika z tego samego postu – dla kandydata Kukiza. Też artysty, też muzycznego tandeciarza, też posiadacza zdaje się całkiem wielkiego robala, którego od lat bezskutecznie zalewa.

Nagła miłość do Liroya jaka dopadła prawicę, też w zasadzie nie dziwi, bowiem atrysta ten uosabia wszystkie istotne dla katola cechy, acz przez katoli głęboko skrywane. Chleje, traktuje kobiety jak szmaty, kocha porno (a nawet je kręci), grzeszy słowem i chujem, i nie wykluczone że gorliwie się modli, choć tego pewien akurat nie jestem. W tym też sensie trudno o lepszego idola, można się w nim przeglądać niczym w lustrze.

I na koniec jeszcze jedno spostrzeżenie, utrzymane w klimaci wypowiedzi naszego bohatera: otóż wśród ludzi których znam, bądź których spotykam, nikt nie słucha Liroya i tylko 1 osoba go zna (w sensie kojarzy kto to).

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Jak w kwietniu bohaterem stał się Marzec

  1. A tak przyjemnie dzień mi się zaczął , bo od piwka …a ty jakimiś chujami mnie stresujesz …Tego typu obsrańce jak Marzec , czy Kukiz nigdy mnie nie obchodzili , bo tandeta jest mi obca i mam wyrobiony pogląd na takich ,,artystów ”. I jak widać , to od dawna wszystkie miernoty w różnych branżach zawsze byli wiernymi katolami , patriotami i niejednokrotnie jako ministranci , przecweleni przez swojego duszpasterza …i taki mają już światopogląd …

  2. Toto ,,marcowe gody”- wykonawca sztuki rodem z pijackich melin-patologia, a jak PATOLOGIA to, i mamy – Patologia, która drąży ten kraj uwiła sobie barłóg na plebaniach od wieków~~

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s